Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Роль батька в пологах

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

У клініці ISIDA понад 70 % пологів – партнерські. І це – чудово! Адже хто, як не найближча людина, повинен бути поруч в один із найвідповідальніших, незабутніх, радісних моментів життя. Однак участь у таїнстві появи на світ нової людини вимагає певної підготовки. Якщо жінка йде на партнерські пологи з мамою, сестрою або подругою – це одне. Адже жінки, які мають особистий досвід пологів, зазвичай легко орієнтуються у своїх «правах і обов’язках» у партнерських пологах, тоді як чоловікам потрібна попередня підготовка до цього таїнства.

Роль батька в пологах

У чому ж вона полягає?

По суті, вагітність – це і є підготовка до партнерських пологів. Чоловікові буде легше виконати свою роль у пологовому залі, якщо він буде залучений до процесу виношування дитини з перших днів вагітності. Дуже добре, якщо майбутній тато бере участь у візитах до жіночої консультації, знає про результати всіх аналізів і залюбки розмовляє вечорами зі своєю ще не народженою дитиною. Крім того, вагітність і пологи – це не тільки особливі фізичні, а й неповторні психологічні стани, які треба вміти розуміти і приймати. Якщо майбутні мама й тато ще до пологів перебували на одній «хвилі», партнерські пологи не стануть для чоловіка випробуванням, і він безпомилково знайде спосіб бути корисним коханій жінці.

Що робити, коли «почалося»?

У момент, коли в жінки починаються перейми, для чоловіка головне – зберігати спокій. Дійте за раніше розробленим сценарієм. Зателефонуйте до клініки, якщо пологи почалися вдома, візьміть документи та особисті речі та вирушайте народжувати. Якщо ваша дружина на момент початку переймів перебуває в клініці, постарайтеся відкласти справи, якими ви займалися, і вирушайте до коханої. Бажано випромінювати спокій – це саме той стан, якого чекає від вас ваша найчарівніша.

Татусь у пологовому залі.

Пологи в клініці ISIDA – це ваше таїнство, в якому вам допоможуть висококваліфіковані фахівці, у розпорядженні яких є сучасне обладнання, що відстежує найважливіші показники стану породіллі та дитини. Тому головна роль майбутнього батька в пологовому залі – психологічно підтримувати кохану жінку в її радісній, але все-таки нелегкій праці. Ковток води, зручне положення – це можна отримати і від медперсоналу, завжди готового полегшити стан жінки під час пологів. Але теж саме, але з рук коханого, та його психологічна підтримка мають дивовижну дієвість. Тому без сумнівів вливайтеся в злагоджену роботу нашої команди в пологовому залі. Будьте стримані, спокійні й упевнені в тому, що все буде добре.

Привіт, немовля!

Перша зустріч зі своєю дитиною назавжди залишається в пам’яті навіть найбільш стриманих чоловіків. Деякі татусі спокійно та впевнено беруть на себе обов’язок перерізати пуповину, інші вважають за краще не брати участі в медичних процедурах, а зосередитися на сприйнятті першого крику та рухів малюка, якого одразу після пологів викладають на живіт мамі. Якщо ж дитина з’являється на світ за допомогою кесаревого розтину, в батька особлива роль – сина або дочку (а іноді й двох діток одразу) викладають на груди батькові. І ні з чим не зрівняна радість цієї миті компенсує усі хвилювання, які ви пережили кількома годинами раніше!

Якими стануть стосунки між чоловіком та жінкою після партнерських пологів?

Багаторічний досвід нашої клініки свідчить: якщо рішення про участь батька у пологах було спільним – взаємини між чоловіком та жінкою тільки зміцніють. А досвід партнерських пологів стає однією з найдорожчих частин родинної скарбнички спогадів.

Особистий досвід батька

До рішення про партнерські пологи кожна сім’я приходить своїм шляхом: іноді участь батька навіть не обговорюється, і питання тільки в тому, як правильно підготуватися, щоб бути максимально корисним. Для інших це важка, із безліччю невідомих, задача.

Про те, як це було в їхньому випадку, розповідає Андрій Нестерук, який нещодавно пережив один із найбільш зворушливих моментів у своєму житті.

Андрій Нестерук з дружиною Іриною, пологи 25.03.2017 Андрей Нестерук с семьей

«Я ні секунди не сумнівався, чи хочу бути присутнім на пологах, адже це один із найважливіших моментів в історії нашої сім’ї, – розповідає щасливий батько. – Єдиним питанням, яке викликало у нас сумніви, було те, чи зможе дружина не думати під час пологів, як вона виглядає в моїх очах. І чи не будуть ці думки заважати їй зосереджуватися на своїх відчуттях та виконувати усі поради лікарів. Ми з нею вирішили, що зможе, – і не помилилися. Що стосується моєї участі у партнерських пологах, то хочу дати усім, хто має намір іти з дружиною «до кінця», дуже важливу пораду. Чоловікові необхідно засвоїти одне – що не він головний герой у цей момент. Його присутність повинна бути активною лише настільки, наскільки це потрібно його дружині. Дуже важливо випромінювати спокій у цей стресовий для майбутньої мами момент. Користі ж від спеціалізованої підготовки до пологів чоловіка мало, адже пологи приймають професіонали, у роботу яких краще не втручатися, поки вони самі не скажуть, як можна допомогти. У нашому випадку виявилося, що моя присутність дає дружині стійке відчуття комфорту, тому ми практично весь процес пологів були поруч, при постійному тактильному контакті. Найголовніша ж винагорода чекає на тата, який погодився на партнерські пологи, коли він чує перший крик свого малюка. У нас були дуже емоційно напружені пологи через чотириразове обвиття пуповини навколо шиї дитини, тому коли ми нарешті почули крик свого синочка, це була мить абсолютного щастя».

У мить, коли вперше роздається крик малюка, ти відчуваєш себе абсолютно щасливою людиною. Це незабутньо.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.