Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Високий дигідротестостерон

Светлана

Питання:

У моєї дочки з 13 років високий дигідротестостерон (975.9). Проходили лікування в ОХМАДТ в Києві з діагнозом вроджена дисфункція наднирників некласіческой форми в слідстві дефіциту 3В-ОН. Два роки брали дексаметазон, три місяці приймаємо Флутафарм за рекомендацією дет.ендокрінолога Ніфонтовою Л.В. три дні тому здали аналізи а дигідротестостерон всерівно 766.6 Доньці 15 років. Чи є у Вас фахівець який допоможе у вирішенні даної проблеми. Якщо є напишіть до кого саме записуватися на прийом. Ми іногородні Хмельницька обл. Заздалегідь вдячна

26 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Світлана!
Ми можемо запропонувати Вам консультацію Малиновської Тетяни Миколаївни - лікар ендокринолог дитячий.
Стаж роботи за фахом - 27 років, в клініці працює з 2017 р
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Приймає в: ISIDA Оболонь
Запис попередній по тел 0800 608080.
Дякуємо за вибір клініки Ісіда!

26 жовтня 2018 р.

Чи можливі у вас пологи максимально наближені до домашніх

Ольга

Питання:

Скажіть, чи можливі у вас пологи максимально наближені до домашніх? Справа в тому що в мене панічний страх будь-якого втручання з боку лікарів, більше ніж самих пологів. Хотілося б що б лікарі не втручалися в процес, тільки за потребою якщо що щось піде не так. На домашні пологи не наважуся так як це великий ризик, але в той же час хотілося б народити максимально комфортно психологічно для себе.

22 жовтня 2018 р.

Відповідь:

Добрий день, Ольга!
Клініка Ісіда піклується про те, щоб атмосфера під час пологів була максимально наближена до домашньої.
Детально дізнатися про перебіг пологів в ISIDA можна на консультації у лікаря, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA weekend, а також в Школі майбутніх батьків нашої клініки. Розуміти, як проходять пологи, дуже важливо. Разом з тим, народження дитини - це дуже індивідуальний процес. Багато відхилення від класичної схеми, яка описана в підручниках і протоколах, зовсім не є небезпечними. Запорука успіху - спільні зусилля: від лікарів потрібно професіоналізм, а від пацієнтки - довіру до медперсоналу. Жодна маніпуляція під час пологів - за винятком ситуацій, пов'язаних із загрозою життю матері - не робиться без згоди жінки.
Жодне рішення, жодна маніпуляція в пологах не візьмуться і не проведуть без вашої згоди. Перед ними лікар обов'язково доступно і зрозуміло повинен пояснити необхідність їх проведення, а при необхідності (проведення оперативних втручань, епідуральної анестезії) - взяти з вас письмову згоду.
Жінка маєте повне право відмовитися від будь-яких дій медичного персоналу. В такому випадку пацієнтка пише відмову від проведення запропонованих заходів.
Дякуємо за вибір клініки Ісіда!

23 жовтня 2018 р.

Запись на прием к маммологу

Олена

Питання:

Хочу записатися до Вас на прийом. Бажано записатися на 5-10 день від початку місячних? Я іногородня, та квитки до Києва важко купити, боюся не потрапити в ці дні. І чи потрібно брати до Вас попередні результати аналізів? Дуже вам вдячна.

23 жовтня 2015 р.

Відповідь:

Добрий день, Олено!
Якщо не виходить записатися на прийом з 6 по 11 день менструального циклу, то нічого страшного, записуйтеся, коли Вам зручно, незалежно від менструального циклу. На прийом бажано взяти всі висновки щодо молочних залоз і гормональної системи.
До зустрічі!

11 листопада 2015 р.

Что делать при ВПЧ?

Мілан

Питання:

Доброго дня. У моєї дружини (їй 22 роки) місцеві лікарі виявили папіломавірус. Я би хотів отримати консультацію, що нам робити? Як це лікується і чи може забезпечити Ваша клініка лікування?

22 березня 2015 р.

Відповідь:

Доброго дня, Мілане.
ВПЛ (вірус папіломи людини) може викликати патологію шийки матки – дисплазію епітелію шийки матки. Для діагностики необхідна кольпоскопія, здійснюється на прийомі у лікаря-гінеколога, аналіз на ВПЛ і цитологічний мазок.
Усі ці обстеження проводяться в нашій клініці, за необхідності буде призначено лікування. Нехай Ваша дружина записується на прийом і приходить разом з аналізом на ВПЛ і результатами обстеження, які вже у неї є. Телефон для запису на прийом: +38 (044) 455 88 11.
Будемо раді Вам допомогти!

26 березня 2015 р.

Беременность после кесарева сечения

Катерина

Питання:

Доброго дня, лікарю! У мене таке питання: коли можна планувати вагітність після кесаревого розтину?

19 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Катерино!

Аби організм мав час відновитися та підготуватися до виношування малюка, планувати наступну вагітність слід не раніше 3 років після попереднього кесаревого розтину.

Бережіть себе!
Із повагою, Крючков Костянтин Юрійович.

20 листопада 2014 р.

Не получается забеременнеть

Ольга

Питання:

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, ми з чоловіком вже 3 роки разом і дуже хочемо дитинку. У нас 1 раз вийшло, але, на жаль, на 6-му тижні вагітність перервалася – викидень, лікарі говорили, що це через те, що у мене була уреаплазма. Ми пролікувалися , і вже рік минув – а у нас так нічого і не виходить.
Ми вже в розпачі, підкажіть, що можна зробити?
Дякую!

5 листопада 2014 р.

Відповідь:

Доброго дня, Ольго!
Вам необхідно пройти ретельне обстеження для виявлення причини виниклої проблеми.
Для початку Ви можете записатися на консультацію до лікаря-репродуктолога відділення допоміжних репродуктивних технологій.
Обов’язково візьміть із собою всі лікарські висновки й аналізи, які у Вас є.
Перша консультація безкоштовна.
Удачі вам!
Із повагою, Максимова Вікторія Віталіївна.

5 листопада 2014 р.