Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Пологи – це свято

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Пологи без страху та невідомості? Це можливо! Зустріч зі своїм малюком має бути радісною подією, святом для всієї сім’ї! Пологи в ISIDA – це професійна допомога в комфортних умовах, один з яскравіших моментів у житті!

Кожна жінка з нетерпінням чекає появи на світ свого малюка. Але багато майбутніх мам думають про цей день з тривогою, і це зрозуміло, адже від протікання пологів залежить здоров’я мами і дитини. Іноді пологи уявляються важким випробуванням, супроводжуваним болем і невідомістю...

Але в клініці ISIDA все інакше! Тут пологи дійсно стають радістю. Ви маєте змогу сконцентруватися на очікуванні цієї дивовижної події, а про всі інші питання, що вас турбують, дозвольте подбати команді професіоналів.

Pologu_svyato

З довірою до природи і фахівців

Дуже важливо мати знання про сам процес пологів, адже тривогу викликає невідомість. Підготовка дає змогу наблизитися до своєї природи. Тоді жінка зможе народити в радості та комфорті, в повазі до себе та довірі до персоналу клініки, який робить усе можливе, щоби майбутня мама відчувала безпеку та затишок.

В клініці ISIDA ви маєте змогу пройти підготовку до пологів, отримати відповіді професіоналів на всі хвилюючі питання. Про деталі можна дізнатись на консультації перед пологами, яка входить в пакет, на семінарах «Радість народження» програми ISIDA Weekend, а також у Школі майбутніх батьків нашої клініки. Кожну першу і третю суботу місяця у вас є можливість особисто познайомитися з лікарями, отримати вичерпні відповіді з перших вуст на всі питання, відвідати післяпологове відділення та побачити палати, в яких будуть перебувати мама й малюк. Це дозволить відчувати себе впевнено та безпечно під час пологів.

З турботою про дитину

Важливо орієнтуватися в тому, що відбувається на кожному етапі пологів, чого чекати далі. Свідома мама, яка має довіру до лікарів і розуміння процесу, може переключати увагу на турботу про дитину, що народжується. Перейми сприймаються як помічники, що підказують, як знайти зручне положеннятіла, ритм дихання. У пологах легше адаптуватися, якщо ви впевнені, що вам допоможуть розслабитися та позбавитися дискомфорту. У нашій клініці вам не варто переживати про болісність процесу: у разі потреби лікарі вдадуться до сучасного і безпечного знеболення. Вам важливо обов’язково відпочивати, розслабляючись у перервах між переймами. Нехай малюк приходить у цей світ, знаючи, що на нього чекають із радістю.

Хто підтримає та допоможе?

Підготовка до пологів сприяє набуванню впевненості в своїх силах. Відвідування занять для майбутніх батьків свідчить про їхню активну, свідому позицію. ISIDA запрошує вас завітати на наші курси з підготовки до пологів. За спостереженнями наших фахівців, це позитивно впливає на перебіг пологів.
Можливо, вам прийдеться до душі ідея робити на цих зустрічах фотографії. Наші давні пацієнти розповідають, що їхні діти з радістю роздивляються ці світлини, адже всі малюки люблять задавати питання: «А як ви мене чекали?» Можливо, в майбутньому це подарує вам тепліші взаємини з вашою дитиною. Подбайте про те, щоб з вами в цей час була рідна людина, яка б розділила щастя народження, підтримала і допомогла – конкретними діями, словом і люблячим поглядом. Говоріть частіше собі про те, що пологи ви чекаєте з нетерпінням, що будете намагатися максимально допомагати дитині, що довіряєте природі та команді професіоналів. І пам’ятайте, що це ви говорите і малюкові.

Думайте про головне!

Завершіть розпочате, щоб потім не відволікатися. Упорядкуйте думки, звільніться від негативних емоцій, образів. Налаштуйте свою свідомість на бажаний результат. Продумайте, що ви візьмете з собою в пологовий будинок. Більшу частину турбот про необхідні предмети та всі медикаменти ISIDA бере на себе. Вам лише потрібно подбати про свій настрій та психологічну підготовку. Думайте про головне, налаштовуйтесь на довгоочікувану зустріч з дитиною і не хвилюйтеся про медичні або побутові аспекти. Своєю турботою і професійним підходом наша клініка подбає про те, щоб ваші пологи стали радісною подією.

Пологи свято

Радісний початок довгого шляху

Для того щоб народити дитину без проблем, потрібно думати про пологи легко і радісно, а готуватися, як готуються до свята. Ми рекомендуємо також підібрати улюблену музику на ваші пологи. Під легку приємну мелодію простіше відсторонитися від думок та напруги. Підійдуть звуки природи, спів птахів або класика. Вірте в себе, в сили природи, в підтримку наших лікарів, близьких людей, а також у вашу дитину! Народження – це тільки початок, а попереду – все життя, сповнене цікавих подій.

Поява малюка «зріє» всі 9 місяців вагітності. І пологи – невід’ємна частина появи нової людини. Це старт. Якщо розглядати їх як день народження нового члена сім’ї, тоді сенс процесу змінюється. Пологи стають радісною подією, святом народження не тільки малюка, але й Матері, Батька, святом поповнення сім’ї! Це – урочистість народження чогось дивного та нового у вашому житті. І як до будь-якого свята ми зазвичай готуємось заздалегідь, пологи – не виняток. Якщо ми хочемо, щоб свято вдалося, то дбаємо про те, де і як воно відбуватиметься, хто з нами розділить радість, хто допоможе в організації. Ми уявляємо його, подумки програємо етапи, епізоди. Але підготовка батьків не обмежується розумінням і репетицією процесу пологів. Вона включає набування впевненості в своїх силах, активності і відповідальності за результат та формування батьківської компетентності, а також розуміння потреб дитини. Пам’ятайте: готуючись до пологів як до урочистої події, ви готуєте малюкові радісну зустріч.

Для запису на індивідуальну консультацію психолога або день відкритих дверей ISIDA Weekend зателефонуйте за номером: 044 455-88-11