Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

10-тисячнa дитина клініки ISIDA

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

У родині ВТОРУК і Дмитра МАРТИНЕНКО довгоочікуваний син Ваня з'явився на світ символічно – в День Незалежності України. Причому народився він не один, а в компанії з сестричкою.

І мамі, і лікарям ISIDA за малюків довелося поборотися. Двійнята народилася передчасно – на 30-му тижні вагітності. Дівчинка важила 1120 г, а хлопчик – 1260.

– Це наші перші і дуже-дуже бажані дітки, – розповідає Тетяна. – Вони з'явилися після 10 років очікування і шести невдалих ЕКЗ. Готуючись до маніпуляції в сьомий раз, ми з чоловіком домовилися, що ця спроба буде останньою. Але ISIDA подарувала нам чудо – наша сім'я поповнилася двома чудовими крихтами. Шлях до батьківства був нелегким - на щастя, ISIDA завжди була поруч..

Фахівці клініки готові до нестандартних ситуацій. Як тільки малюки з'явилися на світ, їх оточили увагою і турботою неонатологи ISIDA.

– Страшно, коли твої дітки народжуються такими крихітними, – розповідає мама двійнят. – Після народження їх відразу ж помістили в реанімацію. Через два тижні Марічку «переселили» в кювез, а Іван ще близько двох тижнів залишався в реанімаційному відділенні. Як тільки він зміг самостійно дихати, йому також надали окремий кювез. Мене виписали з клініки через тиждень після пологів, але я два рази в день їздила до моїх крихтах. Так що малюки фактично з перших хвилин життя перебували на грудному вигодовуванні. ISIDA мене дуже підтримувала, адже політика клініки – по можливості зберігати природну зв'язок з матір'ю.

У відділенні неонатології ISIDA, де виходжують недоношених новонароджених, працюють висококваліфіковані фахівці. За станом дітей стежать десятки датчиків, які вимірюють температуру тіла, відстежують серцебиття, дихання...

– Незабаром з окремих кювезів моїх малюків перевели в спеціальний – для двійнят і близнят, – продовжує щаслива мама. – Це дуже цінний і дорогий апарат, адже малюків, які в утробі матері весь час перебували разом, і виходжувати легше разом. Так склалося, що саме Іван і Марічка стали першими пацієнтами цього «Жирафчика» – так називають подвійний кювез.

Це наші перші і дуже-дуже бажані дітки

Перший час я дуже переживала за малюків. Але побачивши, як фахівці піклуються про дітей, зрозуміла: так працюють професіонали з величезним досвідом. І заспокоїлася: мої діти в надійних руках! Мене до глибини душі зворушило дбайливе і уважне ставлення лікарів і медсестер відділення неонатології до маленьких пацієнтів. Своїм першим вдихом діти завдячують Тетяні Владиславівні Дзядик. Вона була присутня на пологах і надавала першу реанімаційну допомогу. Медсестри Віта Олексіївна і Ніна Петрівна навчили мене тонкощам догляду за малюками. Завідуюча відділенням неонатології Олена Володимирівна Хілобок-ЯКОВЕНКО кожен день оглядала діток. Лікарі робили все можливе, щоб наші малюки почали стабільно набирати вагу. І до моменту виписки – через два місяці – хлопчик важив уже 2280 г, а його дівчинка – 2580 г.

Для батьків недоношених малюків будь-який прогрес, кожен маленький крок – це велике досягнення і величезний привід для радості.

– Тим, хто не зазнав подібного, напевно, важко зрозуміти наші почуття. А для персоналу клініки – це щохвилинний, щосекундний кропітка праця. І ми, всі батьки малюків, яким допомогла ISIDA, дуже вдячні і лікарям, і засновникам клініки, і медперсоналу за їх турботу і професіоналізм. Земний всім уклін від нас і наших дітей.

Звістка про те, що Ванюша став 10-тисячний дитиною, що з'явилися на світ в ISIDA, схвилювала його батьків. А сертифікат на «педіатричний пакет вихідного дня», вручений представником клініки, – став першою нагородою в житті новонародженого Вані. Такий же подарунок отримала і його сестричка Марічка. Для цих малюків дуже важлива професійна турбота медиків. До того ж програма дозволяє за один візит пройти обстеження у педіатра, окуліста, невролога, ортопеда-травматолога. Також важливі для оцінки стану здоров'я крихіток включені в програму загальний аналіз крові та УЗД-скринінг з нейросонографією, дослідженням нирок, тазостегнових суглобів, органів черевної порожнини і вилочкової залози.

– Для ISIDA 10-тисячний малюк, який народився в клініці, це велике досягнення. А для нас, батьків, головне, що з нашими малюками тільки вони з'являться на світ завжди поруч професійні і дбайливі фахівці. Адже здоров'я наших дітей – наше все.

ISIDA – провідна комплексна акушерсько-гінекологічна клініка України, яка об'єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центру. ISIDA була заснована в 1994 році. Будівництво пологового будинку за адресою бульвар Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65 було розпочато в 2001 році, а вже 2004 року перший приватний пологовий будинок в Україні почав приймати перших відвідувачів. З кожним роком кількість пацієнтів, які довірили нам народження малюків, зростала, і вже в 2015 році кількість народжених в клініці ISIDA дітей перевищила 1000. Ця тенденція свідчить про те, що репутація ISIDA як експертної спеціалізованої клініки зміцнюється і все більше і більше майбутніх батьків довіряють своє здоров'я ISIDA одну з найбільш важливих подій в житті – народження дитини.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.