Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

«Я вдячна за три врятовані життя» - розповідає про пологи в клініці ISIDA Ірина Токар

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Емоційний відгук Ірини ТОКАР на сайті клініки дав зрозуміти, що її розповідь має бути почута: декілька операцій, невтішні діагнози, невдалі спроби завагітніти і одна випадковість привели її до ISIDA – зрештою, історія завершилася хепі-ендом.

Ірино, розкажіть, будь ласка, з чого все почалося?

Так склалося, що гінекологія завжди була моїм слабким місцем: мені вирізали кісту, робили діагностичну лапароскопію, а 2013 року провели операцію з видалення маткових труб. І згодом уже стало зрозуміло: єдиний шлях завагітніти – ЕКЗ. Після операції лікар пояснила, що шанси є, однак перші спроби були невдалі. Це значно вплинуло на нашу родину – і на емоційний стан, і на фінансовий. Створювалося таке враження, що приватні клініки сприймають пацієнта лише як джерело доходу.

Ірина ТОКАР с чоловіком

Як Ви дізналися про ISIDA?

Натрапила на рекламу клініки в інтернеті. ISIDA пропонувала безкоштовну консультацію, і вже сам цей факт вирізняв її з-поміж інших закладів. Увесь мій попередній досвід був іншим: у приватних медичних установах акцентували увагу не на самому пацієнті, а на його фінансах, і давали зрозуміти, що без підписання угоди ніхто навіть пальцем не поворухне.

Але Ви вирішили спробувати ще раз – з ISIDA…

Так. Коли йшла до клініки, була майже зневірена, адже там, де робила попередні спроби ЕКЗ, мені фактично не давали жодних шансів. Та після кількох візитів до ISIDA я зрозуміла: не варто впадати у відчай. Перспективи були окреслені тільки після комплексного обстеження і цілої низки консультацій. Усе відбувалося професійно, чітко і якісно.

Окрім комплексного, які ще підходи ISIDA привернули Вашу увагу?

ISIDA зламала мій стереотип у ставленні до приватних клінік. Це місце, де працюють люди з душею. Співробітники ISIDA щиро піклуються про своїх пацієнтів – можу це гарантувати, пройшовши з ними довгий шлях від консультацій до народження двох чудових донечок. Хоч у лікаря може бути і не одна сотня пацієнтів, він усе одно кожного знає в обличчя, пам’ятає анамнез – і це так важливо! Тобою займаються професіонали, і довіра зростає все більше. Та й узагалі, вже після перших консультацій інтуїтивно відчувала: саме тут, в ISIDA, моя мрія здійсниться. Я справді повірила! Попри те, що читала, як значно знижуються шанси завагітніти після 35 років.

Діти Ирини ТОКАР

Як почувалися у період вагітності?

До 28-го тижня вагітність була практично ідеальною, без жодних проблем. Але, зважаючи на те, що в мене було передлежання плаценти, я мала перебувати на зберіганні. Плановий кесарів розтин було призначено на 2 березня, але через можливі ризики вже з січня перебувала у клініці. Хоча не всім подобається бути в стаціонарі, та про ISIDA цього ніяк не можу сказати – почувалася дуже комфортно! Там навіть головний лікар опікується всіма пацієнтками.

Світлана Миколаївна Дикусарова регулярно навідувалася до кімнат і тримала під контролем стан кожної! Така уважність зруйнувала ще один стереотип, адже ми звикли до образу головного лікаря, котрий здебільшого займається адміністративною діяльністю.

Коли народилися Ваші донечки і як пройшли пологи?

Дівчатка з’явилися на світ 15 лютого. Того дня мав бути лише плановий огляд. Близько другої години дня я насолоджувалася своїм обідом – в ISIDA готують дійсно смачно ! А вже хвилин за 15 народилася спочатку Іванка, а потім Яринка. Усе відбулося неймовірно швидко! Мій лікар, Ксенія Георгіївна Хажиленко, мене попереджала, що через розташування плаценти будь-якої миті може відкритися кровотеча – без болю і жодних «попереджувальних» симптомів. Так і сталося саме в той час, коли я обідала.

Я одразу знайшла свого палатного лікаря Віталія Вікторовича Зінченко, і вже за декілька хвилин зібрався цілий консиліум. Мене доправили до пологового відділення, зробили кесарів розтин, а після цього ще три години тривала операція для повного зупинення кровотечі. Коли я опритомніла після наркозу, поруч зі мною була Ксенія Георгіївна, вона ніжно погладила мене по голові і сказала: «Бачиш, Іро, усе так сталося, як ми і передбачали».

А коли я отямилася остаточно, завітали й інші лікарі, які були присутні на операції: привітали мене із народженням донечок, розповіли, як пройшла операція і що далі робити. Через те, що дівчатка народилися недоношеними – хоч і здоровенькими, - ми з ними опинилися в різних відділеннях. Але того ж вечора Ксенія Георгіївна вайбером надіслала мені їх фото, а вже наступного дня я змогла їх побачити на власні очі .

У відгуку на сайті ISIDA я писала, що вдячна лікарям за три врятовані життя. Кредо ISIDA «Піклування про найдорожче» реалізується повною мірою – на всіх етапах, від прибиральниці до головного лікаря. Розумію: якби, не дай Боже, я опинилася в іншій лікарні, то це інтерв’ю ніколи б не з’явилося.

Отзывы о наблюдении и родах в клинике ISIDA from ISIDA

Хочете, щоб момент появи вашої дитини на світ залишився в пам'яті як одне з найсвітліших і найрадісніших подій? Зателефонуйте в клініку ISIDA за телефонами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Або задайте своє питання за допомогою спеціальної форми - у спливаючому вікні при заході на наш сайт

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.