Відгук про лікаря

Максімова Вікторія Віталіївна
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Максімова Вікторія Віталіївна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
Максімова Вікторія Віталіївна

Максімова Вікторія Віталіївна

Головний лікар клініки ISIDA

Стаж роботи в медицині – 21 рік, у клініці працює з 2006 р.
 • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
 • Кандидат медичних наук
Приймає в: ISIDA Медмістечко

Освіта

Закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Для підтвердження вищої категорії кожні п’ять років проходить курси підвищення кваліфікації. Останні – у травні 2013 року на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Наукова діяльність

Автор наукових публікацій: «Роль ПВЛ-інфекції в розвитку патології шийки матки»; «Блювота вагітних. Етіологія, патогенез, лікування»; «Невиношування вагітності. Причини. Алгоритм обстеження».

Професійний досвід

Із 1994 до 1997 року проходила інтернатуру на кафедрі № 3 КНМУ ім. О.О. Богомольця. З 1997 до 2005 року працювала акушером-гінекологом у клінічній лікарні № 6. Із 2005 року працює в клініці ISIDA.

Стажування, конференції, семінари

Брала участь у численних науково-практичних конференціях і конгресах: «Гармонія гормонів», «Планування сім'ї», «Комплексний підхід у лікуванні запальних захворювань органів малого таза», Міжнародній конференції «Актуальні питання акушерства, гінекології та перинатології» тощо.

Членство в асоціаціях

Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.

Напрями діяльності в ISIDA

Веде пацієнток зі звичним невиношуванням вагітності, патологією шийки матки, гінекологічною ендокринологією.

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог:

Фотографії з лікарем

Відгуки про лікаря

Низький Вам уклін!

Я безмежно вдячна Вікторії Віталіївні за те, що пролікувавшись близько 10 років в різних клініках, я потрапила до неї в Ісіду і саме ця чудова людина і зробила все можливе для того щоб спочатку вилікувати мене, а потім ще й здійснила найзаповітнішу мрію, допомогла зберегти мою непросту вагітність. Постійно підтримувала і налаштовувала на позитив, попри її шалену зайнятість. Низький Вам уклін за нашого синочка!!!Здоров'я Вам міцного і особистого щастя. Все життя буду Вам вдячна і Вашим колегам!!! Ви прекрасні!!!

Каміла
20 травня 2019 р. 23:32

Спасибі Вам за допомогу Міненко М.В.

Максімова В.В. – найкраща! Найкращий лікар, якого я зустрічала! Ніколи не відмовить, вислухає, допоможе! Лікар від Бога. Всім рекомендую, не пошкодуєте. Є справжні лікарі в наш час. Спасибі Вам за все, дай Бог Вам здоров'я!

Ірина
3 січня 2018 р. 21:48

Чутлива, уважна, професійна!

Більше 5 років являюся пацієнтом Максимової Вікторії Віталіївни. Хочу сказати, що я захоплююсь тим, наскільки людина чутлива, уважна, професійна. Дякую за все. Бажаю міцного здоров'я та успіхів – як в роботі так і в житті!

Тетяна
31 травня 2017 р. 23:20

Хочу сказати величезне дякую Максимовій Вікторії Віталіївні, що я відбувся як тато.

Хочу сказати величезне дякую Максимовій Вікторії Віталіївні, що я відбувся як тато. Дружина, як це зазвичай буває, ходила по різних лікарях, які радили їй подруги. Коли я втомився і при цьому сплативши чимало незрозумілих "консультацій" (в тому числі і 1 операцію) я розлютився і змусив дружину записатися на прийом в ISIDA,

Дмитро
28 січня 2017 р. 23:48

Хочу висловити свою подяку – Максимовії В. В.

Хочу висловити свою подяку – Максимовії Вікторії Віталіївні. Свого часу спостерігала першу вагітність у неї і другу вагітність, часто приходила просто на прийом, для консультації. Лікар дуже тактовний, чуйний. Та й просто дуже хороша людина.

Аліна
28 січня 2017 р. 23:17

Безмежна турбота, трепетне ставлення і професіоналізм

Хочу висловити величезну подяку Максимової Вікторії Віталіївні за її безмежну турботу, трепетне ставлення і професіоналізм в спостереженні моєї вагітності! Завдяки таким лікарям з'являються на світ найщасливіші дітки щасливих батьків! Довіряю кожному її дії і ціную кожен її рада. Більш професійного доктора я ще не зустріла. В її руках відчувала себе впевнено і щасливо виношувала свою довгоочікувану дитину! Безмежно дякую Вам!!! Буду вдячна Вам все життя за таку легку вагітність!

Світлана
29 березня 2016 р. 17:00

Спасибі величезне колективу клініки ISIDA.

