березня23 Курс на збереження Вагітність покликана дарувати радість, але інколи можуть виникати нюанси. Однак, знаючи небажані симптоми і уважно ставлячись до свого організму, цілком реально подолати будь-які труднощі.
січня23 Життя після пологів: як впоратися з післяпологовою депресією? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кожна сьома жінка після народження дитини стикається з післяпологовою депресією. Про те, що вона собою являє і чому з нею необхідно боротися, розповідає акушер-гінеколог клініки ISIDA Валерія Даценко.
грудня10 «Активний, радісний та здоровий!» Хлопчику, якого першим оперували з використанням пуповинної крові за програмою CorD, виповнилось 10 років! У 2009 році, коли Світлана Шевченко у Кривому Розі готувалась до народження свого первістка, лікарі поставили ще ненародженому малюку беззаперечний діагноз: вроджені вади серця. Вірити в це жінці не хотілось, адже навіть у дорослих не завжди можуть правильно діагностувати хворобу. Тому стовідсотковий діагноз на двадцятому тижні вагітності здавався для майбутньої мами страшним припущенням. А лікарі наполегливо рекомендували переривати вагітність.
жовтня09 Ольга: «Нам треба було пройти весь наш тернистий шлях, щоб народити нарешті малюка» До свого материнства Ольга йшла довгих 13 років – через дві завмерлі вагітності, через діагнози та лікування, яке не приносило результату. Зараз Ольга – щаслива мама «маленького принца» і планує невдовзі прийти до ISIDA «по принцесу». Про те, що довелося їй пережити протягом цих 13 років, Ольга розповідає дуже чесно і дуже щиро – так, як це може робити тільки дуже щаслива мама з довгоочікуваним малюком на руках.
червня20 Як вибрати кабінет для рентгенографічного дослідження Вашій дитині призначений рентген? Або прийшов час зробити флюорографію дорослим членам сім'ї? У будь-якому випадку до вибору кабінету для проходження цього виду дослідження потрібно поставитися з усією відповідальністю. Адже під час рентгену організм людини отримує певну дозу опромінення, величина якого залежить насамперед від класу рентгенографічного обладнання.
лютого28 Як доглядати за шкірою під час вагітності Догляд за шкірою під час вагітності – питання зовсім не другорядне. Адже кожній жінці хочеться не тільки стати щасливою мамою, а й зберегти свою привабливість і бути бажаною для чоловіка як до пологів, так і після них
листопада16 Невиношування вагітності – проблема, що піддається лікуванню Проблемою невиношування клініка ISIDA займається з 2005 року, в 2017 році тут відкрили Центр лікування невиношування вагітності. У ньому працюють досвідчені лікарі, завдяки зусиллям яких на світ з'явилося чимало довгоочікуваних малюків.
вересня07 Депозит здоров'я Вагітність – найпрекрасніший час в житті кожної мами! Кожного дня, прислухаючись до рухів майбутнього малюка, ви гадаєте, яким буде його майбутнє і що ще можна зробити для того, щоб воно було якомога безхмарним?
січня15 Прогноз на майбутнє Хромосомний паспорт дитини – це документальне відображення результатів актуального дослідження каріотипу малюка, якісних та кількісних особливостей будови його хромосом.
вересня15 Усе про спермограму Спермограма – це лабораторний аналіз сперми чоловіка, що найчастіше проводиться з метою оцінити здатність сім’яної рідини до запліднення. Крім того, спермограма дає можливість запідозрити наявність у статевій системі чоловіка хронічних, запальних, а іноді й онкологічних захворювань.
серпня11 З ISIDA заповітні мрії стають дійсністю! В ювілейному номері журналу – історії пацієнтів, які стали одними з найперших пацієнтів репродуктивного відділення, пологового будинку та відділення педіатрії.
липня30 Beauty-секрети майбутньої мами Вагітність – це період розквіту краси та жіночості кожної жінки! Як їх зберегти та примножити?
травня03 Вагітність всупереч діагнозу – такий результат соціального проекту клініки ISIDA У 2016 році клініка ISIDA ініціювала соціальний проект: будь-яка подружня пара, яка має труднощі з зачаттям дитини, могла заповнити на сайті форму й отримати шанс на безкоштовне проведення програми з лікування безпліддя. Кому саме випаде цей шанс, вирішувала медична рада.
січня05 Правда про дисплазію Навіть натяк на несиметричність складок на ніжках новонародженого змушує батьків хвилюватися. Насправді для постановки діагнозу «дисплазія» цього симптому недостатньо. Які ж причини і достовірні ознаки цього дитячого захворювання?
січня04 Посилити обережність Неправильне розташування плаценти – передлежання – зустрічається не так часто, всього в 0,2-0,9% випадків під час вагітності. Але, без своєчасної допомоги фахівців, може стати серйозною загрозою для майбутньої мами і малюка.
листопада20 4 триместр вагітності Четвертий триместр вагітності - так жартома називають період відновлення після народження дитини. Його значення не менш важливе, ніж вагітність і пологи – важливо відчувати себе як мамою, так і жінкою.
жовтня19 Порушення овуляції: причини, ознаки, лікування Щомісяця в організмі жінки репродуктивного віку відбувається важливий процес – овуляція. При цьому зріла, готова до запліднення яйцеклітина виходить з фолікула яєчника, що і робить зачаття можливим. Але іноді ці тонкі механізми дають збій, що призводить до порушення овуляції. Як же вирішити цю проблему?
вересня19 Вертикальні пологи: за і проти Традиційний в стародавні часи спосіб розродження знову опинився в центрі уваги. Чого ж у вертикальних пологів більше – переваг чи протипоказань?
березня10 Спокійна і щаслива Передменструальний синдром (ПМС) перестав бути тяжкою жіночою ношею – сучасна медицина здатна легко позбавити від цього стану.
жовтня12 Я не один! Очікування двійні Очікування двійні – величезна радість для батьків, але, водночас, це велике навантаження для жіночого організму. Про особливості багатоплідної вагітності розповідає акушер-гінеколог.
серпня02 Я знайшла своє покликання Радістю вибору своєї професії ділиться акушер-гінеколог клініки ISIDA, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Фірсова Наталія Олександрівна
лютого18 Розшифровуючи майбутнє Побачити в дитині своє продовження, подарувати їй інтелект, красу, таланти – мрія всіх батьків. Але нікому не хочеться передати малюкові спадкові недуги. Щоб мінімізувати такі ризики, необхідно ще до настання вагітності проконсультуватися у лікаря-генетика.
липня19 Час народжувати! За різними даними, рівень безпліддя в Україні коливається від 10 до 20%. Лікарі вже відкрито говорять про епідемію безпліддя в нашій країні
липня19 Нове слово в жіночій гігієні Останнім часом на жіночих форумах активно обговорюється засіб жіночої гігієни, що з’явився в аптеках та інтернет-магазинах і називається менструальна чаша (капа).
травня22 На початку великого шляху… Жінка, яка планує вагітність, з нетерпінням чекає того моменту, коли можна буде зрозуміти, що в її організмі зародилось нове життя.