Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

16 міс. не вдавалося зачаття. У мене полікістоз (постійно на дуфастоні).

Юля

Питання:

Доброго дня. 16 міс. не вдавалося зачаття. У мене полікістоз (постійно на дуфастоні). Минулого місяця не приймала. Зараз затримка, вже 3 тести показали 2 смужки, але не такі яскраві як тестова (робила 2 дні поспіль і ще один ч/з 48 годин).
Початок останньої менструації 5.12. У який термін потрібно звернутися до фахівця? Чи ще рано? З якими аналізами? Дуже хочеться, щоб це дійсно була вагітність!
Як діяти?
Дякую.

11 січня 2016 р.

Відповідь:

Добрий день! Треба здати аналіз крові на ХГЧ. Узд можна робити з 19.01 (2 тижні після затримки). Хай щастить!!!!!

11 січня 2016 р.

Есть ли у меня шансы с одной трубой?

Поліна

Питання:

Доброго дня! Мені 40 років, і я хочу завагітніти. Зустріла молодого чоловіка, який хоче від мене дітей. 10 років тому я перенесла операцію через позаматкову вагітність, і в мене – тільки одна труба. Чи є у мене шанси, і чи можу я звернутися до Вас по допомогу?

7 грудня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня! Із 1 трубою (якщо вона прохідна) завагітніти можна. Намагайтеся!!! Якщо не вийде за 3-5 місяців, приходьте!!! Хай щастить!!!

15 грудня 2015 р.

Хочу сдать точные анализы.

Яна

Питання:

Доброго дня, Світлано Володимирівно! Ми хочемо зробити ЕКЗ у Вашій клініці, список аналізів нам дали. Питання: коли краще робити аналіз крові на ФСГ, на естрадіол, на ЛГ – під час місячних чи після? У списку зазначено (2-4 день менструального циклу) й аналіз крові на пролактин, прогестерон (19-24 день менструального циклу). Це правильно? Хочу здати точні аналізи. Дякую за допомогу.

13 листопада 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Яно!
Аналіз крові на гормони потрібно здавати в певні дні циклу (ці дні зазначені в нашій пам’ятці):
– естрадіол, ЛГ, ФСГ – 2-4 д. м. ц.;
– пролактин, прогестерон – 19-24 д. м. ц.
Якщо залишилися ще питання, напишіть або зателефонуйте до контакт-центру клініки за телефоном: +38 (044) 455 88 11.
Чекаємо на Вас!

24 листопада 2015 р.

Хочу попасть к Вам на консультацию и лечение

Анна

Питання:

Доброго дня, Мирославо Михайлівно! Хочу потрапити до Вас на консультацію, а потім і на лікування. Упродовж 5 років – 3 завмерлі вагітності, термін 6 тижнів. Аналізи гормонів усі в нормі. Я з іншого міста, хочу уточнити список аналізів, які потрібно зробити перед консультацією. Чи потрібно перездавати аналізи на гормони, якщо останні результати були отримані 2 роки тому. Аналізи чоловіка свіжі є (2 місяці). Дуже дякую, чекаю зустрічі!

5 червня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Анно! Дякуємо за звернення до ISIDA.
Для проведення консультації потрібно записатися на УЗД із 6 по 11 день менструального циклу (запис у 1 д. ц.). Гормони потрібно оновити. АМГ, ФСГ, ЛГ, естрадіол 2-4 д. ц., пролактин, прогестерон 19-24 д. ц. Спермограма дійсна рік. Поновіть гормональні обстеження та записуйтеся до нас на консультацію, ми визначимося з подальшою тактикою ведення.
Чекаємо на Вас!

5 червня 2015 р.

На какой день цикла делается гистероскопия?

Анна

Питання:

Доброго дня, Світлано Володимирівно. Підкажіть, будь ласка, на який день циклу робиться гістероскопія?

29 квітня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Анно.
Гістероскопія проводиться з 6 по 13 день менструального циклу. Якщо у Вас нерегулярний цикл (або є інші особливості), лікар сам визначає дату проведення процедури.

5 травня 2015 р.

Планирование беременности при помощи ВМИ донора

Катерина

Питання:

Доброго дня! Планую вагітність за допомогою внутрішньоматкової інсемінації донора. Підкажіть, будь ласка, із чого почати. Які аналізи необхідно здати? І до якого фахівця потрібно записатися на первинну консультацію? Дякую!!!

16 квітня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Катерино.
Для планування вагітності Вам перш за все необхідно записатися до лікаря-репродуктолога на консультацію, таким чином Ви зможете отримати відповідь на питання, що Вас цікавлять, і дізнатися, що рекомендує фахівець для настання вагітності саме для Вас, оскільки для кожного пацієнта необхідний персональний підхід.
Чекаємо на Вас!

20 квітня 2015 р.

Была произведена цистэктомия слева и тубэктомия справа. Какие анализы с собой привезти на прием?

Олеся

Питання:

Доброго дня!
Я вже Вам писала раніше, дуже дякую за відповідь. Трохи нагадаю про себе: потрапила до лікарні у зв’язку з розривом кісти лівого яєчника. 10.10.14 р. зроблено такі операції: лапаротомія, цистектомія ліворуч, тубектомія праворуч. Лікар призначив пити жанін й епігалін, але через місяць після операції УЗД показало наявність кісти на правому яєчнику (ОД: візуалізується, 56 х 42, збільшений, у структурі містить два рідинних утворення тонкостін. з однорідн. зміст. 1) діаметр 26 мм, 2) 33 х 28 мм) + 3) іпоехоген. утворення з однорід. зміст. діаметр 20 х 11 мм. Далі лікар призначила 3 уколи Декапептилу. Після двох місяців другий укол був зроблений 07.02.15 р., УЗД від 05.03.15 р. показало: ОД: візуалізується, 37 х 27 мм, містить рід. утвор. діаметром 4-8 мм, гіпоехоген. утвор. однорідн. діаметром 21 х 18 мм. 06.03.15 р. зроблений третій укол декапептилу, через місяць після якого лікар призначив приймати силует. Обов’язково хочу приїхати до Вашої клініки. На жаль, у зв’язку з ситуацією в країні та в м. Маріуполь не вдалося зробити це раніше, довірилися маріупольським лікарям. До уколів декапептилу я зробила лабораторне дослідження пролактину, прогестерону, ТТГ – 20 день менстр. циклу, ФСГ і ЛГ не зробила, оскільки менструальний цикл не почався. Які аналізи з собою привезти, враховуючи зазначене вище і те, що менструальних днів у мене зараз немає? В який період краще приїхати?

7 березня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня!
Олесю, радий, що можу Вам допомогти.
Враховуючи, що після трьох уколів місячних поки не буде (це нормально), приїжджайте на прийом із результатами пролактину, прогестерону і ТТГ незалежно від днів циклу. У нас зробимо УЗД-контроль органів малого тазу. За результатами рекомендуємо дообстеження.
Чекаємо на Вас, до зустрічі.

16 березня 2015 р.

Нуждаемся в ЭКО с использованием ооцитов анонимного донора для двух (или одного) реципиентов

Галина

Питання:

Доброго дня. Ми з чоловіком проживаємо в Білорусі. Потребуємо ЕКЗ із використанням ооцитів анонімного донора для двох (або одного) реципієнтів. Хотілося б дізнатися, чи працюють на сьогодні донорські програми? Чи можете Ви їх нам запропонувати? Яка вартість такої програми з урахуванням медикаментів і здачі у Вас аналізів? Як можна вирішити наше питання з мінімальною кількістю приїздів до Вас? У нас є деякі результати аналізів і фенотипічна характеристика донора.

28 лютого 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Галино!

Аби виробити тактику Вашого лікування, бажано приїхати до нас на консультацію з 6 по 11 день менструального циклу (в один зі зручних для Вас днів). У цей день ми проведемо УЗД, ознайомимося з результатами Ваших аналізів і тільки після цього визначимося з подальшою тактикою.
Якщо необхідно проведення циклу ЕКЗ, то підготовку ми починаємо з 19-24 дня менструального циклу, і вона триває близько одного місяця. За цей період Вам необхідно з’явитися у нас 3-4 рази.
Всі процедури у нас проводяться амбулаторно. Тому дуже важлива перша консультація.
Список необхідних аналізів і прайс надсилаємо Вам поштою. Якщо залишилися ще питання, зателефонуйте нам за номером: +38 (044) 455 88 11.
Чекаємо на Вас!