Спасибі величезне колективу клініки ISIDA, починаючи з дівчаток на ресепшині, дев'ять щасливих місяців консультацій у лікаря Максимової В.В. і її асистента Лесі.

Чуланова Анна
5 березня 2016 р. 16:28

Довіряю. Поважаю. Ціную.

Хочу поділитися позитивним досвідом і подякувати Максимовій Вікторії Віталіївні. Професіонал і доктор від Бога. Приблизно 5 років нашої співпраці дають мені впевненість, що Вікторія Віталіївна все робить правильно. Довіряю. Поважаю. Ціную.

Набока Татяна
18 січня 2016 р. 10:31

Стоячи дякую лікарям клініки ISIDA.

Стоячи дякую лікарям клініки ISIDA.
Дякую Вікторії Віталіївні Максимовій за підтримку протягом 9 місяців, Володимиру Івановичу Баннікову та Олегу Євгеновичу Чечельницькому за допомогу в найважливішому моменті життя мого сина.

Сакевич Катерина та Ігор
16 січня 2016 р. 12:14

Спасибі велике за консультацію!

Спасибі велике за консультацію Максимова В.В.! Щастя Вам і здоров’я, і клініці ISIDA теж! Обслуговування дуже якісне. Дякую.

Наталья
3 лютого 2015 р. 11:21

Спасибо за опыт, доброту, чуткость и понимание Миненко Николаю Владимировичу!

Спасибі величезне, Максимова В.В, за Ваш досвід, Вашу доброту, чуйність і розуміння! Дуже задоволена результатом, Ви допомогли мені позбутися страшних комплексів, і я Вам дуже вдячна!

Анна
9 грудня 2014 р. 14:16

Максимова В.В – суперлікар!

Максимова В.В – суперлікар! Розумний, талановитий і класний фахівець!!! Дякую!

Смирнова Наталья
28 листопада 2014 р. 15:31

Дякую, Вікторіє Віталіївно!

У Вікторії Максимової спостерігалася з приводу вагітності. Дуже хороший, грамотний фахівець і людина.

Оксана
16 вересня 2014 р. 22:55

Дуже досвідчений лікар!

Дякую Максимовій Вікторії Віталіївні, дуже досвідчений лікар і прекрасна людина!

Ирина
16 вересня 2014 р. 22:52

Відео з лікарем

Питання до лікаря

Високий дигідротестостерон

У моєї дочки з 13 років високий дигідротестостерон (975.9). Проходили лікування в ОХМАДТ в Києві з діагнозом вроджена дисфункція наднирників некласіческой форми в слідстві дефіциту 3В-ОН. Два роки брали дексаметазон, три місяці приймаємо Флутафарм за рекомендацією дет.ендокрінолога Ніфонтовою Л.В. три дні тому здали аналізи а дигідротестостерон всерівно 766.6 Доньці 15 років. Чи є у Вас фахівець який допоможе у вирішенні даної проблеми. Якщо є напишіть до кого саме записуватися на прийом. Ми іногородні Хмельницька обл. Заздалегідь вдячна

Светлана
26 жовтня 2018 р. 13:39

Чи можливі у вас пологи максимально наближені до домашніх

Скажіть, чи можливі у вас пологи максимально наближені до домашніх? Справа в тому що в мене панічний страх будь-якого втручання з боку лікарів, більше ніж самих пологів. Хотілося б що б лікарі не втручалися в процес, тільки за потребою якщо що щось піде не так. На домашні пологи не наважуся так як це великий ризик, але в той же час хотілося б народити максимально комфортно психологічно для себе.

Ольга
23 жовтня 2018 р. 02:36

Запис на прийом до мамолога

Хочу записаться к Вам на прием. Желательно записаться на 5-10 день от начала месячных? Я иногородняя и билеты в Киев сложно купить, боюсь не попасть в эти дни. И нужно ли брать предыдущие результаты анализов к Вам? Большое спасибо.

Олена
23 жовтня 2015 р. 10:42

Що робити при ВПЛ?

Доброго дня. У моєї дружини (їй 22 роки) місцеві лікарі виявили папіломавірус. Я би хотів отримати консультацію, що нам робити? Як це лікується і чи може забезпечити Ваша клініка лікування?

Мілан
22 березня 2015 р. 20:51

Не вдається завагітніти

Мы с мужем уже 3 года вместе, и очень хотим ребёночка,у нас 1 раз вышло но, к сожалению на 6 неделе беременность прервалась - выкидыш, врачи говорили что это из-за того, что у меня была уреаплазма, мы пролечились, и уже год прошёл - а у нас так и нечего не выходит...

Ольга
5 листопада 2014 р. 14:03

Статті та новини

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог: