Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

«У вас хлопчик. Маленький. Дихає сам»

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Бажана дитина ... Ірина ЖУРБА, як ніхто, знає справжню цінність цих слів. Довгі роки вона йшла до заповітної мрії, переживаючи душевні і фізичні страждання. ISIDA стала її останнім і, як виявилося, щасливим шансом пізнати радість материнства.

Irina_Jurba_vtroyem

Ірина, Ваша історія настільки вражаюча, що гідна екранізації. Ви коли-небудь думали, що будете йти до материнства так довго? Навіть не припускала, що перша дитина у мене народиться тільки в 49 років. І то - сталося це, я вважаю, лише завдяки дуже великій підтримці чоловіка.

Розкажіть, чому все так сталося?

Взагалі у мене все було досить непросто. Не маючи, як я вважала, проблем по гінекології, народити самій не вийшло. Особисте життя йшло спокійно і розмірено, поки в 38 років я випадково не познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Ми з Мішею здійснили кілька проектів в меблевому бізнесі. І оскільки він молодший за мене на 13 років, я лише дивилася на нього і думала: «Які золоті руки у хлопця - пощастить же комусь!». Спільна робота завершилася, ми попрощалися. Однак через декілька днів Міша подзвонив і запропонував разом провести травневі свята. Якщо чесно, на серйозні стосунки я не розраховувала. Дуже бентежила різниця у віці. Але голова закрутилася і через деякий час ми стали жити разом. Дитину дуже хотіли. І коли зрозуміла, що зачати не виходить, звернулася до лікарів. Мені сказали, що нічого страшного, нам треба звикнути один до одного, а якщо протягом півтора року результату не буде, необхідно пройти обстеження. Але одного разу я невдало закинула голову - і на шість місяців виявилася прикутою до ліжка (защемлення нерва в районі шийних хребців). Тоді я і зрозуміла, наскільки надійний поруч зі мною чоловік! Міша дбав, допомагав - одним словом, підкорив остаточно. Так наступили мої 42. У жіночій консультації мені сказали: «Ви не народжували, у вас гіперплазія!». Зробили планове вишкрібання - це був удар. Потім аналізи - мої і чоловіка, УЗД, діагнози, чергова операція - непрохідність труби.

Який був перший досвід лікування в приватній клініці?

Негативний. Обіцяли одне, а все виявилося по-іншому. Мені випала дорога лапароскопія. І те, що після операції мене кинули в тримісній палаті - це ще півбіди. Знеболюючі не діяли, персонал не звертав на мене уваги, туалет знаходився за тридев’ять земель. Мені зробили загальний наркоз і, мабуть, дуже сильний: я не могла дихати! Коли прийшов Міша, без сліз не міг на мене дивитися. А вночі почалися страшні різі в животі. На що мені просто констатували: «Це - виразка». Після операції обіцяли віддати диск з інформацією про те, що мені в клініці робили. Але довгий час хитрили, віддали тільки після двох тижнів вимог. Діагноз - «трубний фактор». На наступний ранок мені повідомили, що я можу їхати додому і через півроку зробити у них ЕКЗ. Але я не прийшла.

ребенок Ирины Журбы

Ви звернулися в іншу клініку?

Так. Але і вона була не краща - тільки гроші, гроші, гроші. Оскільки у мене практично не було досвіду, я довіряла лікарям у всьому. Мені лікували неіснуючі кісти, порушений місячний цикл. Психологічно було дуже важко, але дійти до ЕКЗ все не виходило. На кожному прийомі знаходили, як я вже тепер розумію, неіснуючі хвороби. Як важко було говорити чоловікові, що знову нічого ... А час йшов, Міша мене заспокоював, і знову з'являлася віра, що все буде добре. Я йому безмежно за це вдячна!

Як далі розвивалися події?

Мені призначили чергову операцію - гістероскопію. На УЗД лікар сказала: «Яке ЕКЗ ?! У Вас мікрополіпоз всієї матки! ». Це був ще один удар. Випадково результати потрапили не до лікаря, а до мене. І виявилося, що ніякої необхідності в операції не було. Але гроші взяли. В ту ж хвилину я залишила клініку. Потім був інший лікар, який призначав мені сумнівні препарати у вигляді біодобавок, щоб вдало пройшло ЕКЗ. Моє терпіння вже закінчувалося. І після чергової приватної клініки, де доктор, навіть не подивившись мої аналізи, сказав записатися на ЕКЗ, я зрозуміла: тут теж мені не допоможуть.

Як Ви дізналися про ISIDA?

