Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

З ISIDA заповітні мрії стають дійсністю!

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Філософія клініки ISIDA: «Пацієнт понад усе». Ми працюємо заради вас, і кожен вдячний відгук, кожна щаслива історія – це для нас найвища нагорода. Цього року у ISIDA – визначна дата. 25 років діяльності: піклування, турботи й постійного розвитку. Ми безмежно вдячні вам за те, що довіряєте нам найцінніше, дозволяєте розділити з вами найголовніші моменти життя та долучитися до найвищого дива в світі: народження дитини! Історії перших пацієнтів ISIDA – наша особлива гордість.

В ювілейному номері журналу – історії пацієнтів, які стали одними з найперших пацієнтів репродуктивного відділення, пологового будинку та відділення педіатрії.

_тут название картинки_

ЕКЗ: Сини-погодки – це справжнє щастя!

Подружжя з Донецька (на прохання героїв публікації їхні імена не вказуються) пройшли довгий та дуже непростий шлях, перш ніж стали батьками двох чудових хлопчиків-погодків. Увесь час спроб і очікувань родині допомагала взаємна підтримка й віра у те, що все буде добре!

«Пройшло багато років, перш ніж здійснилася наша мрія про малюків, – розповідає батько. – Діагноз «безпліддя» нам ставили ще за часів СРСР, тоді ж відбулася перша невдала спроба ЕКЗ. Потім були роки нових спроб, безрезультатного лікування й розчарувань… Зрештою, ми вирішили звернутися до ISIDA в Донецьку. Як потім виявилося, ми були одними з найперших – наша карта подружньої пари була під номером 2! Що відразу вразило в ISIDA – це чуйне й делікатне ставлення медиків, оснащення клініки найсучаснішою апаратурою. Це такий контраст з усіма тими закладами, де ми були раніше! Нами опікувались чудові лікарі – спочатку Андрій Петрович Тумасов, а потім, коли він поїхав до Києва, – Світлана Вікторівна Турбаніст. Що важливо: нам простою, зрозумілою мовою пояснювали деталі усіх складних медичних процедур та аналізів. Ми знали, що можемо звернутися до свого лікаря з будь-яким питанням, і від нас не будуть відмахуватися. Завдяки цьому ми повністю розуміли процес, а відтак могли довіритися медикам. Не все відбувалося гладко – знову були невдалі спроби. Та в ISIDA ми відчували: персоналу насправді не байдуже, усі працівники переживали за нас і вірили разом із нами. І чудо сталося! У нас народився чудовий хлопчик, а через рік – іще один! Так ми стали батьками синів-погодків.

Ніякими словами неможливо передати те щастя й хвилювання, які відчули ми з дружиною, коли вперше взяли на руки старшого сина, а потім – молодшого! Почалося цілком нове життя, ми наче помолодшали й оновилися на всіх рівнях. Ми завжди хотіли не одну дитину, але, пройшовши крізь стільки випробувань і невдач, думали: «Нам хоча б одну дитинку – хлопчика чи дівчинку, неважливо». А Бог подарував нам двох синів-красенів! Ми все ще не можемо звикнути до цього дива і щоранку дякуємо долі за наших хлопців. Звісно, спочатку ростити синів-погодків було важко з суто побутової точки зору: тільки-но один заснув, другий уже прокинувся і завів галасливу гру. Проте усі складнощі відступають, коли дитина тобі посміхається, робить перші кроки, вперше каже «мама» й «тато»! А зараз хлопці подорослішали, і нам цікаво спостерігати за тим, як вони пізнають світ, і робити це разом із ними. Завдяки невеликій різниці у віці синам завжди цікаво один з одним. А ми щасливі бачити, що вони ростуть дружніми й добрими людьми.

Після народження дітей дружина продовжувала спостерігатися у свого лікаря з ISIDA. Щоразу, як ми заходили до клініки, відчували себе особливими пацієнтами! Навіть коли минуло кілька років, персонал пам’ятав нас і нашу історію. Усі знали імена хлопчиків, цікавилися їхніми успіхами. Це так зворушливо!

Зараз, згадуючи наш довгий, непростий і болісний шлях до батьківства, ми з дружиною дуже вдячні одне одному. Адже жодного разу між нами не виникало ніяких претензій чи звинувачень. Не те, що образливого слова на адресу іншого, навіть думки такої ні в кого з нас не виникало! Навпаки, ми завжди підтримували одне одного. Звісно, були періоди розпачу й зневіри. Але в ті дні, коли хандрив хтось один із нас, другий намагався зробити все, щоб підтримати, і навпаки. Це найголовніше: дивитися у майбутнє з оптимізмом, проявляти любов до свого партнера, вміти знаходити потрібні слова у скрутні часи. Як би важко не було вам зараз, обов'язково продовжуйте йти до мети, в жодному разі не втрачайте надії. І одного дня у вас все неодмінно вийде! Перевірено на нашому власному досвіді».

