Відгук про лікаря

Банніков Володимир Іванович
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Банніков Володимир Іванович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
Банніков Володимир Іванович

Банніков Володимир Іванович

Лікар акушер-гінеколог

Стаж роботи – 30 років.
 • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
 • Кандидат медичних наук
Приймає в: ISIDA Медмістечко

Освіта

Закінчив Далекосхідний державний медичний університет м. Хабаровська (Росія).
Для підтвердження вищої категорії кожні п’ять років проходить курси підвищення кваліфікації.

Наукова діяльність

Автор понад 20 наукових публікацій (зокрема у міжнародних виданнях), присвячених проблемам охорони репродуктивного здоров’я та репродуктивних прав пацієнток. Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-імунологічні особливості перебігу вагітності у жінок після екстракорпорального запліднення методом донації ооцитів».

Професійний досвід

Із 1988 до 1999 року працював у Клінічній лікарні № 2 міста Києва.
У 2000 році розпочав роботу в Київському міському пологовому будинку № 5, де працював три роки. З 2004 року працює в пологовому відділенні клініки ISIDA.

Стажування, конференції, семінари

Брав участь у численних науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах та інших наукових заходах і в Україні, і за її межами. Зокрема, у 1998 році навчався у Балтійській школі громадського здоров'я м. Карлскруни (Швеція) за програмою: «Охорона репродуктивного здоров'я». У 2002 році отримав стипендію Альберта Вілара та пройшов стажування в медичному університеті м. Інсбрука (Австрія) за фахом «Акушерство і гінекологія».

Членство в асоціаціях

Є членом Української асоціації репродуктивної медицини, Європейської асоціації з контрацепції та репродуктивного здоров’я.

Напрями діяльності в ISIDA

Веде пологи та післяпологовий період, зокрема й у пацієнток із акушерською та екстрагенітальною патологією.

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог:

Фотографії з лікарем

Відгуки про лікаря

Если надумаем второго, то только к Вам!

2.09.2021 родилась наша доченька! Спасибо огромное Владимиру Ивановичу за его профессионализм и помощь! Если бы я знала, что такими могут быть первые роды, было бы не так страшно. Если надумаем второго, то только к Вам!

Ольга
9 вересня 2021 р. 12:57

Следующие роды только с этим врачом!

Роды 09.08.21 (патологические с экстренным кесарево), попала на дежурного врача Владимира Ивановича, чему я очень рада, и благодарна такой случайности. Очень понравилось его отношение и профессионализм, благодаря его правильным и своевременным решениям все прошло благополучно. Следующие роды только с этим врачом!

Виктория
25 серпня 2021 р. 08:26

Искренняя благодарность за невероятный профессионализм и доброе сердце

Искренне хочу поблагодарить Владимира Ивановича за невероятный профессионализм и доброе сердце! Спасибо за то, что Вы оперативно приняли непростое решение о срочном КС, благодаря чему моя дочь родилась здоровой.
Спасибо за поддержку, внимание и заботу как до, так и после родов. Спасибо за то, что были рядом и помогали восстановиться, когда я снова попала на госпитализацию. Мы с мужем невероятно благодарны за то, что Вы помогли пройти нам весь путь родов от А до Я!

Даже по прошествии почти 3х недель после родов Владимир Иванович регулярно интересуется моим самочувствием и следит за процессом выздоровления. Такое внимание очень ценно! Спасибо!

Юлия
6 квітня 2021 р. 01:05

Допоміг виносити з першого тижня зачаття.

Володимир Іванович, величезне "ДЯКУЮ" за дочку!
Їй вже 24 роки. Київ, Пологовий будинок 2 (1997 рік)
Лікар з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Допоміг виносити з першого тижня зачаття.

Лариса
14 січня 2021 р. 21:19

Дай Боже кожній мамі випробувати ті емоції, щастя і радість, які я відчуваю зараз, перебуваючи ще в пологовому будинку!

Якби мої перші і другі пологи приймав Володимир Іванович, за третьою дитиною, ми прийшли б набагато-набагато раніше. Тепер знаю, що пологи - це дійсно радісна подія, а не муки і катування для мами і дитини. Дай Боже кожній мамі випробувати ті емоції, щастя і радість, які я відчуваю зараз, перебуваючи ще в пологовому будинку. Величезне Вам Спасибі, ще раз, від мене і всієї нашої родини!

