Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:
«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:
А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.
Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.
Оксана, перш за все, поділіться: які враження у Вас від клініки ISIDA?
У мене найкращі спогади про ISIDA навіть через чотири роки після пологів. Вагітність була чудовим часом, незважаючи на непростий останній місяць. Пам'ятаю, що мені було дуже комфортно - і період спостереження, і процес народження сина, і спілкування з персоналом клініки. Чесно кажучи, після пологів я навіть не хотіла виписуватися, оскільки не могла собі уявити, як обійдуся без такої допомоги, та ще й після кесарева.
Але все ж Ви швидко повернулися до роботи.
Так, на 10-й день, проте не вважаю це приводом для гордості. У мене був великий проект, який я просто не могла кинути. Але, чесно скажу: на роботі мені було легше, ніж удома, тому навіть здавалося, що я туди тікаю. Пам'ятаю, як перші місяці два у всіх питала: «Чому мене не попередили, що буде настільки важко?» Цей період - чудовий, яскравий - можу охарактеризувати одним словосполученням: хронічне недосипання. Впевнена: будь-який бізнес, будь-який проект, будь-яка найскладніша СЕО-робота в сто разів простіше, ніж догляд за дитиною.
Скільки тривав цей період? Коли Ви вже змогли зітхнути більш-менш спокійно?
В одну мить я чітко зрозуміла, що недопроживаю якісь моменти з дитиною, і, коли малюкові було трохи більше року ... пішла в декрет. У той час у мене все ж були проекти, але в основному на фрілансі. А потім раптом дозріло рішення створити щось своє - різноплановий бізнес, який буде приносити і задоволення, і дохід.
Розкажіть, будь ласка, про нього.
Це бренд одягу, заснований на традиціях української культури - Varenyky Fashion, і лінійка шкільної форми - Mini Varenyky. Ми робимо одяг преміум-класу з українською вишивкою. На сьогоднішній день 50% продукту реалізовується в Україні, ще 50% - за кордоном, де у нас є шоу-руми.
Як з'явилася ідея створювати шкільну форму?
Вважаю, що шкільної форми в Україні немає, і мені особливо хотілося, щоб вона була зручною, красивою, з елементами традиційної вишивки - і допомагала діткам з самоідентифікацією. Коли я вивчила ринок шкільного одягу, то була шокована її якістю, але ж діти проводять в ній по 6-7 годин на день! Моя мрія - вивести якісну форму в мас-маркет і зробити доступною.
Ви надихнулися шкільною формою в зв'язку з народженням Кирила?
100%. Завжди думаю, у що я б одягла свою дитину. Такими ж, материнськими, думками керувалася і коли відкривала «Tiramisu Bar» - всю їжу, яку ми тут подаємо, можна їсти і дітям.
Чим запам'ятався час декрету?
Проектів в той період стало набагато менше, і ми з сином дуже багато подорожували. Переїхали в заміський будинок, я висаджувала клумби! Це був для мене і дуже смішний період: я їздила на засідання садових товариств, на садові ринки, вишукувала сакури, магнолії, мені приходили sms-ки з магазинів про новинки в садівництві.
Чи не нудна була Вам така зміна?
Ну що ви! Я затіяла два ремонти. Чоловік і мама мені навіть говорили: «Може, ти підеш працювати?»
Проте, Вам вдається приділяти час і роботі, і материнству.
Я не ділю своє життя на «до» і «після» народження дитини. Він з'явився на світ, щоб зробити її ще краще. Вважаю сина подарунком долі. Терпіти не можу, коли жінки міркують, що упустили щось у своєму житті через народження малюка.
У Вас не було відчуття, що Ви щось не додали дитині?
Звичайно, у мене були самобичування - чому не народила самостійно, чому не догодувала. Я довго не могла собі цього пробачити, але зараз це пройшло. Важливо вміти себе прощати. Мені подобається вислів: не можна навчити бути щасливим, потрібно показати, як. Коли щаслива мама, дитина щаслива теж.
Що порадите мамам, які поєднують роботу з материнством?
У мене немає відповіді на питання, якою має бути хороша мати. Якщо хочете сидіти зі своїми дітьми вдома і не працювати - це чудово! Я бачила багато чудових мам, які присвячують материнству весь свій час. Але якщо жінці не сидиться - як, наприклад, мені, - в цьому теж немає нічого ганебного. Якщо такий темперамент людини, то нерозумно забути про свої досвід та уміння і сидіти вдома тільки тому, що тепер ти мама. Пробачте себе і намагайтеся жити гармонійно. Адже діти - абсолютно дзеркальні: якщо вам в дитині щось не подобається, - це ви. Кричуща, невиспана, втомлена. Малюк дуже залежить від енергетики мами. Якщо мама нещасна, то нещасні всі. А ще з дітьми потрібно багато розмовляти, вони розуміють значно більше, ніж ми думаємо.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.