Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Народжуємо в 35, 40, 45: важливі питання

Знижка для вагітних на первинну 60-хвилинну консультацію лікаря акушера-гінеколога, включаючи УЗД Записатися на консультацію з 90% знижкою

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Вагітна жінка прекрасна в будь-якому віці! Але очікування дитини, коли «жінці за...», має особливості.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Якщо ви належите до тих жінок, які з якихось причин відкладають свою вагітність на більш пізній вік, запишіться на первинний прийом до лікаря-репродуктолога нашої клініки. Він розповість вам про можливості сучасної репродуктивної медицини, зокрема про заморожування ооцитів (статевих клітин жінки). Завдяки цьому ви зможете реалізувати своє право на народження здорової дитини через роки і навіть десятиліття, у той момент, коли ви вирішите, що повністю готові до зустрічі зі своїм малюком, який усі ці роки терпляче чекав саме на вас. Скористайтеся цією можливістю, щоб уникнути згодом вікових ускладнень.

Вікова вагітність_УЗД

Сучасна жінка прагне повної самореалізації, тож іноді відкладає народження малюка заради творчості чи бажання зробити бізнес-кар’єру, щоб потім дати своїй дитині найкраще. Іноді радість вагітності приходить у більш зрілі роки з соціальних причин або через стан здоров’я. Хай би там що було, а

лікарі ISIDA зазначають: протягом останніх 15 років кількість жінок, які приймають рішення стати матір’ю, коли їм уже за сорок, збільшилася вдвічі.

З погляду медицини це – такий собі виклик, до якого фахівці нашої клініки абсолютно готові. До того ж у цій тенденції є безліч дуже важливих плюсів: майбутня мати з життєвим досвідом більш уважно ставиться до свого стану, а малюка сприймає як найдивовижнішу подію у житті. Вона прислухається до рекомендацій лікарів, сумлінно і серйозно готується до майбутніх пологів. Зрілі майбутні татусі теж більш послідовні під час виховання дитини та охоче підтримують своїх дружин. Ось із таких позитивних позицій і розглядаються особливості всіх «вікових» вагітностей у клініці ISIDA.

Омолоджуючий ефект

Вагітність у будь-якому віці запускає в організмі жінки безліч позитивних процесів. Але справжнім подарунком пізньої вагітності є омолодження. Пізні пологи знижують рівень холестерину, таким чином зменшуючи ризик судинних захворювань, а годування грудьми допомагає позбутися проблем із молочними залозами. Крім того, у жінок, які народили малюка після 30 років, зазвичай відтерміновується настання менопаузи.

Ризики можна зменшити

Майже кожна вагітність має певні ризики, а з віком деякі з них можуть посилюватися. Так, у 35-45 років майбутні мами частіше страждають від токсикозу, зростає ризик передчасних пологів або переношування дитини, а родова діяльність може бути недостатньо сильною. Але фахівці нашої клініки знають, як зменшувати об’єктивно наявні ризики та дарувати щастя материнства всім жінкам без винятку. Що для цього потрібно від майбутньої мами? Уважне, дбайливе ставлення до свого організму і виконання всіх рекомендацій лікаря значно зменшують ризики виникнення ускладнень.

Треба розуміти, що вагітність у зрілому віці може стати показанням до перебування в стаціонарі на збереженні, а також для проведення кесаревого розтину. До речі, думка про те, що кесарів розтин – доля всіх матусь «у роках» – не більше ніж міф. Якщо жінка здорова, вона може народити здорового малюка природним шляхом і в 45 років. Вік сам по собі не є показанням до кесаревого розтину. Сучасні методи ведення пологів дають змогу провести їх без ускладнень. А спільне перебування мами і малюка та грудне вигодовування з першої хвилини після народження сприяють швидшому відновленню в післяпологовий період.

Пам’ятайте: ваш позитивний настрій значно важливіший, ніж вік. І будьте впевнені, що наші досвідчені лікарі гідно дбають про здоров’я мами та дитини від зачаття до народження. Крім того, ми завжди готові застосувати необхідні саме вам засоби і методи сучасної допомоги під час пологів.

Розумна обачність

Хоча зараз пізні пологи (завдяки досягненням сучасної медицини, які завжди на озброєнні у фахівців ISIDA) не такі небезпечні, як це вважалося раніше, все ж є моменти, на які лікарі звертають особливу увагу. Існує, наприклад, ризик розвитку генетичних патологій у плода. Тому лікарі нашої клініки рекомендують під час планування вагітності пройти не тільки стандартні обстеження, а й додаткові: генетичне тестування спадкових схильностей, аналіз крові на гормони, а також спермограму для чоловіка. Ці дослідження допоможуть визначити ризики можливих ускладнень, які пов’язані з віком, і зробити все можливе для їхнього усунення задля здоров’я дитини.