Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Найлояльніші!

Чимало наших колег працюють в ISIDA вже понад 10 років. У когось за плечима вже був досвід роботи в інших медичних закладах. Комусь одразу пощастило потрапити до провідної клініки, тож робота в ISIDA стала першою – і вибір залишається незмінним.

«Після 18 років разом з ISIDA не уявляю себе на іншому місці роботи»

В’ячєслав МЕРЗЛИКІН, водій автотранспортних засобів, відділ господарського забезпечення

_тут название картинки_

Для мене ISIDA значить дуже багато, вона є частиною мого життя, адже в клініці я працюю дуже давно. Пам'ятаю період, коли пологовий будинок лише споруджувався, наш переїзд у нову будівлю, як усі раділи народженню в її стінах першої дитини. Після 18 років разом з ISIDA вже не уявляю себе на іншому місці роботи. В мої обов'язки входить перевезення біоматеріалів до лабораторії та доставка результатів аналізів в ISIDA. Я розумію всю відповідальність справи, важливість вчасно й без ушкоджень доправити отримувачу цінний вантаж. Це мій внесок у глобальну Місію клініки – збереження людського здоров'я. Коли я бачу щасливих батьків, які тримають на руках новонародженого малюка, мені приємно усвідомлювати, що їхня радість – це і моя заслуга, хоч і зовсім маленька.

«Для мене ISIDA – це все!» Олена ХВОРОСТЕНКО, головний бухгалтер Донецької філії

_тут название картинки_

Для мене ISIDA – це все: улюблена робота, що поєднала дві найбільші пристрасті – медицину та бухгалтерську справу; колеги, тепло та розуміння яких надзвичайно ціную; місце, де я знайшла надію, коли здавалося, що все втрачено. Після початку подій 2014 року та призупинення діяльності Донецької філії було відчуття, що весь світ навколо тебе руйнується. Однак ISIDA не залишила нас у біді, прийняла до себе, ставши новою домівкою – великою, гарною та світлою. Тут знаходять затишок та комфорт як пацієнти, так і співробітники. І ми безмежно вдячні нашій рідній клініці за підтримку. Колектив ISIDA – унікальний, це не лише команда професіоналів найвищого рівня, це ще й надзвичайно душевні та чуйні люди. У цьому особливість ISIDA. У клініці я працюю з 1998-го. Від того моменту, як я вперше побачила сяючі очі пацієнтки, якій вдалося завагітніти в результаті ЕКЗ, було багато щасливих історій. Але з роками гострота відчуттів не зменшується. Кожного разу, коли на світ з’являється нове життя, увесь наш колектив сприймає цю подію дуже емоційно, ми від усієї душі співпереживаємо і радіємо разом з батьками.

«ISIDA – моя любов з першого погляду»

Світлана ТУРБАНІСТ, лікар-репродуктолог, директор Донецької філії

_тут название картинки_

З досягненнями ISIDA я познайомилася задовго до початку роботи тут. В Донецькому регіональному центрі охорони материнства і дитинства, де я раніше працювала акушером-генікологом, спостерігалися вагітні, яким ISIDA допомогла подолати безпліддя. Вже тоді я захоплювалася можливостями клініки. Отож коли мені в ISIDA запропонували роботу – я одразу погодилася. Через кілька років очолила Донецьку філію, а після призупинення її діяльності в 2014-му переїхала з родиною до Києва, де продовжила працювати у відділенні лікування безпліддя. В ISIDA я вже понад 17 років, і жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Надзвичайно ціную колектив, наші дружні стосунки, і не лише у своєму відділенні, а й у всій клініці. Знаю, коли мені знадобиться підтримка, я її обов’язково отримаю, так само як і мої колеги знають, що можуть на мене розраховувати. Щодо принципів роботи клініки, цілком розділяю її позицію: пацієнт – понад усе, адже нам довіряють найцінніше – своє здоров’я та життя майбутньої дитини! Тандем між лікарем і пацієнтом, заснований на повній довірі, вважаю одним із головних досягнень, здобутих ISIDA за роки діяльності.

