Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Пологи в клініці ISIDA – як це буває

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Пологи в клініці ISIDA в Олени Кудрявцевої проходили двічі. У перший раз, у 2013 році, на світ з'явилися дві дівчинки – Аріна та Поліна. 24 жовтня 2017 року в клініці ISIDA народилася молодша дочка в сім'ї Кудрявцевих – Еліза.

Сім'я Кудрявцевих

Про те, як проходили пологи в клініці ISIDA у перший раз і про те, як з'явилася на світ молодшенька – Еліза, нам розповіла їхня щаслива мати – Олена Кудрявцева.

Олено, Ваші старші доньки з'явилися на світ чотири роки тому. Цього часу достатньо, щоб у пам'яті призабулося неважливе, а залишилося найголовніше. Що залишилося, про що Ви досі пам'ятаєте?

Моя перша вагітність була цілком благополучною, жодних особливих ускладнень не було. Проте, як, напевно, у кожної жінки під час першої вагітності, у мене було безліч питань і тривог. Зараз, коли я вже досвідчена, багато моїх страхів здаються мені безглуздими. І моя вдячність Ксенії Георгіївні Хажиленко від цього тільки більшає. Ксенія Георгіївна спостерігала мою вагітність із нескінченним терпінням, дуже зрозуміло, дуже переконливо розтлумачувала мені деякі моменти. Її ставлення, терпіння і тактовність так заспокоювали!

Ваші дівчатка з'явилися на світ за допомогою кесаревого розтину. Він був плановим?

Ні, за кілька днів до передбачуваної дати пологів у мене зненацька піднявся тиск. І лікарі вирішили, що краще зробити кесарів розтин. І я зовсім не шкодую про це: в пам'яті залишилося дивовижне почуття умиротворення від усіх подій. Мій чоловік увесь час був поруч. І це теж заспокоювало, звісно. Дівчаток одразу ж виклали мені на груди, я провела з ними деякий час, потім їх віддали татові. Але вже на другу добу дівчатка були зі мною вже нерозлучно.

Почувалася я дуже добре, відновлення пройшло швидко, без ускладнень. І я дуже вдячна лікарям не тільки за їхній високий професіоналізм, а й за дуже тепле, людяне ставлення. А клініці ISIDA загалом – за відточеність, майже непомітність тих «дрібниць», які й дають відчуття комфорту. Це, наприклад, відсутність довгого списку того, що треба взяти з собою в пологовий будинок, починаючи від тапочок і закінчуючи медикаментами, як це часто буває. До клініки ISIDA приходиш тільки з документами. Решта там уже є. Халати, постільна білизна, харчування, чистота, ввічливість персоналу – все дуже високого бездоганного рівня!

Завдяки всьому цьому пологи в клініці ISIDA закарбовуються в пам'яті не болем і стражданням, а як найважливіша, найурочистіша подія в житті, що відбувається в оточенні людей, які по-людськи люблять тебе і володіють усім необхідним з професійного погляду, щоб допомогти вчасно та бездоганно.

Найважливіша, найурочистіша подія в житті

Отже, сумнівів про те, де народжувати вдруге, не було?

Не було абсолютно! Коли навесні 2017 року я зрозуміла, що вагітна, наше з чоловіком рішення було однозначним: тільки ISIDA! Я поверталася сюди, як до рідного дому. Дуже приємно було побачити знайомі обличчя лікарів, які до того ж пам'ятали мене! І не тільки вони – дівчатка на рецепшені теж мене пам'ятали, хоча минуло чотири роки. Вони питали, як мої старші дівчатка. І дуже щиро раділи тому, що у нас все добре. Це дивно, адже щорічно в клініці ISIDA народжують тисячі жінок! Неможливо натренувати персонал так, щоб пам'ятали всіх або майже всіх. Це йде з серця і це неймовірно зворушливо!

Ви народжували з тими ж лікарями?

Так, мені дуже пощастило. У клініці ISIDA пологи приймає чергова команда, вибирати заздалегідь не можна. Але мені пощастило: у день моїх пологів чергували ті ж лікарі, що й під час перших моїх пологів. Хоч і дивно, але я переживала цього разу більше. Не знаю, чому ... Але в операційній була така обстановка, що всі мої тривоги одразу ж вляглися. Жарти анестезіолога заспокоюють краще за медикаменти. Елізу одразу ж виклали мені на груди, ми були з нею в безпосередньому тілесному контакті кілька годин. Це дуже важливо для дитини, та й для мами також.

А як щодо грудного вигодовування? Ви годували своїх дівчаток грудьми? Існує поширена думка, що після кесаревого розтину налагодити грудне вигодовування неможливо.

Так, це був для мене дуже тривожний момент: молоко в мене прийшло не відразу, тільки на четвертий-п'ятий день після пологів. І я дуже переживала! Але в клініці ISIDA допомога в налагодженні грудного вигодовування – чудова! Мене навчали прикладати дівчаток до грудей, заспокоювали, поки молока не було, терпляче пояснювали все, що відбувається. І молоко прийшло, я годувала своїх дівчаток до рочку.

З Елізою я була більш спокійною: я вже знала про особливості свого організму і не переживала надмірно.

Якщо доведеться ще народжувати, прийдете в ISIDA?

Безумовно, так :)