6 березня 2015 р.

Сколько понадобится времени для подготовки к ЭКО с медикаментами ?

Marika

Питання:

Доброго дня! Я хочу приїхати до Вас щодо безпліддя (запліднення in vitro (ЕКЗ) із медикаментами). Скажіть, будь ласка, скільки мені знадобиться часу для дослідження, діагностики й ЕКЗ? Дякую!

23 лютого 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Маріко!
Дякую за звернення до нашої клініки.
Обстеження Ви можете пройти за 1-2 дні. Результати аналізів будуть готові через 5-7 днів.
Щодо ЕКЗ, то підготовка потребує близько місяця. Чекаємо на Вас!
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович.

2 березня 2015 р.

ВМИ в естественном менструальном цикле спермой донора (ИСД)

Жанна

Питання:

Доброго дня, Світлано Володимирівно! Підкажіть, будь ласка, що потрібно для внутрішньоматкової інсемінації (ВМІ) у природному менструальному циклі спермою донора (ІСД)? І чим вона відрізняється від внутрішньоматкової інсемінації спермою донора (ІСД)?

16 лютого 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня!
Дякуємо, що звернулися до нашої клініки.
Програма внутрішньоматкової інсемінації у природному менструальному циклі проводиться без медикаментозного забезпечення. Яка програма Вам підійде, можна буде вирішити після прийому та попередніх досліджень. Список необхідних аналізів і прайс на послуги надсилаємо Вам на пошту.
Будемо раді Вас бачити та допомогти!

6 березня 2015 р.

Наши друзья посоветовали нам Вас как хорошего врача

Anna

Питання:

Доброго дня! Наші друзі порадили нам Вас як хорошого лікаря, у якого вони нещодавно проходили процедуру запліднення. У нас із чоловіком є діти, але хотіли б іще, але не виходить. Я телефонувала до Вашої клініки з приводу інформації, мені сказали, що треба прийти на консультацію на 6-11 день циклу. Це мається на увазі від 6 по 11 день із того дня, як почнуться місячні? І чи потрібен мій чоловік на первинній консультації? А також, у які дні Ви працюєте, щоб записатися саме до Вас на консультацію?
Із поваго, Анна.

15 лютого 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня , Анно!
Дякую, що звернулися до нашої клініки.

Перший день місячних – це перший день менструального циклу. На прийом до лікаря-репродуктолога ми рекомендуємо приходити на 6-11 день менструального циклу. Але це не принципова умова. Якщо Ви нещодавно проходили УЗД або поки просто хочете проконсультуватися, можна приходити в будь-який зручний для Вас час, попередньо записавшись. На прийом Ви можете прийти з чоловіком, але якщо такої можливості немає, приходьте з результатами його аналізів, якщо є. Якщо хочете записатися на прийом або залишилися ще питання, Ви можете зателефонувати до контакт-центру клініки за номером телефону: +38 (044) 455 88 11.
Чекаю на Вас!
Із поваго, Вацик Мирослава Михайлівна.

16 лютого 2015 р.

Нужно ли менять протокол?

Наталя

Питання:

Доброго дня. Мені 33 роки. АМГ – 1,0. Правий яєчник видалений. Лівий частково резектований. Труби непрохідні. Місяць тому перша спроба ЕКЗ + ІКСІ. Короткий протокол. У лівому яєчнику 10 фолікулів. Після пункції 8 із 10 порожні фолікули, 1 дегенеративний, 1 зупинився в розвитку на 2-й день. Чи потрібно міняти протокол і робити довгий, оскільки чула, що при низькому АМГ яєчники з блокади можуть не вийти, або спробувати знову короткий, але з іншим медикаментозним супроводом? Заздалегідь вдячна.

