Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

«В ISIDA я почувалася королевою!» – розповідає про свої пологи в клініці ISIDA Ольга Фреймут

Програми, пов'язані з вагітністю та пологами Ціни на комплексні пакети на пологи

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Головний ревізор країни Ольга Фреймут рік тому стала мамою вдруге, а у червні 2017 гоку – втретє – і ділиться своєю радістю з нашими читачами.

Ольго, перша Ваша донька з’явилася на світ в престижній клініці Лондона. Які враження залишилися від британського медичного закладу?

Я щаслива, що Злата народилася в Chelsea and Westminster Hospital. Мене дуже лякали мамині розповіді про жахливі державні пологові будинки, тож я очікувала й у Лондоні побачити інквізиторське крісло, чорно-білі кахлі і знервовану акушерку. Але англійська палата була схожа на готельний номер.

Пологи тривали довго, за цей час змінилися кілька лікарів. Зрештою Злату прийняв акушер-студент. Я була така втомлена, що аж потім побачила: був він не сам, а з юрбою допитливих хлопців і дівчат, які на мені вчилися.

Після пологів Злату одразу поклали мені на груди і за традицією принесли чай із тостами. Маму, яка була весь час поруч, потім попросили піти. У них не дозволено залишати рідних на ніч, щоб молоді матері привчалися бути сам на сам з дитинкою. Я засинала на ходу, але донечку від мене не забрали. До речі, ця ніч стала повчальною: я усвідомила, що на мені пожиттєва відповідальність.

А яким було народження Вашого сина в Україні?

О, в ISIDA я почувалася королевою! Це зовсім інший досвід, ніж «студентські» пологи в Англії. За прогнозами, хлопчик мав народитися великим, та фахівці клініки переконали мене народжувати природним шляхом. Звісно, я боялась, але довіра перевищила страхи – і дитинка пройшла своє найважливіше в житті випробування. Я дуже вдячна лікарям. Адже так важлива довіра, коли йдеться про найдорожче!

Мій чоловік, мати і навіть Злата були присутні під час народження Валерія. Щоправда, донечка побачила братика лише тоді, коли все благополучно закінчилося. Наша кімната – не можу назвати її палатою – вмістила найдорожчих мені людей. Нас не відпустили додому наступного ранку, як у Лондоні. Спершу переконалися, що я добре почуваюся, синочка обстежили кілька лікарів, навіть УЗД внутрішніх органів зробили.

Нам із чоловіком так сподобалося в ISIDA, що ми одразу замовили в Бога ще одне дитятко. І це якась магія – пологи приймала та ж сама команда: Вероніка Олександрівна Данилко, акушер Ганна Раковська і навіть ті самі санітарочки... Рішучість і водночас лагідність пані Вероніки надали мені впевненості. Пологи були складними, але Вероніка Олександрівна віртуозно і безпечно зустріла наше Щастя – Євдокію. Потім нашу крихітку ретельно обстежили: провели УЗД внутрішніх органів, узяли кров на аналізи і передали до Німеччини, щоб переконатися у відсутності генетичних захворювань, зробили перші щеплення. Мене леліяли, мов королівну, пригощали духмяним чаєм, огортали турботою. Світлана Миколаївна вранці особисто навідалася, щоб перепитати про самопочуття.

Ольга Фреймут

Як ревізор Ви провели сотні перевірок у закладах різних сфер, зокрема в клініках і пологових будинках. Що Вас вразило найбільше?

Програму «Інспектор» я знімала вже вагітною – і перший, і другий сезон. Це ж так янголи хотіли – не могло це бути випадковістю. Ми отримали десятки тисяч листів. Дівчата по-колежанськи ділилися зі мною історіями про антисанітарію, хабарі, халатність, пияцтво медперсоналу, жорстоке ставлення до пацієнток, у яких бракує грошей. Але особливо жахали смертельні випадки, коли лікарі не брали на себе відповідальності й у всьому звинувачували маму.

Пригадую, ми знімали в Одесі, і редактору зателефонувала таємна агентка зі столичного пологового. Вона плакала в слухавку, бо її дитятко померло під час народження. Усій команді це журналістське розслідування далося тяжко, а особливо мені, адже я тоді була на 8-му тижні вагітності. Ніхто з колег не знав, довелося пересилити стрес і йти до кінця. Однак не все так погано. Більшість державних лікарів я ще прижиттєво долучила б до лику святих. Із любові до професії вони роблять неможливе, навіть без необхідного оснащення та гідної зарплати. Ми маємо цінувати таких талановитих людей. Тому моя мрія – медична реформа. У нас є право, попри статки і статус, приводити в цей світ дітей достойно.

Обираючи пологовий будинок, якими критеріями керувалися: рекомендації знайомих, відгуки в інтернеті, оснащеність?

Я довіряю всьому, що пройшло випробовування часом. ISIDA – єдина клініка, яка 25 років працює над своєю репутацією. Тут народжували мої подруги. І, звісно, після перевірок українських пологових я не ризикувала б найдорожчим. А якби не мала фінансової спроможності, продала б усе, аби народжувати в приватній клініці. Мені прикро, що більшість українок змушена йти на пологи з острахом. Адже насправді народжувати не страшно, а дивовижно! Я хотіла б побажати кожній жінці такого приємного досвіду, який був у мене.

Які, на Вашу думку, головні переваги ISIDA?

Для мене важлива довіра. Пригадую перше враження від клініки на вулиці Раїси Окіпної: привітні усмішки, яблука на рецепції, запах чистоти… Лікар Валентина Іванівна Корольчук підтримувала мене всі 9 місяців, на зв’язку була цілодобово. Після комфортних пологів у Лондоні я побоювалася розчарування, але ISIDA перевершила враження, отримані в Британії. Я йшла на пологи спокійною. Наче не до лікарів, а до янголів, під патронажем яких лиха бути не може.

Евдокія Фреймут

Ваші відгуки про наших лікарів сповнені теплом і любов’ю. Чи поділяєте Ви думку про те, що під час появи малюка на світ найважливіше – не умови перебування і навіть не оснащеність клініки, а саме люди, які поруч?

Люди – це важливо. Але я не хотіла б народжувати, скажімо, в чистому полі, хоч із улюбленим лікарем. Перш ніж народжувати в ISIDA, я переконалася в прекрасному оснащенні клініки. Тому дивуюся тим заможним людям, які обирають лікаря, але народжують у лікарнях, де немає всього необхідного для порятунку.

Як Злата сприйняла появу на світ братика? Чи бере вона участь у вихованні малюка?

Злата побачила Валерія вже на десятій хвилині його життя, взяла на руки, обрала перше вбрання та залишилася з нами на ніч. Тепер чекає, коли Валерій підросте, щоб нарешті з ним поговорити. Ревнощів немає – я одразу сказала Златі, що люблю її на десять років більше, ніж Валерія.

Вашому хлопчику вже виповнився рік. Що змінилось у Вашому житті після появи сина? Якими стали Ваші стосунки зі старшою донькою?

Діти завжди несуть зміни. Зі Златою ми з перших секунд були подругами. Я не знала, як її виховувати, – просто сильно любила. З появою Валерія я стала мудрішою і спокійнішою. Щоправда, загострився мій страх за дітей: серед ночі прокидаюсь, аби переконатися, що з ними все добре. Було б чудово, якби Небеса підказували кроки з виховання, бо дуже хочеться чогось не проґавити, прихистити, обніжити вдосталь, але не занадто.

Якою була Ваша третя вагітність? У чому її відмінність від попередніх?

Утретє – спокійніше. Коли очікувала на Валерія, боялася горнятко заважке підняти. А тепер син усі 9 місяців просидів у мене на руках. Я не боялася, насолоджувалася, сяяла від радості. Вони – Євдокія в животику і син – навіть одночасно прокидалися під певну колискову.

Бути мамою для Вас це…

Надзвичайне щастя! Водночас це виклик. Водночас – гарантія, що все буде краще, ніж учора. Адже саме діти сповна розкривають усі можливості жінки. А попереду їх дуже багато – аж до того, що потім і внуків забиратиму з ISIDA!

Отзыв о наблюдении и родах в клинике ISIDA from ISIDA

Розділіть з нами щасливі моменти! Розповідайте історії народження Ваших малюків з хештегом #isida_найважливіший день у соціальних мережах, а також надсилайте свої спогади та фото на скриньку story@isida.ua. За Вашої згоди ми опублікуємо ці історії на сайті клініки та в соціальних мережах, а також у журналі ISIDA Happy Moments.

Хочете, щоб момент появи вашої дитини на світ залишився в пам'яті як одна з найсвітліших і найрадісніших подій? Зателефонуйте до клініки ISIDA за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Або поставте своє запитання за допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.