Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

З народженням малюків ми стали вдвічі щасливішими!

13 років між народженням дітей були для всіма улюбленої учасниці студії «Квартал 95» дуже насиченими. Плідна робота увінчалася успіхом. А сьогодні Олена КРАВЕЦЬ святкує ще одну перемогу, вже на особистому фронті - ставши мамою вдруге.

Олено, ми вітаємо Вас з народженням малюків! Через 13 років зважитися народити вдруге – це насправді перемога! Розкажіть, наскільки велика для Вас була різниця між вагітностями?

Зараз все було трохи по-іншому, напевно, більш усвідомлено. Можливо, я була не так легка на підйом, як 13 років тому. Однак відчуття нового життя всередині ні в якому разі не заважало. Навпаки, воно задавало темп, давало усвідомлення чогось нового, що в корені змінює все.

Моя вагітність була довгоочікуваною

Як протікала вагітність? Виносити двох малюків не так вже й легко.

Моя вагітність була довгоочікуваною, проте двійня – це сюрприз, подарунок долі! Чесно кажучи, думала, що буде важче, але перші півроку пролетіли легко, практично непомітно. Малюки поводилися добре і дозволяли мені брати участь в зйомках, подорожувати, надихали на творчість. Місяця з четвертого-п'ятого я призупинила гастрольну діяльність. А одного разу зрозуміла, що пора закінчувати і зі столичними виступами. Діло було так. В одному номері я грала Вовину (Володимир Зеленський. - Прим. Ред.) доньку. Уявіть собі, виходжу на сцену і за сюжетом знайомлю свого батька з нареченим. І це будучи вагітною! Сцена виглядала комічно – глядачам було дуже смішно. Але я зрозуміла, що пора зупинитися . А після 28-го тижня діти почали стрімко зростати, і я разом з ними. Доводилося постійно стежити за цифрами на вагах і тиском. Я стала менш рухомою і менш діяльною, натомість прочитала безліч книжок і подивилася масу фільмів.

Визначаючись з місцем народження малюків, чому зупинили свій вибір на клініці ISIDA?

Питання, де народжувати, було вирішено майже відразу. Вплинули мої подружки - багато з них народжували своїх малюків в ISIDA. І залишилися під таким приємним враженням від клініки, догляду, уваги лікарів і медсестер, професіоналізму на всіх рівнях, що спочатку я подумала: так не буває! Не може бути, щоб не хотілося виписуватися. І вирішила перевірити. Виявилося, буває! Тут спокійно і добре. Тут смачно і безтурботно. Я не втомлюся згадувати дні, проведені в клініці, як одні з найсвітліших в житті, і дякую всім і кожному в ISIDA за чуйність, турботу і вищий пілотаж в роботі!

Як назвали діточок?

Катя і Ваня. Імена обирали всією сім'єю, тому процес затягнувся. Усім догодити важко. Тато, звичайно, обрав ім’я доньці. Потім почався нелегкий шлях до імені хлопчика – це завдання взяли на себе ми з Машею. Син навіть деякий час носив інше ім'я, але в результаті переміг Іван. Спочатку наш тато трохи опирався, але тепер ім'я йому подобається.

Ми дуже чекали на дитину

Як чоловік відреагував на новину про те, що буде двійня?

Ми дуже чекали на дитину, тому ніякої паніки не було. Коли я носила старшу Машу, наша компанія, її самостійний шлях тільки зароджувалися. І Сергій практично пропустив і період вагітності, і Машине дитинство – адже багато працював – нескінченно їхав-приїжджав. А молодших дітей ми виносили разом. І його ставлення до подій було радикально іншим. Чоловік дбав про мене, оберігав, як кришталеву вазу.

А як поставилася Маша до поповнення в родині? Не ревнувала?

Донька давно просила братика або сестричку ... І випросила. Однак я буду залучати її до догляду за малюками тільки за її бажанням. Розумію, що у Маші якраз почався складний вік, період становлення. Тому не покладаю на неї великих надій у допомозі з малюками. Але, оскільки Маша дівчинка чутлива, і завжди цікавилася моїм самопочуттям, все-таки на неї розраховую. Ще під час вагітності Маша взяла на себе деякі домашні справи. Наприклад, стала після прогулянки з собакою мити їй лапи – раніше це робила тільки я.

Ви згадали про те, що вагітність надихнула Вас на творчість – це Ви мали на увазі створення лінії одягу OneSize by Lena Kravets? Пам'ятайте, як у Вас народилася ця ідея?

Одного разу, травневого ранку, стоячи перед дзеркалом, я зрозуміла, що мій животик вже не поміщається в улюблені джинси, сарафани та сукні, а надто вільні речі роблять мене ще більше і псують настрій. Тоді спробувала замовити одяг через інтернет. Витратила кілька годин, розбираючись з розмірними сітками і відповідними моделями. Нарешті, обрала класичні брюки. А на ділі вони виявилися незручними – довелося повернути. Ніде правди діти, відчай був серйозним. Адже під час вагітності хотілося бути особливо жіночною, вродливою. І становище зобов'язувало. Тоді я зрозуміла: це знак! Світові потрібен одяг для майбутніх мам не тільки сучасний і модний, але і з максимальним урахуванням особливостей жіночої фігури у цікавому положенні. І світ відгукнувся! Далі все розвивалося стрімко. На одному з маркетів «Всі. Свої »я познайомилася з Машею і Дашею – співзасновницями українського бренду InSideU. Ми разом зважилися на експеримент: запустити ще одну лінію одягу на базі їх бренду – для вагітних, що задає нові стандарти в крої і демонструє новий образ жінки в положенні, якій дуже хочеться подобатися собі і оточуючим, причому всі 9 місяців. У червні ми вже представляли літню колекцію на «Всі. Свої », і у нас був аншлаг.

Вагітність – це модно

Який сенс Ви вкладаєте в пілотну назву проекту «Вагітність – це модно»?

Мені здається, сьогодні дуже багато чого змінюється в нашій свідомості зокрема і в суспільстві в цілому. Руйнуються стереотипи, розширюються межі, ми намагаємося жити усвідомлено і мислити екологічніше. Ніби земна куля стала обертатися трохи швидше, і ми намагаємося за нею встигнути. Віковий регістр зміщується на десятиліття. Сьогоднішні люди у віці 27-30 років виглядають як вчорашні двадцятирічні. Раніше 40-річчя вважалося серединою життя, зараз в 40 все тільки починається. Ми начебто знайшли другу молодість і хочемо заново відчути смак життя. І це чудово! Ми, нарешті, здобули свободу: створювати сім'ю, коли хочеться, а не тому, що «вік піджимає». Народжувати довгоочікуваних первістків в 45 років, а друге, третє, четверте – в 30! Незважаючи і всупереч. Тому що бути самим собою сьогодні – модно. Тому що дарувати життя сьогодні набагато легше і приємніше. Тим більше, в красивому і модному одязі. Мода завжди є відображенням своєї епохи. Тому в наш час вагітність – це модно!

Що змінилося в Вашій родині з появою малюків?

Мені здається, ми ще й самі не зрозуміли. Але точно стали вдвічі щасливішими. Або у двійні! Ось виспимося і зрозуміємо.

Ми точно стали вдвічі щасливішими

Що б Ви побажали жінкам, які готуються стати мамами?

Насолоджуйтеся цим часом, тому що вагітність – один з недовгих добре відчутних жінкою періодів щастя. Коли реально можна бути самою собою і коли жіноча природа тріумфує.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.