6 лютого 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Наталю!
На жаль, дуже складно об’єктивно оцінити потенціал яєчників, не бачачи пацієнта особисто, і тим паче дати оцінку адекватності проведеного циклу ЕКЗ. Факт наявної резекції лівого яєчника і невисокий рівень АМГ дійсно свідчать про знижений резерв яєчників для дівчини 33 років.
Зазвичай, при неадекватній відповіді яєчників на КОС (контрольовану оваріальну стимуляцію) необхідно дообстежити пацієнтку (можливо, визначити генетичну схильність до передчасного виснаження яєчників і чутливості їх до гормональної стимуляції), далі підготувати організм до чергової КОС і провести стимуляцію (швидше за все, змінивши протокол – питання вирішується індивідуально!).
У нашій клініці є можливість провести безкоштовну консультацію + гінекологічне УЗД (у межах проекту, що стартував із 1 лютого. Подробиці можна дізнатися за номером телефону: +38 (044) 455 88 11).
Будемо раді Вам допомогти!
Із повагою, Шиянова С.

9 лютого 2015 р.

Подготовка к ЭКО при проблемах с ЖКТ и гемангиоме на печени

Ір

Питання:

Доброго дня, Вікторе Михайловичу!
Дякую, що надаєте нам можливість поставити питання професіоналам.
Планую ЕКЗ, при проблемах із ШКТ виявили гемангіому на печінці, лікар призначила лікування та припустила надлишок естрогену. У мене було 2 стимуляції клостілбегідом із ВМІ. Які заходи мені вжити, щоб підготуватися до протоколу ЕКЗ із такою проблемою?

21 січня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Ірино!

Дякую за питання.

Я рекомендував би Вам обстежити гормональну панель, зробити УЗД внутрішніх органів і проконсультуватися у терапевта. Згідно з наказом №778, перелік обстежень перед ЕКЗ включає обов’язковий дозвіл терапевта на проведення штучного запліднення і виношування вагітності. У нашій клініці ведуть прийом терапевти з великим досвідом консультування жінок перед ЕКЗ.
Із результатами обстежень будемо раді Вас бачити в нашій клініці.
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович.

22 січня 2015 р.

Возможность зачатия при кисте яичника

Олеся

Питання:

Доброго дня! Два місяці тому мене прооперували у зв’язку з розривом кісти лівого яєчника і провели наступні операції: кульдоцентез, лапаратомія, цистектомія ліворуч, тубектомія праворуч. Лікарі призначили лікування впродовж 6 місяців – епігалін, жанін. Після лікування планували з чоловіком завагітніти, але зроблене нещодавно УЗД показало наявність кісти на правому яєчнику. Ми дуже хочемо дитину! Чи зможемо ми природним способом завагітніти? Чи необхідне кваліфіковане втручання? Як нам чинити з такими висновками? Дуже сподіваємося на Вашу допомогу!

21 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Олесю!

Дякую Вам за звернення.
Враховуючи те, що Ви описали, у Вас швидше за все є схильність до ановуляторних циклів і, як наслідок, появи кіст. Тому я рекомендував би почати обстеження з гормонального фону, а саме – визначити рівень гормонів:

• ФСГ і ЛГ (2-3 день менструального циклу);
• пролактину і прогестерону (19-24 день менструального циклу);
• ТТГ (гормон щитовидної залози).
Результати допоможуть рекомендувати Вам подальшу тактику дій і максимально збільшити шанси настання вагітності. Будемо раді Вас бачити на безкоштовній консультації у нашій клініці.
Успіхів Вам!
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович.

23 грудня 2014 р.

ЭКО с медикаментами.

Світлана

Питання:

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є певні критерії, щоб потрапити в програму ЕКЗ із медикаментами? Дякую!

4 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Світлано!
Кожна з програм допоміжних репродуктивних технологій має свої показання до застосування.
Приходьте на консультацію. Якщо є, візьміть із собою результати аналізів і досліджень. Можливо, Вам буде необхідно пройти дообстеження.
Після того, як ми з’ясуємо причину Вашої проблеми, можна буде говорити про можливі шляхи її вирішення.
Удачі Вам.
Із повагою, Шиянова Світлана Володимирівна.

8 грудня 2014 р.

