Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Тепер я знаю точно: мрії збуваються!

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

За своєю донькою Софією Олена з чоловіком приїхали в ISIDA з Одеси. Ні вісім років безуспішного лікування, ні невдалі спроби екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) не змогли змусити подружжя втратити надію в тому, що дитина у них буде. У що б то не стало!

Олена, коли Ви вперше задумалися про малюка, і як вийшло, що Вам довелося пройти такий довгий шлях?

З чоловіком ми познайомилися, коли нам було по 23. І вже приблизно через півроку стали замислюватися про діток. Час минав, а у нас нічого не виходило. Було здано величезну кількість аналізів, пройдено безліч фахівців. А скільки було з'їдено таблеток, зроблено уколів і втрачено часу! Ми ходили в репродуктивну клініку Одеси, як на роботу. Найдивніше, що за результатами аналізів і у мене, і у чоловіка було все в порядку, а вагітність не наставала. Правда, лікар говорив про незначні проблеми з ендометрієм (тільки зараз я розумію, як це було важливо!). Хто дуже-дуже хоче стати мамою, мене зрозуміє: періодично я виявляла у себе симптоми вагітності – то здається, що нудить, то паморочиться голова, і живіт начебто збільшується... А потім розчарування. І так кожен місяць! Можна було просто з’їхати з глузду. За вісім років бували такі періоди, коли ми на кілька місяців все кидали на напризволяще, думали, якщо відпустимо проблему, все вийде само собою. Тепер розумію, що це дурниця. Неможливо відключитися, якщо всі думки про дитину.

Тепер я знаю точно: мрії збуваються!

Як дізналися про ISIDA – Вам цю клініку порекомендували або вивчали дане питання самостійно?

Колись мріяла народити дитинку до 25 років, але тільки з часом зрозуміла, що намічати терміни марно. Після чергової невдачі ми з чоловіком вирішили, що ЕКЗ будемо робити у Києві – потрібно тільки клініку обрати. Саме тоді на одному одеському форумі обговорювали ISIDA, і якась дівчинка розповіла, що звернулася в цю клініку – і у неї все вийшло. Я зайшла на сайт ISIDA і записалася на первинну консультацію. Трохи пізніше знайшла в Інтернеті багато позитивних відгуків і подяк, що тільки підсилило мій настрій. Якби я дізналася про ISIDA раніше, думаю, моя дитина ходила б вже у клас п'ятий.

Якими були Ваші перші враження про ISIDA?

ISIDA нам сподобалася відразу: приємна атмосфера, уважний персонал. Не було відчуття, що ми приїхали сюди лікуватися – а це дуже важливо. Але, найголовніше те, що в ISIDA працюють справжні професіонали! На первинній консультації лікар, вивчивши нашу величезну папку з аналізами, розповів про можливі варіанти вирішення нашої проблеми. І ми вирішили робити ЕКЗ. Я безмежно вдячна лікарю Шияновій! Вона дуже уважна, я їй повністю довірилася, знаючи, що все вийде. Так і сталося, правда, з другої спроби. Світлана Володимирівна виявила причину моєї проблеми (виявляється, ембріон не міг прикріпитися через ендометріоз) і знайшла спосіб її вирішення.

На якому етапі з'явилася впевненість у тому, що все буде добре?

Як тільки переступили поріг ISIDA, я просто відчула, що все у нас вийде – це наша клініка. Звичайно, після кожної процедури переживали, але спасибі велике персоналу, який підтримував – під час перенесення ембріонів тримають за руку, заспокоюють, запевняють, що все буде добре. Знаєте, неможливість зачати дитину пригнічує. За 8 років лікування ми з чоловіком побували в багатьох медустановах, і нам є з чим порівняти. Раніше, при відвідуванні клінік, завжди було відчуття тривоги, настрій на нулі: знову потрібно робити УЗД, уколи та інші неприємні процедури. А в ISIDA такого не було, кожен прийом у лікаря проходив легко: я розуміла, що і для чого ми робимо, тому була спокійна.

Яку пораду Ви можете дати жінкам, які проходять шлях, подібний Вашому.

Найголовніше – не здаватися! Ні в якому разі, ні за яких обставин. Якщо сьогодні не вийшло, вийде завтра! Коли ми тільки приїхали в ISIDA, в журналі я прочитала історію однієї пари, вони зачали дитину через рік після першого візиту. Я тоді подумала, що хотіла б теж так! І рівно через рік, 30 грудня, у мене було перенесення, а 13 січня я дізналася, що вагітна. Ось таке новорічне диво у нас вийшло! 16 вересня нашій Софії буде рік, і тепер я знаю точно, що мрії збуваються! Довіряйте своєму лікареві і пам'ятайте, що в ISIDA працюють професіонали, а отже, зовсім скоро ви обов'язково обіймете свого довгоочікуваного малюка. Або малюків.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.