Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Універсальний рецепт навчитися все встигати - народити трьох дітей

Щаслива мама великого сімейства - саме такий образ цієї яскравої і світлої жінки, Наталії РУДОВСЬКОЇ. Її дочка Єва ледь встигла народитися і вже стала ювіляром - 1000-ою дитиною клініки ISIDA за 2015 рік.

Счастливая мама троих детей и 1000-го малыша в 2015 году

Наталя, з ISIDA Ви зустрічалися двічі. Розкажіть про Ваші враження.

Вперше я потрапила в цю клініку в 2008 році, з подругою. Їй робили операцію, а я була «групою підтримки»)). Ще тоді вразив персонал ISIDA: у мене поцікавилися, де мені буде зручніше очікувати, все докладно розповіли, а після операції провели до подруги. Потім деякий час я з сім'єю жила в Криму, де і народжувала. А коли в 2015 році ми повернулися до Києва, і мені потрібно було визначитися зі спостереженням вагітності, не роздумуючи, зробила вибір на користь ISIDA. І при нашій другій зустрічі відразу про себе відзначила, що за ці роки рівень обслуговування в клініці значно зріс. ISIDA розширилася - з'явилися нові філії, зручні для мене по розташуванню. Пам'ятаю, в той час далЕКЗ не скрізь робили тривимірне УЗД, а в ISIDA це вже практикувалося. Крім того, мені запропонували комплексну програму спостереження вагітності та пологів, в яку входили додаткові обстеження, в результаті ціна на послуги виявилася дуже хорошою. Хочу відзначити і діагностику в ISIDA - тут її проводять не «для галочки». У мене певні проблеми із зором, і в клініці я отримала з цього питання хорошу консультацію. Також завдяки обстеженню в ISIDA я тільки зараз, вже маючи трьох дітей, дізналася, чому у мене були проблеми з грудним вигодовуванням. Виявляється, справа не в «лінощах», як мені говорили раніше, а в абсолютно об'єктивних причинах. Фахівці ISIDA фактично зняли з мене материнську провину)).

Наскільки корисними виявилися для Вас додаткові обстеження в ISIDA щодо благополучного виношування дитини?

Просто незамінними! За підсумками планового УЗД під час вагітності лікар призначила додатковий огляд внутрішніх органів. І з'ясувалося, що у мене діагноз: центральне передлежання плоду. Це небезпечна патологія, при якій в будь-який момент може відкритися кровотеча, і тоді рахунок життя йде на хвилини. Акушер-гінЕКЗлог ISIDA прийняла тоді єдино правильне в моїй ситуації рішення: госпіталізація з наступним розродженням шляхом кесаревого розтину.

Ви злякались?

Звичайно, для мене це був стрес, адже мої попередні пологи проходили без проблем, природним шляхом. Однак лікарі просто не дали мені злякатися - аргументовано все пояснили. Дуже вдячна своєму лікареві, вона поставилася до мене по-материнськи. Сказала, що я не повинна приймати рішення у неї в кабінеті, можу пройтися, подумати. Вона була готова спуститися разом зі мною в кафе, відповісти на всі питання. Вже тільки потім я дізналася, що мій провідний доктор ще й заступник головного лікаря, а значить, дуже зайнята людина. Однак їй це не завадило приділити мені стільки часу, скільки було потрібно.

У клініці Ви провели два місяці. Як минув час?

За вдачею я дуже активна, а мене навіть обмежували в русі. Тому в перший же день з'явилася легка депресія, але вона швидко пройшла. В ISIDA дозволені відвідування, до мене приходили діти, рідні, друзі. До того ж в клініці є Wi-Fi, і я не відчувала себе відірваною від світу. Навіть працювати примудрялася, по скайпу провела атестацію персоналу. А ще мені привезли костюми, і кожен день я намагалася добре виглядати. Медперсонал був дуже уважний, помічали мою нову зачіску, відтінок помади. Тому не було відчуття, що я в лікарні. Коли виписувалася, говорили, що будуть нудьгувати. А нещодавно чоловік їздив в ISIDA, і я зловила себе на думці, що хочу їх сирників)).

Три дочки Наталии Рудовской

Як протікали пологи, враховуючи описані Вами особливості?

Протрималися ми до останнього: до планових пологів не вистачило всього п'ять годин. Я прокинулася від того, що мені дуже жарко, і відчуття: «щось не так». Далі все відбувалося стрімко. З моменту, коли я викликала чергового лікаря (благо, палата обладнана екстреним зв'язком) і до того, як мене відвезли в операційну, пройшло не більше п'яти хвилин. Склалося враження, що весь персонал був напоготові - наче відбувався запуск ракети. І все це в 4 ранку! Завдяки такій оперативності я знову не встигла злякатися. Розуміла, що відбувається щось не дуже гарне, але знала: я в надійних руках. Тому паніки не було. Коли прийшла до тями, до мене зайшла Вероніка Олександрівна і сказала: «Ну що ж, ми відбулися легким переляком». І це після такої складної операції!

Ви працюєте в сфері вдосконалення бізнес-процесів. Як професіонал, скажіть, в чому секрет успіху ISIDA?

У поєднанні декількох чинників. По-перше, гармонійна команда: не можна не помітити, що кожен співробітник пишається тим, що працює саме в цій клініці і дорожить своєю репутацією. По-друге, висока культура і повага один до одного - як шанобливо доктора рЕКЗмендують і представляють своїх колег. До мене в палату завжди заходили доброзичливі і усміхнені лікарі, навіть якщо це відбувалося в 8.00, а доктор - після операції.

Ви багатодітна мама: як зважилися на це?

Після перших пологів мені знадобилося вісім років, щоб усвідомити, що я готова народити ще. Звичайно, дуже вплинув чоловік. Він мене перЕКЗнував - говорив, що прийде час, коли ми захочемо дітей, але вже не зможемо їх мати ...

І Ви погодилися?

Ні)). Але... я завагітніла, і чоловік був такий радий! Він навіть висловив бажання бути присутнім при народженні малюка, хоча я і була проти. Але улюблений знайшов потрібні слова - і я жодного разу не пошкодувала, що в такий важливий момент він був поруч.

Яка роль чоловіка у вихованні дітей?

Звичайно, до всього ми адаптуємося разом. Однак вихованням дочок більше займається чоловік, а моє завдання - любити і дружити з ними. З Лікою, Ладою і Євою у мене дуже довірчі відносини, і я цьому нескінченно рада.

Як Вам вдається поєднувати дітей і роботу?

Я знаю універсальний рецепт навчитися все встигати: народити трьох дітей. Найскладніше бути мамою однієї дитини. Коли їх більше, це дисциплінує.

У книзі відгуків ISIDA Ви написали, що прийдете в клініку ще за хлопчиком.

Швидше за все, це мій чоловік озвучив своє бажання, адже у нас зараз жіноче царство)). Якщо Бог дасть, то з задоволенням!   Выписка семьи 1000-го малыша из роддома ISIDA в компании врачей