Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

«В ISIDA немає місця страху» – вважає Дарія Петченко, мати двох дівчаток

Програми, пов'язані з вагітністю та пологами Ціни на комплексні пакети на пологи

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Під закінчення минулого, 2017 року, клініка ISIDA ініціювала унікальний проект «Найважливіший день». У рамках цього проекту щасливі мами на спеціально створених платформах у соціальних мережах і на сайті клініки ISIDA розповідали про те, як з'явилися на світ їхні малюки. Метою проекту було розвінчання міфів про пологи, як про подію, пов'язану зі стражданням. Історії, якими поділилися щасливі мами, пацієнтки клініки ISIDA, сповнені пронизливої ніжності й оповиті сяйвом таїнства. Це відверті розповіді про те, як на зміну страхам приходить спокійна рішучість, як розгубленість поступається місцем спокійній впевненості в підтримці медиків. Переконайтеся в цьому самі завдяки розповіді Дарії.

Дарія Петченко

«Протягом усієї вагітності, в передпологовій палаті, в пологовому залі, під час пологів і після них я відчувала сотні різних почуттів і емоцій. Але я нічого не боялася, – розповідає Дарія. – Маючи досвід двох завмерлих вагітностей, чисток, перевірок, аналізів і процедур у приватних клініках, у державних поліклініках, лікарнях і пологових будинках, я можу сказати твердо і впевнено: «В ISIDA немає місця страху».

Наше знайомство з ISIDA відбулося наприкінці 2015-го року

На жаль, у сучасному світі спокійно завагітніти та народити вдається не всім. Ось і наша сім'я постала перед несподіваними перешкодами на шляху до щасливого батьківства. Я часто замислювалася про відвідування ISIDA, але все не наважувалася записатися на прийом, адже клініка ISIDA стійко асоціювалася виключно з лікуванням безпліддя і ЕКЗ. А я ж і сама ще можу, у нас не настільки великі проблеми, чи не так?

Проте за рекомендацією ми звернулися до лікаря Хажиленко Ксенії Георгіївни.

Сумніви і забобони були розвіяні моментально. ISIDA – не місце для зневірених. ISIDA – помічник, близька подруга, порадниця. Тут не рятують у надзвичайних випадках, а йдуть поруч, пліч-о-пліч, весь шлях.

Рівно через рік після знайомства з Ксенією Георгіївною ми самостійно завагітніли. Навіть найменшого сумніву в тому, де спостерігати вагітність, у нас не виникло.

Знаєте, коли на 9-му тижні в мене почалася сильна кровотеча, я не панікувала. І зателефонувала насамперед не в «швидку», а до свого лікаря. Я знала: нам допоможе тільки Ксенія Георгіївна. І не помилилася.

До кінця другого триместру Ксенія Георгіївна записала нас на семінар, присвячений пологам. Урок вів лікар Грицько Віктор Степанович.

Я, як зараз пам'ятаю, побачила його руки і сказала чоловікові: «Ці руки не можуть зробити боляче!». Протягом вагітності я часто смикала лікарів ISIDA: «Малюк занадто багато штовхається, може, йому бракує кисню? Дочка вже другий день притихла, їй точно бракує кисню! Живіт болить, у мене тонус? Живіт не болить, чому він перестав боліти? Ксеніє Георгіївно, а давайте одним оком перевіримо, як справи у Марії Денисівни? А надрукуєте нам фотографію?»

Хто ще так дбав би про переживання і побажання майбутньої мами? Загалом вагітність наша була легка, комфортна і щаслива.

Петченко Дарія з чоловіком

Настав липень місяць. 08.07.2017 р. – вечір суботи, дача, шашлики, вино рікою. Всі розслаблені, задоволені, ситі і веселі. Неквапливий плин спекотного вечора порушив мій крик із будинку: «Мамо, здається, я народжую!». У 38 тижнів і 2 дні в мене почали відходити води.