Після всього пережитого я поїхала на літо за місто - відновлюватися. Всі ці роки я з Мішею жила в цивільному шлюбі. На чергову пропозицію розписатись я відповідала: «Тільки коли буде дитина!» Адже я бачила, як чоловік любить дітей, і не хотіла псувати йому життя. Повернувшись до Києва, я звернулася до чергового лікаря, вона направила мене на УЗД і, подивившись результати, сказала: «Не бачу ніяких патологій, щоб не народити». Для мене це стало потрясінням! Я так плакала, що не могла зупинитися. Тоді лікар згадала про свою пацієнтку, яка приходила до неї після ЕКЗ, і, дізнавшись у неї подробиці, сказала: «Шукайте доктора Паламарчук». Так я опинилася в ISIDA.

Яке у Вас було перше враження про ISIDA?

Коли прийшла в клініку, мені було вже 48. Лікар зустріла мене в чудовому настрої. У неї так горіли очі, що мимоволі вони загорілися і у мене. І я відразу ж повірила цій людині! Аліна Миколаївна Паламарчук подивилася аналізи, провела УЗД, зробила певні прогнози. За три місяці вирівняла місячний цикл, і вже незабаром, коли я прийшла на прийом, сказала: «Готуйтеся: через три дні - пункція, ще через два - перенесення».

Торжественная выписка из роддома Ирины Журбы

В ISIDA Ви відчули впевненість?

Щоразу, приходячи в ISIDA, все більше розуміла, що шість довгих років мене обманювали. В ISIDA лікарі несуть відповідальність за поставлені ними діагнози, все оплачується через касу. Жінка може повністю довіритися фахівцям цієї клініки. Тому, вже пройшовши важку життєву школу, я знала, що в звичайний пологовий будинок народжувати не піду, чого б мені це не коштувало.

Як пройшла процедура перенесення?

Я була спокійна. На величезному екрані мені чітко показали, де знаходяться два моїх ембріончіка, тут же дали знімок. Я сиділа, молила Бога, щоб все вийшло, і думала: «Невже я так грішна, що не варта цього щастя?» Після перенесення сказали лежати три дні, але я (щоб напевно!) Лежала два тижні - до аналізу. Одного разу вночі, практично відразу після перенесення, мені приснився великий тунель - як в акваріумі, в якому пливла красива рибка, як в казці, - ніжно-рожевого кольору. Коли прокинулася, зрозуміла: я вагітна. У призначений день, о 8.00, приїхала в клініку, здала аналіз крові. Увечері повинні були нам зателефонувати, але ми не витримали - подзвонили самі. І почули довгоочікуване: «Ви вагітні!».

Як протікали місяці очікування малюка?

Чоловік не дозволяв мені нічого робити, дуже хвилювався, хоча я відчувала себе відмінно! Вийшла на роботу, літала «на крилах». До 32-го тижня. Одного разу Міша повернувся додому, я встала його зустріти і зрозуміла, що відійшли води. Подзвонила лікарю, чоловік домчав мене до ISIDA за 10 хвилин - там уже встигли підготуватися! Тест на навколоплідні води, УЗД - все відбулося миттєво. Мене поклали в стаціонар на збереження. Але через тиждень, вночі, малюк вирішив з'явитися на світ.

Страшно було, що дитина народиться раніше терміну?

Мені дуже пощастило з лікарем. Коли в ISIDA спостерігалася під час вагітності, ходила на всі курси і уважно слухала. Одну з лекцій читав акушер-гінеколог Віктор Грицько. Він розповідав про пологи з такою теплотою і енергетикою, випромінював такий спокій! Яке ж було моє здивування, коли одного разу Віктор Степанович зайшов в мою палату, і виявилося, що він теж приймає пологи - як черговий лікар. З того моменту я молила Бога, щоб мій малюк з'явився на світ в його зміну. Так і сталося! А коли після наркозу я прийшла в себе, побачила як завжди, спокійного Віктора Степановича. Він поцікавився, як я себе почуваю, і сказав: «У Вас хлопчик. Маленький. Дихає сам ». І я видихнула з полегшенням. І найголовніше: довгоочікуваний Іванко народився в День народження чоловіка! Це подарунок від Бога!

Пройшовши такий складний шлях, і все-таки досягнувши результату, що по-бажаєте жінкам, на долю яких випали подібні випробування?

Не впадати у відчай! Ніколи! Звичайно, багато що залежить від людини, яка проходить цей шлях разом з тобою, - чоловіка. Тому всім бажаю надійної підтримки - такої, яка всі ці роки була у мене. І головне, вірити: «Все буде добре!».

Після пологів психолог мене попереджала, що можлива післяпологова депресія. Але я навіть чути про це не хочу! Чесно кажучи, не розумію, яка може бути депресія, якщо у тебе є сенс життя - дитина, яку ти вистраждала. Бажаю такого щастя всім!

Торжественная выписки Ирины Журбы с семьей