ПОЛОГИ: Пологи стали для мене святом!

У день народження доньки Ольга Кашперських була єдиною пацієнткою щойно побудованого пологового відділення ISIDA. Пройшло майже 13 років, але й досі вона згадує цей день як справжнє свято – щасливе й сповнене турботи!

_тут название картинки_

«Ми з чоловіком мріяли про дитину, але завагітніти довго не виходило, – згадує Ольга. – У нас були невдалі спроби в інших клініках протягом 7 років. Вивчивши ринок, я дійшла висновку, що в ISIDA – найкращі репродуктивні технології. Ми звернулися сюди, і вже через рік тест показав дві смужки! Без перебільшень, ISIDA стала для мене другим домом. У мене була не дуже проста вагітність, але я знала, що в разі необхідності можу бути на зв’язку з лікарем у режимі «24 години на добу» – це допомагало подолати хвилювання. Коли я носила дитину, пологовий будинок якраз будували. І я хвилювалася, чи встигнуть закінчити до моїх пологів. Встигли! У той день (це був серпень 2004 року) я була єдиною породіллею у відділенні. Коли почались пологи, мене поклали на кушетку – найсучаснішу на той час, з підігрівом. Я відчула приємне тепло, мене наче огорнув затишний кокон, і усі побоювання відступили. Це лише одна деталь, але таким піклуванням були сповнені всі мої дні в ISIDA.

_тут название картинки_

Бути мамою для мене надзвичайно цікаво. Разом із донькою я наново пізнаю світ. Ми ведемо активний спосіб життя, у 3 роки поставили Настю на лижі, а у 4 вона вже каталася щодуху! Ми з чоловіком туристи – і дочка з 5 років їздила з нами у походи з наметами, на рафтинг. Настя займається тенісом, волейболом, але найбільше її захоплення на сьогодні – бальні танці. За власним бажанням ходить на тренування щодня, і я рада, що вже зараз вона бачить: заради результату треба докладати зусиль. Деякі мої подруги казали: «Ви так довго чекали на Настю, ми думали, ти повністю поринеш у материнство». Дійсно, родина – найцінніше у моєму житті, але для мене важливо мати можливість реалізовувати свої ідеї. І чоловік завжди підтримує мене в цьому. Наприклад, коли Настя була маленька, я зіткнулася із деякими складнощами при пошуку няні – це надихнуло мене на заснування власного агентства з підбору персоналу для догляду за дітьми. Для себе я зрозуміла: я зможу дати своїй дитині набагато більше, якщо сама буду черпати енергію з улюбленої справи».

ПЕДІАТРІЯ: Поява дитини повністю змінила спосіб життя та світогляд.

Перша вагітність стала для мене несподіваним сюрпризом, – згадує Тетяна. – Чоловік подарував мені на 8 березня подорож до Барселони. І ось на стадіоні «Камп-Ноу» під час матчу «Барселона» – «Атлетік» (Більбао) мені раптом стало якось зле. Я ледь дійшла до готелю. Там ми зробили тест і дізналися, що нас уже троє. Повернувшись додому, я почала шукати професійну клініку, де є і діагностика, і лабораторія, де можна відвідати усіх потрібних спеціалістів. Так я потрапила до ISIDA, і дуже цьому рада. Мій перший візит до терапевта Коломієць Л. П. тривав більше години, і я вийшла з її кабінету іншою людиною. Із здивуванням я дізналася, що деякі «звичні», на перший погляд, продукти насправді дуже небезпечні. Настав новий період у харчуванні усієї нашої родини. Ми почали вживати натуральну, корисну їжу, так триває і зараз.

_тут название картинки_

Мої пологи були непростими, і в результаті мені зробили кесарів розтин. Але коли ми з чоловіком побачили нашу Марійку, радості не було меж! Вона була така маленька – грудочка щастя, що здавалося, поміщалася на двох чоловікових долонях. Спеціалісти неонатології одразу ж розповіли про всі тонкощі догляду, з грудним вигодовуванням також не було ніяких проблем. На всіх етапах все відбувалося дуже зрозуміло, швидко й ефективно. Тож ми прийняли рішення щодо патронажного спостереження доньки у щойно відкритому педіатричному відділенні ISIDA. Як виявилося, ми стали третіми пацієнтами педіатрії.

_тут название картинки_

Коли через 5 років я знову завагітніла, знала: народжувати хочу тільки в ISIDA! Я мріяла народити природнім шляхом, а після кесаревого це – великий ризик. Але зрештою народила сама – завдяки команді професіоналів, які супроводжували мене під час процесу пологів. Я впевнена: материнство – це найголовніша місія жінки, решта – другорядне. Якщо у вас є бажання працювати, бути успішною, діти – не перешкода, а додатковий стимул. Не бійтеся виховувати своїх дітей, краще за вас цього не зробить жодна першокласна няня!»