Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Все про щеплення дитині в добірці статей від лікарів-педіатрів клініки ISIDA

Щеплення дитині, на думку лікарів-педіатрів клініки ISIDA, є одним з найбільш дієвих механізмів для реалізації базової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я, в якій вказано: «Дитина повинна бути захищена від усього, від чого її тільки можна захистити». Тому, лікарі клініки ISIDA приділяють велику увагу просвітницькій роботі з батьками з питань безпечної та ефективної вакцинації дітей.

Подготовка к вакцинації

Хочете отримати максимум достовірної інформації про щеплення дітям, дізнатися про можливі ускладнення і про те, як уникнути їх? А також отримати відповіді на безліч інших питань, пов’язаних з вакцинацією дітей? Спеціально для Вас педіатри клініки ISIDA підготували добірку матеріалів про вакцинацію.

Статті Вакцинація та Вакцинація – імунний тонус організму – це розповідь про особливості вродженого і набутого імунітету і про багато іншого.

Як вберегти дитину від інфікування вірусами ГРВІ – в статті – професійні поради щодо зміцнення імунітету дитини, інформація про ефективність вакцинації дитини від грипу.

Лікар-педіатр клініки ISIDA: «Вакцинація повинна бути безпечною» – в клініці ISIDA для вакцинації дітей використовується так звана «розумна схема», яка зводить до мінімуму ризик поствакцинальних реакцій та ускладнень. Про те, в чому особливість цієї схеми, Ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю статтю.

Профілактика кору – поради лікаря клініки ISIDA – «Захворюваність на кір в Україні характеризується періодичними епідемічними підйомами і спадами», – каже лікар-епідеміолог клініки ISIDA Наталія Гунченко і розповідає про особливості перебігу кору і щеплення дітям від кору.

Про нові умови вакцинації дітей від кору читайте в статті Клініка ISIDA скасувала обов’язковий пакет «Депозит» для проведення щеплення від кору. Тепер вакцина «Пріорікс» доступна кожній дитині.

Щеплення від грипу дитині – вірусні хвороби щорічно вкладають у ліжко кожну шосту людину. 90% всіх інфекційних хвороб припадає на грип. Вірогідність захворіти на грип значно зростає у дітей, коли вони досягають віку 6 місяців. Дізнайтеся з цієї статті про небезпеки грипу, а також про особливості щеплення проти грипу для дітей.

Клініка ISIDA нагадує: майбутнім першокласникам необхідно зробити вакцинацію . Про те, від яких хвороб необхідно зробити щеплення дитині перед школою, про умови вакцинації майбутніх першокласників в клініці ISIDA розповідає Полонська Людмила Володимирівна, завідуюча відділенням педіатрії ISIDA Лівобережна, лікар-педіатр.

Статті Захист для юних леді і Прививки від ВПЛ. Чи потрібно це? – це інформація про ВПЛ (вірус папіломи людини) і про небезпеку, які цей вірус представляє для жіночого організму.

Вакцинация

5 актуальних питань про щеплення – лікар-педіатр з 30-річним стажем Галина Кошова відповідає на найактуальніші запитання про щеплення дітям.

Щеплення в пологовому будинку – дізнайтеся про те, які щеплення, з Вашої згоди, може отримати Ваша дитина ще в пологовому будинку і які щеплення надалі передбачені у нас в країні наказом Міністерства Охорони здоров’я «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обліку медичних імунобіологічних препаратів».

Про переваги використовуваної в клініці ISIDA вакцини «Пентаксім», яка використовуються для щеплення дітям проти коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту та захворювань, що викликаються гемофільної паличкою (менінгіт, септицемія, пневмонія, епіглотит та ін.) Читайте в статті Вакцина Пентаксім.

Про вакцинацію – у відео від лікарів клініки ISIDA

Для батьків, яким зручніше сприймати інформацію з відео-матеріалів, фахівці клініки ISIDA підготували кілька відео про вакцинацію.

Подивіться відео Вакцинація в клініці ISIDA і дізнайтеся про основні принципи вакцинації в нашій клініці.

Подивіться відео Що таке обов’язкова і необов’язкова вакцинація і дізнайтеся від лікаря-педіатра клініки ISIDA Райфурак Світлани Василівни, в якому віці і які вакцини може отримати Ваша дитина в клініці ISIDA, якщо вона буде робити щеплення відповідно до Національного календаря щеплень. І які щеплення, на відміну від європейських країн, не є обов’язковими в нашій країні. Клініка ISIDA, у всіх напрямках своєї діяльності, в тому числі і в питаннях вакцинації дітей, орієнтується на європейські стандарти надання медичних послуг.

Відповідь на питання Навіщо потрібні щеплення – у відео-розповіді лікаря клініки ISIDA.

Про щеплення дітям у формі Презентації

«Вакцинація та її актуальність для Вашого малюка». На слайдах цієї презентації – факти, цитати, графіки та аналітичні таблиці, переконливо доводять, що більш ефективного захисту від інфекційних хвороб, ніж вакцинація дитини, не існує.

Вакцинація та її актуальність для вашого малюка from ISIDA

Хочете захистити свою дитину від інфекційних хвороб та ускладнень, які вони можуть викликати? Довіртеся фахівцям клініки ISIDA, які подбають про те, щоб вакцинація була ефективною і безпечною. Зателефонуйте нам за телефонами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Або задайте своє питання за допомогою спеціальної форми у спливаючому вікні при вході на наш сайту.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.