ЭКО при заболеваниях шейки матки

Ірина

Питання:

Доброго дня, Вікторе Михайловичу!
Мені 38 років. Кілька років збиралася морально і матеріально на ЕКЗ. Уже навіть записалася до Вас на прийом, який довелося відкласти. Почала здавати необхідні аналізи, і гінеколог виявила у мене на ШМ зміни, я здала у/г аналіз на інфекції та бакпосів – усе чисто, ВПЛ негативно. ПАП-тест на рід. основі показав «ASC-US атипові клітини плоского епітелію неясного значення». Обстежилася у двох гінекологів. Один гінеколог пропонує видалити незрозумілий шар радіохвилями або залишити так до пологів. Другий діагностував інтраепітеліальну кондилому, лікування кріо або відкласти.
Як Ви думаєте, який метод буде менш проблемним у пологах (може, якийсь інший)?
Коли можна приступати до протоколу після такого втручання?
Дуже дякую за те, що ВИ є.

4 грудня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Ірино!
Тактика лікування захворювань шийки матки залежить від того, яке саме захворювання має місце.
У Вашій ситуації я пропоную записатися на прийом до гінеколога амбулаторного відділення клініки. ISIDA обладнана новітніми кольпоскопами, що допоможе лікареві поставити правильний діагноз.
Якщо після визначення діагнозу буде необхідне лікування, то приступати до протоколу можна буде через три місяці. Паралельно ви можете прийти на прийом до мене, ми почнемо підготовку до протоколу. Адже на обстеження теж необхідний час.
Прошу Вас, не відкладайте вирішення цих проблем надовго. Часовий фактор грає проти нас.
Очікую Вас на прийом!
І дякую за теплі слова.
Удачі вам!
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович.

5 грудня 2014 р.

Какая вероятность зачатия здорового ребенка?

Олена

Питання:

Доброго дня!
Чоловікові видалили фібросаркому, він пройшов 32 сеанси місцевого опромінення. Ми хочемо мати другу дитину.
Скажіть, будь ласка: 1. Яка вірогідність зачаття здорової дитини? 2. Коли можна починати планування дитини? 3. Чи потрібно здати будь-які аналізи перед плануванням? Заздалегідь вдячна.

25 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Олено!
Для початку Вашому чоловікові необхідно зробити спермограму – це дозволить оцінити стан сперматозоїдів, їх здатність до зачаття. Так само потрібно провести FISH і TUNEL сперми. Завдяки цим методам ми перевіримо стан хромосом і ДНК у сперматозоїдів.
Тільки після цього можна буде оцінити стан репродуктивного здоров’я чоловіка і визначити подальшу тактику.
Удачі вам!
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович

26 листопада 2014 р.

Инсеминиция спермой донора

Світлана

Питання:

Доброго дня!
Звуть мене Світлана, ми з чоловіком уже багато років намагаємося народити малюка. Уже була спроба ЕКЗ + ІКСІ. На жаль, невдала. У чоловіка олігоастенотератозооспермія. Можливо, нам допоможе інсемінація спермою донора? Що для цього необхідно? Яка вартість усієї цієї процедури у Вашій клініці?

25 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Світлано!
Головне – не втрачати надію!
Приходьте на консультацію. Візьміть із собою всі медичні висновки. Ми обов’язково знайдемо той шлях, який допоможе вашій парі стати щасливими батьками.
Із цінами на послуги клініки Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://isida.ua/price/prajs1/, а потім обравши опцію «Допоміжні репродуктивні технології».
Приходьте!
Удачі вам!
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович.

26 листопада 2014 р.

Лечение эндометриоза

Тамара

Питання:

Доброго дня!
Два роки тому зробили операцію з видалення ендометріозних кіст обох яєчників. Рік одружена, але завагітніти так і не вдалося. Місяць тому знову виявили ендометріозну кісту на правому яєчнику: 22 мм. У чоловіка проблеми зі швидкістю сперми. Підкажіть, будь ласка, що робити в такому випадку? Як запланувати вагітність?

25 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Тамаро!
Ендометріоз у поєднанні з низькою рухливістю сперматозоїдів може стати причиною проблем із настанням вагітності.
Вам необхідно звернутися на консультацію до лікаря-репродуктолога, дообстежитися.
Після цього ми зможемо оцінити шанси на настання вагітності природним шляхом або ж порадити найкращий у Вашій ситуації метод допоміжних репродуктивних технологій.
Удачі вам!

26 листопада 2014 р.

ИКСИ + ЭКО

Оксана

Питання:

Доброго дня!
Чи робите Ви в клініці ІКСІ? У чоловіка проблема – чоловіче безпліддя (рухливість 2 %). Була невдала спроба ЕКЗ. Дякую!

18 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Оксано!
Одним із методів вирішення проблеми складності із зачаттям при чоловічому факторі безпліддя є ЕКЗ із використанням ICSI (Intracytoplasmic sperm injection). У цьому випадку сперматозоїд уводиться всередину яйцеклітини. В ISIDA ми використовуємо цей метод лікування.
Я запрошую Вас на першу безкоштовну консультацію до нас у клініку.
Удачі вам!
Із повагою, Шиянова Світлана Володимирівна.

19 листопада 2014 р.

ЭКО+ИКСИ

Аміна

Питання:

Доброго дня! Ми з чоловіком лікуємося у Вашій клініці з 2008 року, програма ЕКЗ + ІКСІ, 1-а спроба: трубна вагітність, операція. 2-а вагітність: хлопчик 4,5 роки, 3-я спроба в 2012 році: імплантація не настала. Весь час мене вів Берестовий, а зараз хочу потрапити до Вас. Дякую! Із повагою, Аміна.

13 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Аміно!
Звичайно ж, приїжджайте!
Записатися на консультацію ви можете через контакт центр: +38 (044) 455 88 11.
Візьміть із собою всю попередню медичну документацію.
Удачі вам!
Із повагою, Шиянова Світлана Володимирівна.

17 листопада 2014 р.

Можно ли сразу в Вашей клинике сдать все необходимые анализы?

Катерина

Питання:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на який день циклу краще до Вас записатися? (У чоловіка погана спермограма, кіл-ть спер. у 1 мл – 2 млн 750 тис. Актив. 14 %, малорухл. – 39 %, нерух. – 47 %). Чи можна одразу у Вашій клініці здати всі необхідні аналізи? І скільки за часом (днів) триватиме обстеження пари? Як швидко будуть результати?

13 жовтня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Катерино!
Потрапити на первинну консультацію вам необхідно з 6 по 11 день менструального циклу.
У клініці ISIDA ви можете здати всі необхідні у Вашому випадку аналізи. Більшість із них Ви можете здати в день візиту до клініки.
Однак, як Ви знаєте, рівень жіночих статевих гормонів схильний до циклічних коливань. Тому існують аналізи на гормони, які здаються на 2-4 день менструального циклу (далі д. м. ц.), а є такі, що обов’язково здавати з 19 по 24 д. м. ц.
Те саме стосується й УЗД молочних залоз, яке необхідно робити з 6 по 11 д м. ц.
Більшість результатів аналізів готові вже через тиждень, проте результати генетичних досліджень – через 4-6 тижнів.
В ISIDA функціонують дві сертифіковані лабораторії, всі аналізи ми робимо у нас. Також на базі клініки у Вас є можливість зробити всі додаткові обстеження та пройти консультації необхідних вузьких фахівців.
Удачі Вам!
Із повагою, Зінченко Віктор Михайлович.

17 жовтня 2014 р.

Как записать на прием

Альона

Питання:

Доброго дня, Світлано Володимирівно.
Я б дуже хотіла потрапити до Вас на прийом. Я сама не з Києва, ми з чоловіком уже 7 років у шлюбі й нам не вдається завагітніти. Ми кілька років уже лікувалися в лікарнях, але все без результату. Я мрію приїхати до Вас на прийом. Але чи можу я дізнатися, що при собі мати та скільки грошей потрібно? Хоча б приблизно.
Заздалегідь дуже Вам дякую.

12 жовтня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Альоно!
Записатися Ви можете за телефонами: +38 (044) 455 88 11 або 0 800 60 80 80, безкоштовно з мобільного по Україні.
Потрапити на прийом необхідно з 6 по 11 день менструального циклу. Первинний прийом безкоштовний.
Із вартістю різних програм лікування Ви можете ознайомиться, перейшовши за посиланням: https://isida.ua/price/prajs1/, потім обрати «Допоміжні репродуктивні технології».
Вибір тієї чи іншої програми залежить від Вашої унікальної ситуації.
На первинний прийом візьміть із собою всі попередні результати аналізів.
Приходьте!
Удачі вам!
Із повагою, Шиянова Світлана Володимирівна.

15 жовтня 2014 р.

В какой день цикла нужно быть у Вас в клинике

Тетяна

Питання:

Доброго дня, Вікторе Михайловичу! Хотіла б точно все дізнатися у Вас: у якій клініці Ви приймаєте? Скільки брати із собою грошей на повне обстеження і що ще потрібно при собі мати? І якщо в мене сьогодні перший день м. ц., то коли мені потрібно бути у Вас у клініці??? Дякую Вам!

3 жовтня 2014 р.

Відповідь:

Добрый вечер Татьяна!

Я принимаю в клинике за адресом бульв. Лепсе 65.
На консультацию желательно записываться с 6-го по 11-й день менструального цикла.
Первая консультация -бесплатная.
Дальнейшая стоимость зависит от того, какая у вас ситуация, и какой метод лечения вам показан. Со стоимостью различных видов ЭКО вы можете ознакомится, перейдя по ссылке: https://isida.ua/price/prajs1/, а потом выбрать опцию "Вспомогательные репродуктивные технологии".
На первичный прием прихватите с собой все результаты исследований, УЗИ, и консультаций, которые проходили раньше.
Записаться Вы можете по телефону:
455 88 18;
0800 60 80 80 - бесплатно с мобильного по Украине.
Удачи Вам!

С уважением, Зинченко Виктор Михайлович

13 жовтня 2014 р.

Не могу забеременеть. Что делать?

Тетяна

Питання:

Доброго дня. Мені 34 роки, у 17 років я була вагітна, двійня. Я проносила їх 27 тижнів і стався викидень, це було 20.09.97 р. увечері. Один плід у мене вийшов вдома і мене забрали до лікарні, крім чистої крові нічого більше не виходило. Того вечора не оглядали, кололи окситоцин, а до обіду наступного дня у мене взяли пару крапель крові та відправили на експертизу, але, не дочекавшись ніякого результату, мене виписали через три дні. Сказали, що молода і все у мене ще буде. Але сильні виділення у мене тривали 54 дні, я знову звернулася до лікарні та знову три дні окситоцину, і на виписку цього ж дня я потрапила вже в терапію з анемією. Рівно через рік, число в число, мене прооперували. Діагноз – гнійний перитоніт і три кісти, а тепер нескінченні кісти тощо. Завагітніти не можу! Підкажіть, будь ласка, що мені робити? ДЯКУЮ!!!

30 вересня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Тетяно!
Вам необхідно зібрати всю Вашу медичну документацію – виписки, аналізи, УЗД тощо і приїхати до нас у клініку на консультацію.
Після дообстеження, коли стане зрозуміло, в якому стані Ваша репродуктивна система, можна буде робити прогнози.
Первинна консультація лікаря-репродуктолога в нашій клініці безкоштовна.
Приїжджайте, і ми разом вирішимо Вашу проблему!

Бережіть себе! Удачі Вам!
Із повагою, Віктор Михайлович Зінченко.

1 жовтня 2014 р.

Какая вероятность оплодотворения с первого раза?

Аліна

Питання:

Яка ймовірність запліднення з першого разу? У нас із чоловіком немає діагнозу «безпліддя», але дітей уже багато років немає. Пройшли в Одесі багато лікарів, а проблема не вирішилася. На ЕКЗ поки наважуємося.

9 вересня 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Аліно!
Імовірність настання вагітності після ЕКЗ залежить від кожної конкретної ситуації. На шанси на успіх впливають різноманітні чинники – це і вік, і причини виникнення проблеми та генетичні фактори, і спосіб життя... У середньому цей показник близько 50 %. У нашій клініці у Вас є можливість записатися на першу безкоштовну консультацію до лікаря-репродуктолога й отримати відповіді на всі Ваші питання, а також виробити подальшу тактику діагностики та лікування. Може, у Вашому випадку ми впораємося і без проведення процедури ЕКЗ.
Міцного Вам здоров’я й удачі!
Із повагою, Віктор Михайлович Зінченко.

22 вересня 2014 р.