Веселі, натхнені і без краплі страху ми приїхали народжувати. Чомусь я напрочуд багато сміялася і просила вибачення на кожному кроці. Нас поклали в палату. Тато назвав її готельним номером. Ну, справді, дуже комфортно, ми вчотирьох помістилися там без проблем.

Я потрапила на огляд до веселого й усміхненого лікаря Віталія Вікторовича Зінченка. Підтримуючи мій натхненний настрій, він провів огляд. Знаєте, напевно, дуже складно змусити породіллю на кріслі сміятися, коли рука лікаря по лікоть усередині неї (вибачте за сміливі подробиці). Але Віталію Вікторовичу це вдавалось.

Ближче до півночі моїх батьків відпустили, а нас із чоловіком перевели в родзал.

Пам'ятаєте, я говорила про руки, які не можуть зробити боляче? Можете уявити моє щастя, коли в двері зайшов Віктор Степанович Грицько? Кращого й бажати не можна було. Його спокійна впевненість, м'який голос заповнили зал. Однією фразою він міг втихомирити паніку, а перейми при ньому навіть якось менш болісно проходили. І я мала рацію щодо його рук.

О 3-й ночі до мене запросили анестезіолога, о 4-й ранку подіяла епідуралка, я відпустила чоловіка додому відпочити і сама заснула.

До 6:00 ранку вся палата заповнилася людьми, рухом, підготовкою. Вся ця метушня трохи нервувала, допоки не з'явився Віктор Степанович. Його спокійний погляд моментально заспокоїв. І м'які розважливі повчання налаштували на серйозний робочий лад.

О 6:30 ми почали, а о 6:40 на мій живіт поклали голосисте маленьке диво. Слів не вистачить описати ті емоції, які охоплюють, коли на живіт викладають щойно народженого малюка. Гарячого, слизького, такого маленького і голосного. Це не просто щастя, захоплення, радість або здивування. Це кожна клітинка тіла завмирає в насолоді і потім вибухає в екстазі. Це п'янить, паморочить, захоплює і змушує літати душу і тіло. Після багатьох років наполегливої роботи, 9 місяців очікувань і мрій народилася наша Марія.

Петченко Дарія народила доньку

Підбиваючи підсумки, можу сказати, що народжувати мені сподобалося. От серйозно! Ще в пологовому залі я зрозуміла, що хочу другу дитину. А виписуватися додому я й поготів не хотіла. Адже в палаті їсти просто в ліжко приносили, медсестрички завжди на підхваті. Все покажуть, розкажуть і навчать. Атмосфера тотального спокою панувала: «Відпочивай, матусю, набирайся сил і знайомся зі своєю крихіткою. А ми тут, ми поруч».

В ISIDA я не боялася нічого. Я була впевнена, що в будь-яку мить підхоплять і не дадуть впасти. Складно сказати, що чи хто вселив цю впевненість. Напевно, все разом: починаючи від першого знайомства з нашим лікарем Хажиленко Ксенією Георгіївною в 2015 році і закінчуючи ... а, немає кінця.

Наша історія з Ісідою ще не дописана! P.S. А от до того, що чекало моє тіло після пологів, я готова не була:-)

Напевно, варто ввести в програму курсів для вагітних окреме заняття, на якому розповідатимуть про зміни в тілі після пологів. Про фізичні відчуття, ментальні зміни й емоційну нестабільність.

Проект «Найважливіший день»

У рамках проекту «Найважливіший день» клініка ISIDA провела серію фото- і відеозйомок реальних пологів, зробила інтерв'ю з мамами про перший день життя малюка. Дивіться відео, заходьте на спеціальну платформу , на якій за допомогою спеціального гайдлайна викриваються міфи та страхи, пов'язані з пологами.

Дізнайтеся також думку про пологи в клініці ISIDA лідерів думок – пацієнток клініки ISIDA – щасливі мами поділилися на сторінках Facebook (флешмоб #day_isida_ua #тотсамыйдень) своїм найпотаємнішим спогадом про день народження малюка.