Відгук про лікаря

Данилків Олег Омелянович
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Данилків Олег Омелянович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – субота 9:00 – 20:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
Данилків Олег Омелянович

Данилків Олег Омелянович

Завідувач відділенням амбулаторної допомоги ISIDA Медмістечко, лікар акушер-гінеколог

Стаж роботи в медицині – 22 роки, в клініці працює з 2012 р.
 • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
 • Кандидат медичних наук
 • Старший науковий співробітник
Приймає в: ISIDA Медмістечко

Освіта

Закінчив Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Пройшов курси підвищення кваліфікації у НМАПО ім. П.Л. Шупика у 2010 році, у 2014 році – спеціалізацію «управління охороною здоров’я».

Наукова діяльність

Автор близько 60 наукових публікацій, присвячених актуальним питанням акушерства та гінекології, вагітності з екстрагенітальною патологією (варикозна хвороба, гестаційний діабет, а також діабет І типу у вагітних, анемія вагітних, хвороби сечовидільної системи).

Професійний досвід

Із 1993 до 1996 року проходив інтернатуру на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України». З 1997 до 2000 року працював лікарем акушером-гінекологом відділення для вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи ІПАГ НАМН України. У 2000 році був обраний за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника відділення внутрішньої патології вагітних ІПАГ НАМН України. З 2002 року – науковий співробітник відділення внутрішньої патології вагітних ІПАГ НАМН України. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Стан кардіо-респіраторного комплексу у вагітних із цукровим діабетом». Із 2005 року до жовтня 2012 року – старший науковий співробітник відділення внутрішньої патології ІПАГ НАМН України. З 2012 року працює в клініці ISIDA.

Стажування, конференції, семінари

Брав участь у численних конференціях: «Хронічна венозна недостатність у вагітних: особливості профілактики та лікування» (2008); «Перинатальна захворюваність і смертність при різних типах цукрового діабету» (2010); учасник XIV Всеросійського форуму акушерів-гінекологів Росії (2013) та V З’їзду акушерів-гінекологів Росії (2013).

Членство в асоціаціях

Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.

Напрями діяльності в ISIDA

Надає консультації та здійснює амбулаторний нагляд за пацієнтками. Веде вагітність, пологи, зокрема й у жінок із екстрагенітальною патологією, виконує оперативне розродження (кесарів розтин).

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог:

Фотографії з лікарем

Відгуки про лікаря

Чудовий лікар!

Дуже вдячна Олегу Омеляновичу за спостереження вагітності! Чудовий лікар. Професіонал своєї справи! Побільше таких лікарів!!!!

Ірина
17 березня 2019 р. 22:25

Постійно на зв'язку.

Так вийшло, що з Олегом Омельновичем ми познайомилися в день мого народження. Я прийшла підтвердити довгоочікувану вагітність. Напевно, лікар довго буде згадувати пацієнтку, яка до останнього не вірила, що вагітна. У моєму житті це перший лікар-гінеколог чоловік. І я жодного разу не пошкодувала, що вибрала саме його для ведення своєї вагітності. Данилків – це лікар від Бога.

Ірина
25 вересня 2018 р. 21:51

Довіряю йому себе на 100%!

Данилків Олег Омелянович – Лікар з великої літери! Спостерігала у нього дві вагітності і пологи у мене теж приймав він. Довіряю йому себе на 100%! З повагою Мама двох діток.

Кушнерчук Світлана
11 травня 2018 р. 22:41

Народила здорового сина.

Дуже вдячна Данілкову Олегу Омеляновичу, Спостерігалась у нього під час вагітності. Дуже компетентний лікар, Грамотно радив, вчасно призначав аналізи і при цьому нічого зайвого, Підтримував і вселяв віру в те, що все буде добре, Народила здорового сина. Велике спасибі Вам.

Олена
13 березня 2018 р. 20:04

Велике Вам дякую, за чудових діток!

Данилків Олег Омельянович – лікар дуже хороший. Вагітність спостерігала у цього лікаря. Велике Вам дякую, за чудових діток! Рекомендую.

Андріана
6 лютого 2018 р. 15:49

Все пройшло швидко та чудово!

Величезне дякую Данилкову Олегу Ємельяновичу та акушерці Оксані, за підтримку під час пологів! Дякуючи вам все пройшло швидко та чудово!

Оксана
5 лютого 2018 р. 14:12

Данилків О. О. – чудова людина!

Дякую за легку вагітність без нервів! Данилків Олег Омельянович – чудова людина і професіонал своєї справи.

Наталія
15 вересня 2017 р. 00:46

Висловлюємо подяку Данилківу Олегу Омеляновичу. Мега, супер-пупер, класний лікар!!!

Висловлюємо подяку Данилківу Олегу Омеляновичу. Мега, супер-пупер, класний лікар!!! Тисяча слів подяки і обов'язково наступну дитину будемо планувати при його підтримці.

Саричева Ольга
22 січня 2016 р. 12:24

Дуже вдячна!

Дуже вдячна ISIDA і Данилківу Олегу Омеляновичу. З любов’ю, Світлана.

Христинюк Светлана
21 квітня 2015 р. 16:47

Я цілую ВАШІ РУКИ!

Данилків Олег Омелянович! Я цілую Ваші РУКИ! Я живу й радію життю тільки завдяки Вам! Я дякую БОГОВІ, що він вказав мені дорогу до Вас. Зараз молюся за ВАШЕ здоров’я. Я рада, що Ви такі є, Ви даруєте радість і здоров’я людям! Живіть довго Ви, і всі ваші колеги! Клініка ISIDA – богиня родючості – допоможе кожному, як допомогла вона мені! Ще багато-багато разів цілую Ваші руки!!!

Альбина Гусейнова (Никишина)
2 квітня 2015 р. 00:13

Лікар, який допоміг позбутися жахів

Спасибі велике всьому персоналу! Величезна подяка Данилківу Олегу Омеляновичу. Лікар, який допоміг позбутися жахів. Дякую за щастя!

Баграмян Кристина
23 березня 2015 р. 12:29

Це Лікар з великої літери

Хочеться висловити безмірну подяку Данилківу Олегу Омеляновичу! Я була на обліку в нього з вагітності, і він проводив кесарів розтин. Його високий професіоналізм, мудрість, уважне та чуйне ставлення допомогли з’явитися на світ нашій довгоочікуваній донечці Емілії. Це Лікар з великої літери, наша сім’я йому дуже вдячна. Величезне спасибі всьому персоналу клініки за турботу!

Ирина
25 лютого 2015 р. 21:52

Данилків Олег Омелянович дуже уважний, спокійний і приємний

Я всю вагітність спостерігалася у Данилківа Олега Омеляновича. Кращого лікаря для цього уявити собі не можу: Олег Омелянович дуже уважний, спокійний і приємний. Я дуже ціную, що він всіляко захищав мене від зайвих хвилювань.

Оля
31 жовтня 2014 р. 13:24

Питання до лікаря

Чи обов'язково приймати антибіотики?

Добридень! Мене звуть Аліна, мені 19 років. Статевим життям почала жити з січня цього року. Двічі був цистит. Але в травні мене почали турбувати білі виділення, свербіж і неприємний запах. Через нестачу часу я не ходила до лікаря і пролечила сама молочницю: флуконазол (150мг), клотримазол. Все пройшло, але виділення так і не стали прозорими, як були до цього. Більш того через пару тижнів у мене порушилося сечовипускання (після завершення сечовипускання на кінчику уретри свербіж, пощипування, різі: вони можуть як проходити так і супроводжувати мене до наступного сечовипускання). У мене виявили диплококки внеклеточно і молочницю, я пролечилась (доксициклін, ністатіт, Гексикон, ревітакса) - молочниця пройшла, а порушення немає.
На даний момент результати показали: наявність позаклітинних диплококков і убоге кількість паличок Дедерляйна. Лікар призначив мені: кларитроміцин, Спорагал, мазь далацін і Гінофлор. У мене дуже слабкий імунітет, проблеми з шлунково-кишкового тракту і я б не хотіла труїти себе таким кол-вом антибіотиків, враховуючи, що лейкоцити в нормі, запалень ніяких немає. Також я прочитала свідчення цих антибіотиків і виявилося, що до моєї проблеми вони ніяким боком не відносяться.
Підкажіть, будь ласка, чи слід мені пити всі ці антибіотики, або ж можна обійтися лише Гінофлором? А якщо і пити антибіотики, то може якісь інші?

Алина
4 серпня 2016 р. 11:48

Допоможіть зрозуміти значення результатів цервікального скринінгу

Добрый день, Олег Емельянович. У меня к Вам вопрос. Сдавала цервикальный скрининг... Висновок : "зміни плаского епітелію ASC-US ( Атипові клітини плаского епітелію неясного значення)". И рекомендовали сдать повторный анализ через 6 месяцев. Не могли бы вы мне разъяснить, что это значит?

Олена Калитченко
15 червня 2015 р. 10:16

Дисплазія шийки матки

Доброго дня, Олегу Омеляновичу. Мені поставили діагноз: дисплазія шийки матки 1 ступеня й ерозія. Ерозія була ще й при першій вагітності. Хочемо з чоловіком другу дитину, але ось уже рік не вдається. Підкажіть, чи може дисплазія на це впливати?

Олена
12 листопада 2014 р. 11:15

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог: