Чи є школа батьківства в Ужгороді або онлайн формат?
14 травня 2024 р.Доброго ранку. Ні, в Ужгороді Школи майбутніх батьків немає. Але є онлайн-формат курсів для батьків. Залиште, будь ласка, контакти для зв’язку. Або можете самостійно ознайомитись з розкладом школи і курсів на нашому сайті.
Ознайомитись з розкладом Школи майбутніх батьків.
Ознайомитись з розкладом курсів.
15 травня 2024 р.Доброго дня. Хотіла запитати щодо курсів для батьків - це тільки для тих, хто планує народжувати в ISIDA clinic, чи можна просто записатись і прийти? Якщо просто - чи це безкоштовно чи на платній основі? Дякую.
06 листопада 2023 р.Добрий день.
Експрес-курси та Школа майбутніх батьків для всіх, хто бажає, навіть якщо поки не плануєте народжувати у нас.
Школа - 12 занять - це 4 модулі. Проводять психологині, консультантки з ГВ та лікарі.
Вартість - 6960 грн.
Якщо 1 модуль - 1980 грн.
Запис за тел: +38-067-803-40-40
Експрес-курси
Проводять консультантки з ГВ тв психологині. Онлайн і офлайн.
1 курс - це 4 заняття.
Вартість 2900 грн, 2930 грн, 2940 грн (в залежності від курсу).
Запис за тел: +38-067-246-81-18.
37 т. за допомогою КР народилася дівчинка з вагою 2580г, за два місяці набрала лише 750 г. Що порадити, для збагачення грудного молока, щоб набрати вагу. Нам рекомендують штучне вигодовування
08 вересня 2023 р.Для діток, які народилися передчасно та з низькою вагою, грудне молоко є надзвичайно цінним. Переводити повністю на суміш - порада вкрай шкідлива
Низький набір ваги має корегуватися, перш за все, збільшенням обʼємів споживання молока. Тому потрібно додати зціджування та догодовування зцідженим. Якщо ж вам потрібно більше підтримки в цьому процесі, можете скористатися консультацією спеціалісток з грудного вигодовування ISIDA clinic. Для вашої зручності маємо амбулаторні прийоми в ISIDA Медмiстечко (очно) та онлайн.
08 вересня 2023 р.Доброго дня. Порадьте будь ласка, як справитися з втратою дитини? На 15 тижні самовільний викидень. Зараз дуже сильна депресія, не знаю як це пережити і жити далі.
22 березня 2023 р.Добрий день. Спiвчуваю Вашій втраті. У переживанні втрати є свій шлях, що налічує п'ять етапів подолання психотравматичної ситуації: 1. заперечення 2. гнів 3. пошук причин 4. апатія 5. прийняття. Розвиток цього стану у кожної людини, в кожному випадку індивідуальний як за тривалістю, так i за інтенсивністю. Ймовiрне оминання певного етапу або ж зациклення. Згодом - повернення і рух далі. Кожен переживає горе по-своєму i у власному темпі. Важко переживати те, що сталося, на самоті, приглушаючи, витісняючи, не визнаючи своїх емоцій. Для подолання цього стану необхідно: * Спiлкуватися з близькими, друзями, якi можуть вислухати; * Виражати свої емоції і почуття через творчість, живопис, листи, щоденник; * Створити групу підтримки серед близьких людей, друзів чи відвідувати групи професійної підтримки. * Не здаватись! Шукати можливостi відновлення ресурсу. Ви маєте право на підтримку оточення, час та простір для зцілення. Кожний шлях подолання - унікальний. Зверніться за допомогою до психолога, якщо * стан незмінний протягом 2-4 тижнів та погіршується; * у Вас немає довіреної особи; * є усвідомлення, що не під силу впоратись самостійно; * наявнi ознаки деструктивної поведінки. Визнати право сумувати- перший маленький крок до зцілення!
24 березня 2023 р.Зв'яжіться з нами за телефонами