«В ISIDA A я завжди знаходжу відгук своїм ідеям»

Євгенія УЛАЕВА, лікар лаборант-генетик, ендокринолог (чоловічий фактор безпліддя)

_тут название картинки_

Коли 18 років тому я починала працювати в ISIDA, то не усвідомлювала повноти відповідальності та складності майбутньої справи. Йдеться про її психологічний та моральний аспекти. Нам доводиться приймати рішення, які впливають на долі інших. При цьому гарантувати стовідсотковий успіх не може ніхто. Тому часом через не підвладні нам обставини ми переживаємо разом із пацієнтами болісні хвилини. Це надзвичайно емоційно виснажливо. Водночас немає нічого дивовижнішого від зародження нового життя, і ти є учасником цього таїнства. Пам'ятаю своє перше диво. У 1999 році, працюючи ембріологом, я провела повний цикл у рамках ДРТ – і за дев'ять місяців у пацієнтки народилася двійня. Поява на світ дитини – це особливий момент для жінки, адже вона стає мамою. На мою думку материнство пробуджує в людині найкращі якості та приховані можливості, здатність бути мудрішою, сильнішою, сміливішою. Це надзвичайно надихає, як і розуміння того, що твою роботу цінують, а досвід поважають. У клініці я завжди знаходжу відгук своїм ідеям та підтримку колективу.

«ISIDA - мій дім, моя гордість!»

Ольга ЯЛОВА, старша медична сестра відділення з лікування безпліддя

_тут название картинки_

Говорячи про ISIDA, не можу сказати, що це просто клініка, де я працюю. Для мене ISIDA означає набагато більше. Це мій дім, моя гордість! За 18 років я виросла як спеціаліст та особистість, і надзвичайно пишаюся справою, яку ми робимо. На теренах України ISIDA одна з перших розпочала успішно застосовувати допоміжні репродуктивні технології лікування безпліддя, даруючи шанс багатьом людям пізнати щастя батьківства. Я не могла стримати сліз, коли вперше у своїй практиці побачила новонародженого малюка на руках у матусі. Вона плакала від радості, адже завдяки ISIDA її мрія здійснилася. Ніколи не забуду цей момент. Саме тоді прийшло розуміння важливості всього, що тут відбувається. З першої зустрічі з пацієнтом я, як і всі співробітники ISIDA, починаю жити проблемами та переживаннями майбутньої мами - в нашій роботі залишатися осторонь емоційно просто неможливо. У стінах клініки не знайдеться жодної людини без душі. Такі в нас просто не залишаються. Часом моя донька навіть ображається, кажучи, що у стінах клініки її мамапроводить більше часу, ніж удома. Водночас вона чудово розуміє, наскільки важливою для мене є ISIDA.

«Дочка довірилася мені, а я – ISIDA» Ірина МАХНО, старша акушерка

_тут название картинки_

Мій колектив – акушерки та молодші медсестри акушерського відділення. Ці дівчата прийшли зі мною в ISIDA 13 років тому. Ми – справжня сім'я. Хочу сказати, що я дуже вимоглива до себе і чекаю такої само віддачі від своєї команди, адже від якості роботи кожного залежить успіх нашої спільної праці. Ми допомагаємо з'явитися на світ новому життю. Коли бачиш радість матусі, котра вперше пригорнула крихітку до себе, чи сльози батька, який узяв малюка на руки, – що може бути прекрасніше?! Такі моменти найбільше ціную в ISIDA. Водночас народження дитини – це колосальна відповідальність. Тому помилок тут бути не може. Всі мої акушерки та молодші сестри професійно орієнтуються в найскладніших ситуаціях, можна з гордістю сказати, що вони «правиця» лікаря. А ще – вони гарні психологи: відчувають емоції та потреби пацієнток з моменту, як вагітні лише переступають поріг пологового залу. До кожної мають індивідуальний підхід. А два роки тому я довірила клініці найдорожче у своєму житті – здоров'я та життя моєї єдиної дочки та онука – наш Данечка народився в ISIDA. Тож клініка стала для мене ще ріднішою.