Прийом вітаміну D – найважливіша умова для здоров'я і повноцінного розвитку малюка, переконані педіатри.

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 1984 році. Останні курси підвищення кваліфікації проходила на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика у 2012 році.
Співавтор навчального посібника з педіатрії та автор понад 20 наукових публікацій із актуальних питань педіатрії, дитячої гастроентерології та алергології.
Після закінчення інституту працювала в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у інфекційному відділенні та у відділенні виходжування недоношених дітей. Після цього – лікарем-неонатологом Київської міської клінічної лікарні № 18 і Київського міського пологового будинку № 2, де обіймала посади завідувача відділення. Водночас проводила практичні заняття з неонатології на кафедрі педіатрії № 1 НМУ ім. О.О. Богомольця. У 1998 році отримала вищу категорію з неонатології, у 2003 році – з педіатрії.
Брала участь у численних науково-практичних конференціях та конгресах і в Україні, і за її межами, зокрема: сертифікованому курсі «Effective Perinatal Care» (2010), науково-практичній конференції «Актуальні питання педіатрії» (2012), міжнародному проекті «Принципи догляду, грудного вигодовування та профілактики ретинопатії у недоношених дітей» (2011), науковому симпозіумі «Проблемні питання лікування дітей та підлітків» (2012), сертифікованому тренінгу з реанімаційних заходів та невідкладної допомоги дітям (2013), тематичному циклі «Первинна реанімація та післяреанімаційна допомога новонародженим» (2011), тематичному циклі «Актуальні питання діагностики серцево-судинної патології у дітей» (2012).
Є членом Асоціації неонатологів України.
Є експертом з діагностики та лікування хвороб періоду новонародженості, нутриціології та імунопрофілактики у дітей. Фахівець зі щеплення проти пневмококової інфекції альтернативними видами вакцин. Проводить лекційні курси з молодими батьками щодо основних аспектів вигодовування, догляду та профілактики захворювань у дітей, досліджує спадкову залежність у ранній маніфестації полівалентних алергічних реакцій у дітей раннього віку. В її активі – розробка та впровадження Програми диференційного спостереження та педіатричного супроводу дітей першого року життя, Програми спостереження дітей з аномаліями конституції, Програми індивідуальної профілактичної імунізації.
Кошова Галина Олексіївна – хороший лікар! Любить і знає свою професію. Були у неї на консультації перед вакцинацією, провела ретельний огляд дитини и все детально пояснила. Дякую Вам!
Кошова Галина Олексіївна, ви лікар від Бога! Познайомилися з вами ще в другому пологовому будинку в 2010 році коли я народжувала там свого першого синочка Артемчика! Ви дуже уважний, трепетно професійний лікар! Величезне вам дякую! Ми вас просто обожнюємо!
Народження мого синочка Давида принесло в наше життя величезне щастя! А для щастя хотілося максимального захисту, тому ми довірили його в найтепліші, ласкаві, турботливі, надійні та професійні руки кращого лікаря та прекрасної жінки Галини Олексіївни Кошової!
Добрий день, Галино Олексіївно!!! Вас турбує, можливо, Ви нас пам'ятаєте, Олена Чорноус, у мене ще хлопчик Святік, правда це було років шість тому, ми спостерігалися у Вас цілий рік, навіть більше, нас Володимир Якович познайомив.
Добрый день! Я хотела узнать по поводу вакцинации ребенка трёх лет. Малыша рожала в вашей клинике
Доброго дня!
Хочу дізнатися, чи можна зробити у Вас дитині щеплення АКДС (2 пента)? І скільки це коштуватиме?
Добрий день. Дитині 3.6р. Дуже часто хворіємо бронхітами(12-14 разів на рік). Чи може це бути алергічним? Чи не перейде це в щось серйозніше? До яких спеціалістів слід звернутися?
Добрий вечір! Дитині 1.5 роки. Під час температури,був зданий розгорнутий аналіз крові: Результат
WBC Лейкоциты L 3.40 x10^9/L при нормі 5.00 - 12.00. Що це означає, і до якого спеціаліста звернутись? Дякую.