Вікторія
13 вересня 2020 р. 11:50

Я зробила вдалий вибір і все пройшло якнайкраще, спасибі вам велике!

14 лютого 2020 відбулися мої пологи з Володимиром Івановичем. Хочу дуже подякувати йому за професіоналізм, за легкий підхід, за те що не давали мені піддатися страху і паніці. Завдяки вашій реакції, мене не відправили на кесарів, тому що все робилося швидко і професійно. Пологи пройшли взагалі безболісно, ​​навіть не знала, що таке може бути. (Ну це завдяки епідуральній анестезії). Для мене важливо було вибрати саме клініку, для уникнення будь-яких можливих критичних моментів, які могли б вплинути на здоров'я малюка. Я зробила вдалий вибір і все пройшло якнайкраще, спасибі вам велике! Готова прийти до вас ще раз.

Вікторія
20 квітня 2020 р. 19:16

Справжня професійність, щире бажання зробити все найкраще, гостре почуття гумору, доброзичливість.

Лікар, якому можна довіритись із закритими очима. А воно справді так і було – складні пологи, я майже без свідомості, адже вперше народжую в 42 роки і купа страхів в голові. І тут мені реально поталанило з черговою бригадою 12 листопада 2019 року. Справжня професійність, щире бажання зробити все найкраще, гостре почуття гумору, доброзичливість і неймовірна здатність Володимира Івановича прийняти, в складний момент, правильне рішення, дали чудовий результат – я народила абсолютно здорового хлопчика і вийшла з пологового в нормальній фізичній формі. Щиро дякую Вам за щастя бути мамою здорової дитини. Тепер всім подругам рекомендую народжувати у Вас.

Катерина
20 грудня 2019 р. 01:36

Спогади з посмішкою.

Спасибі Вам величезне за підтримку і професіоналізм! Пологи були не з простих, але згадую з посмішкою. Володимир Іванович - Ви Супермен))

Виктория
3 липня 2019 р. 16:26

Лікар від Бога!

Величезне Вам спасибі, Володимир Іванович, за професіоналізм, увагу, чіткість і швидкість в прийнятті рішення. Ви прекрасна людина! Лікар від Бога! Будьте здорові!

Тетяна
25 січня 2019 р. 18:15

Були враховані всі побажання.

Дуже вдячні Баннікову Володимиру Івановичу та черговій бригаді за професіоналізм під час пологів 2.05.2018. У нас були не самі прості пологи, але завдяки позитивному настрою лікаря, акушерки і персоналу, були враховані всі побажання і пологи пройшли успішно. Дякуємо!

Олена
31 грудня 2018 р. 00:54

Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла.

Хотіла висловити величезну подяку чудовому лікарю – Баннікову Володимиру Івановичу! Після першого кесарева дуже хотіла другого малюка народити самостійно. І не дарма кажуть, що дітки самі вибирають день свого народження. Саме в цей день чергував Володимир Іванович! Я дуже вдячна йому за те, що все вийшло так, як я хотіла. І за нашу донечку! Будуть ще дітки – тільки до нього!

Олена
10 липня 2018 р. 14:21

Дякую за професіоналізм!

Дякую Баннікову Володимиру Івановичу!
Завдяки його професіоналізму, впевненості, чіткості, харизмі та почуттю гумору, мої складні пологи перетворилися в приємні спогади :)
А шрам від кесаревого посміхається мені з животика.
Дякую долі, що саме Володимир Іванович був з нами і нашою донькою 31 липня 2017.

Дар`я
6 жовтня 2017 р. 01:21

Усім дуже дякую!

Хочу подякувати Баннікову Володимиру Івановичу, Янюті Саар Мустафаївні, черговій бригаді, яка 6 серпня приймала у мене пологи. Усім дуже дякую! Пологи були не прості, лікар дуже чуйний і співпереживає. Незважаючи на складності, на мій погляд, усі рішення були прийняті професійно, в результаті я народила природним шляхом без травм і ускладнень здорового малюка! Ми дуже щасливі, що потрапили до професіоналів з величезним досвідом! Обов'язково прийдемо до Вас за наступним малюком! Бажаю Вам успіхів і радості! З повагою, Тетяна

Тетяна
17 серпня 2017 р. 09:50

Лікар від Бога і прекрасна людина!

Дякую величезне Баннікову Володимиру Івановичу!!! Вдячна Богу і долі, що потрапила саме до нього !!! Лікар від Бога і прекрасна людина! Дякуємо!!!

Тетяна
23 квітня 2017 р. 22:46

Дякуємо Вам за підтримку та професіоналізм!

Шановний Володимир Іванович! Дякуємо Вам за підтримку, професіоналізм, за те, що допомогли з'явитись на світ нашій дитині! Слава Богу, що ми попали саме до Вас! Ви – надзвичайний лікар!

Співак Катерина
21 жовтня 2016 р. 17:55

Правильний вибір - народжувати в ISIDA!!!

З самого початку ми були спокійні за наших дітей, тому що вони зробили правильний вибір - народжувати в ISIDA!!! Особлива подяка Баннікову Володимиру Івановичу та Ковальчук Ганні Олександрівні.

Від родини Волчановой Юлії
2 серпня 2016 р. 15:32

Всі лікарі - професіонали своєї справи.

Величезне спасибі клініці ISIDA за мого синочка! Всі лікарі - професіонали своєї справи. Окреме спасибі моєму спостерігачеві-лікарю Ганні Олександрівні Ковальчук за уважність у веденні моєї вагітності!

Мухіна Людмила
29 липня 2016 р. 15:40

Банніков Володимир Іванович, дякую Вам!

Банніков Володимир Іванович, дякую Вам за народження двох прекрасних діток в 2014 і 2016 роках. Ви - супер професіонал! Напевно, це Доля, що я потрапила до Вас двічі :))) Будьте щасливі і успішні!

Балабан Ольга
12 червня 2016 р. 18:06

Подяка Баннікова Володимиру Івановичу за його професіоналізм, підтримку, турботу і увагу!

9 травня в 21.25 у нас народився синочок і я хочу висловити величезну подяку Баннікову Володимиру Івановичу за його професіоналізм, підтримку, турботу і увагу!

Ільїна Надія
11 травня 2016 р. 19:40

Ні секунди не пошкодувала, що потрапила саме в його руки

До Володимира Івановича йшла по декількох рекомендаціях подруг, яких разом із їх дітками він, роки до того, буквально врятував. Народжувала я у нього свою другу дівчинку, тож було з чим порівнювати! І ні секунди не пошкодувала, що потрапила саме в його руки. Наступну дитинку теж хочу народжувати тільки у Володимира Івановича! :)

Тетяна
15 лютого 2016 р. 13:47

Профі з великим серцем

Народжували в листопаді 2014 р. з Банніковим Володимиром Івановичем. Повинен був бути плановий кесарів розтин, але лікар мене почув, і ми чекали, коли маленька сама вирішить з’явитися на світ. А вирішила вона ближче до півночі. Лікар приїхав дуже швидко, і я жодної секунди не сумнівалася в тому, що він зробить все, як треба. Якби йшла народжувати ще раз, то тільки до нього. Профі з великим серцем!

Татьяна
3 грудня 2014 р. 17:59

Банніков Володимир Іванович приймав у мене пологи в день Перемоги

Банніков Володимир Іванович приймав у мене пологи в день Перемоги. Свято вдалося. Нам з чоловіком було комфортно з лікарем, і коли Володимир Іванович запитав, чи прийдемо ми за другим – сумнівів не було.

Оля
31 жовтня 2014 р. 13:33

Величезна дяка всім за те, що ви є

Величезна подяка всім за те, що ви є, що професійно та ввічливо підходите до нас і наших близьких!

щиро вдячна, Агнешка Гжегош
11 листопада 2009 р. 12:52

Відео з лікарем

Питання до лікаря

Чи можу я мати дітей?

В вашей клинике есть возможность записаться на первую бесплатную консультацию к врачу репродуктологу и получить ответы на все ваши вопросы, а также выработать дальнейшую тактику диагностики и лечения?

Олена
16 вересня 2014 р. 18:43

Тривала затримка, чи варто йти до лікаря?

Здравствуйте! У меня задержка уже 7 дней, ранее такой длительной задержки не было. Делала тесты на 5 и 7 день задержки, результат отрицательный.

Олена
16 вересня 2014 р. 11:06

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог: