Відгук про лікаря

Голуб Оксана Борисівна
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Голуб Оксана Борисівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
Голуб Оксана Борисівна

Голуб Оксана Борисівна

Лікар-інфекціоніст

Стаж роботи в медицині – 24 роки, в клініці працює з 2009 р.
 • Лікар першої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко

Освіта

Закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. У 2004 році пройшла курси підвищення кваліфікації з інфекційних хвороб на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика. Отримала ІІ кваліфікаційну категорію з інфекційних хвороб. У 2009 році пройшла курси підвищення кваліфікації з інфекційних хвороб у НМАПО ім. П.Л. Шупика. Наказом Академії медичних наук України їй присвоєно І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Інфекційні хвороби».

Наукова діяльність

У її науковому доробку – сім наукових публікацій, присвячених проблемам діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, поєднаної інфекції ВІЛ-туберкульоз.

Професійний досвід

Із 1998 до 2004 року працювала лікарем-інфекціоністом у лікувально-профілактичних закладах м. Києва (КМКЛ № 11, Поліклініка № 2 Дніпровського р-ну). З 2004 до 2007 року працювала лікарем-інфекціоністом Київського міського центру СНІДу, з 2007 до 2011 року – лікарем консультативної поліклініки та стаціонарного відділення СНІДу ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського». З 2011 року обіймала посаду лікаря-інфекціоніста та фтизіатра Київського обласного протитуберкульозного диспансеру.
Із 2010 року консультує вагітних жінок клініки ISIDA з питань діагностики та лікування інфекційних захворювань.

Стажування, конференції, семінари

У 2009 році пройшла навчальний курс «Лікування пацієнтів із ВІЛ-інфекцією та супутніми захворюваннями, вірусними гепатитами В і С», який проводили клініка Університету Гете у Франкфурті-на-Майні, Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України та Німецьке товариство технічного співробітництва в Україні. У 2011 році відвідувала тренінг для тренерів із менеджменту у ВІЛ-клініках, який проводили фахівці AHF (США) і Центр із профілактики та боротьби зі СНІДом та інфекційними захворюваннями Санкт-Петербурга. У 2013 році пройшла тренінг щодо забезпечення ефективної системи моніторингу й оцінки інфекційних хвороб, коінфекції туберкульоз/ВІЛ; брала участь у співпраці між службами щодо обміну даними та управління стратегічною інформацією. У 2014 році була учасницею IV Конференції з питань ВІЛ/СНІДу у Східній Європі та Центральній Азії.

Членство в асоціаціях

Є національним тренером з питань ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів В і С, TORCH-інфекцій.
Працювала тренером в Українському національному тренінговому центрі Всеукраїнської благодійної організації «Час Життя Плюс», у міжнародній організації AHF (AIDS Healthcare Foundation) Ukraine, у Регіональному навчально-інформаційному центрі ВІЛ/СНІДу в Євразії.

Напрями діяльності в ISIDA

Здійснює діагностику і лікування у період вагітності вірусних гепатитів В, С та дифтерії; здійснює профілактичні заходи з метою запобігання інфікування плода, а також діагностику та лікування TORCH-інфекцій (герпетичні захворювання, токсоплазмоз) під час планування вагітності і після її настання.

Лікарі спеціальності Інфекціоніст:

Питання до лікаря

Чому не падає IgM? Чи небезпечно це для дитини?

Здравствуйте, на 12 недели беременности сдала анализ на ТОРЧ инфекции - цитомегаловирус IgG 8,14 (пол), IgM 1,33 (пол), авидность 84,4%, на 21 неделе пересдала анализ IgG 9,22 (пол), IgM 1,79 (пол). Почему не падает IgM? Опасно ли это для ребёнка? Заранее спасибо за ответ

Тетяна
22 жовтня 2015 р. 19:10

Вірус гепатиту Б

Добрый день! Месяц назад попала в больницу с пищевым отравлением, сдав кровь, обнаружился у меня вирус гепатита Б (HBsAg). Повторный анализ, в той же больнице, подтвердил наличие вируса.

Вікторія
2 серпня 2015 р. 10:45

Чи могла я заразитися від кішки сказом?

Здравствуйте,
Я 3 дня назад подобрала кошку на улице, она была очень ухоженная, ластилась и тянулась к рукам - явно домашняя. На руках я ее перенесла поближе к двору, потом вынесла ей покушать и воды. Она все съела, воду не пила и убежала. А сегодня я видела у нас во дворе похожую кошку, которая страшно рычала, шипела и бросалась на деревья и мусорники (рядом с ней никого больше не было). Теперь я волнуюсь, не могла ли я заразиться от кошки бешенством. Она меня не кусала и не царапала, но я не помню, облизывала ли. Царапин на руках тоже вроде бы не было, но я не уверена. Стоит ли мне идти делать вакцинацию, или принимать еще какие-то меры?

Анастасія
23 липня 2015 р. 12:46

Дитині 9 місяців, здали бакпосів – висіялася синьогнійна паличка, але дитина почувається добре. Підкажіть, будь ласка.

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, ребенок 9 мес. лежал в инфекционном отделении с диагнозом ротавирус. Выписались,все хорошо. После этого попробовала новую смесь и начался понос.

Юлія
20 травня 2015 р. 17:03

CMV-імуноглобулін

Добрый день, Оксана Борисовна! Я планирую беременность. Сдала анализы TORCH методом ПЦР и они показали наличие цитомегаловируса (анализ я сдавала на качественный, а не количественный показатель).

Дарина
7 жовтня 2014 р. 18:53

Лікарі спеціальності Інфекціоніст: