Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Добірка матеріалів про пологи

Клініка ISIDA вже понад 26 років спеціалізується на репродуктивному здоров'ї людини. Протягом цього часу фахівці клініки накопичили колосальний практичний досвід із ведення вагітності та родопомочі. Добірка матеріалів про пологи Щоб допомогти майбутнім мамам підготуватися до пологів, лікарі клініки ISIDA регулярно проводять семінари в рамках ISIDA WEEKEND, ведуть заняття в Школі майбутніх батьків, дають практичні поради у своїх статтях на сайті клініки. Щоб полегшити Вам пошук потрібної інформації від наших фахівців, ми зробили тематичну добірку матеріалів на тему «Пологи». У ній Ви знайдете відповіді на більшість важливих для Вас запитань. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб день появи на світ Вашої дитини був легким і радісним!

Статті про пологи в клініці ISIDA

Пологи – ця стаття про основні етапи пологового процесу, вона допоможе Вам вибрати найбільш правильну лінію поведінки в конкретний момент.

10 міфів про пологи розвінчує акушер гінеколог Вероніка Данилко.

Пологи з турботою про матір і дитину – про принципи роботи акушерського відділення розповідає Світлана Дікусарова, радник генерального директора з медичних питань.

Пологи – це свято – Ірина Лісова, психолог, завідувач відділення реабілітації та психологічної підтримки клініки ISIDA дає майбутнім мамам поради про те, як підготуватися до пологів із психологічного погляду та вберегти свого малюка від ускладнень, що можуть виникнути через неправильний психологічний настрій майбутньої матері.

Народжуємо в 35, 40, 45: важливі питання – очікування дитини, коли «жінці за...», має особливості, про які розповідає Олег Данилків, лікар акушер-гінеколог, завідувач відділення амбулаторної допомоги ISIDA Медмістечко.

Кесарів розтин – тільки за показаннями – пояснює позицію клініки ISIDA в цьому питанні Светлана Дікусарова, радник генерального директора з медичних питань.

Вертикальні пологи: за і проти – Олена Іванюта, акушер-гінеколог, завідувач акушерського відділення клініки ISIDA, наголошує, що принцип клініки – враховувати побажання пацієнтки, тому лікарі клініки завжди готові розповісти майбутній мамі про всі «за» і «проти» її побажань, пояснити нюанси, вислухати аргументи і допомогти прийняти правильне рішення.

Щастя, помножене на два – ця стаття буде корисна для жінок, які очікують появи на світ двох малят одразу.

Пологи в ISIDA: надійність у всьому – передпологова палата, індивідуальний пологовий зал, операційна, моніторинг новонароджених, післяпологове відділення, післяпологовий супровід, за потреби – науковий консиліум і палата інтенсивної терапії для новонароджених – усе це в клініці ISIDA організовано за європейськими стандартами якості. Прочитайте цю статтю і дізнайтеся подробиці.

Завчасно – Олена Іванюта, завідувач акушерського відділення клініки ISIDA, розповідає, що треба робити в разі підозри на передчасний початок пологової діяльності і про те, як у відділенні неонатології виходжують малят, які поквапилися з'явитися на світ.

Відео про пологи в клініці ISIDA

Подивіться відео, в яких лікарі клініки ISIDA розповідають про пологи:

Пологи в клініці ISIDA;

Передвісники пологів. Як зрозуміти, що пологи починаються;

Кесарів розтин;

Які можуть виникнути ускладнення під час пологів;

Показання і етапи проведення кесаревого розтину;

о входить до пакета «Пологи» клініки ISIDA;

Які умови створила клініка ISIDA для перебування в післяпологовому періоді;

Як клініка ISIDA піклується про малюка в перші години і дні його життя.

Партнерські пологи

Понад 70% пологів у клініці ISIDA є партнерськими. Причому в ролі партнера не завжди виступає татусь майбутньої дитини. Щоб дати Вам максимально повне уявлення про те, як відбуваються партнерські пологи в клініці ISIDA, які «права й обов'язки» є у партнерів, ми створили добірку матеріалів про партнерські пологи. Сподіваємося, що наші статті та відео допоможуть Вам ухвалити вірне рішення.

Про партнерські пологи – у відеосюжетах від лікарів клініки

Партнерські пологи. Пологи з чоловіком. Яка роль партнера?;

Партнерські пологи. Надання підтримки у відповідальний період;

Підготовка до партнерських пологів у клініці ISIDA.

Реальні історії про пологи

Кожні пологи унікальні, і, напевно, тому така цікава кожна історія появи на світ нової людини. До того ж особистий досвід жінок, які нещодавно стали мамами, допомагає тим, хто стоїть на порозі пологів, ухвалити рішення про вибір клініки, фахівцям якої можна довірити таку відповідальну справу, як народження дитини. Читайте реальні розповіді мам і робіть свої висновки:

Карина Таран: «Я була абсолютно спокійна, бо знала – народжувати їду до клініки ISIDA».

«Ми зробили це разом!» – розповідає про свої пологи в клініці ISIDA Дар'я Полторацька.*

«Пологи – це неймовірна подія», – вважає Лихолап Наталя.

«В ISIDA я почувалася королевою!» – розповідає про свої пологи в клініці ISIDA Ольга Фреймут.

«Я вдячна за три врятовані життя», – розповідає про пологи в клініці ISIDA Ірина Токар.

Вікторія Івашкіна: «Три мої сини народилися в напрочуд сонячні дні».

Ольга Островська: «Цей день був сповнений підтримки близьких».

Олександра Касперська: «Най-найперший погляд малюка був спрямований саме на мене».

Ольга Сушицька: «Моя донька з'явилася на світ напередодні мого дня народження і стала найкращим подарунком».

Ірина Чайка: «Пологи в клініці ISIDA – це свято, навіть якщо це кесарів розтин». Юлія Мамренко: «Пологи в клініці ISIDA надихають народжувати ще і ще».

«Пологи в клініці ISIDA – це спокій», – переконана Катерина Шарай, мати трьох дітей. «Коли народжувалися мої діти, у світі ставало тихо-тихо»....

«Мої перші пологи – це усмішка», – розповідає Крістіна Халапсус.

Пологи в клініці ISIDA – як це буває: розповідь Олени Кудрявцевої.

Ольга Фреймут розповіла про свій досвід пологів в ISIDA.

Бути мамою – це вдихати щастя і видихати любов! – героїня обкладинки журналу ISIDA Happy Moments Ольга Подпоріна, мати трьох чарівних дівчаток, ділиться своїм досвідом і враженнями про пологи в клініці ISIDA.

Пологи – це коли ти готова цілувати всіх і осягнути неосяжне», – розповідь про пологи в клініці ISIDA Ольги Самусевої.

«У вас хлопчик. Маленький. Дихає сам» – Ірина Журба, як ніхто, знає справжню цінність цих слів. Багато років вона йшла до заповітної мрії, переживаючи душевні та фізичні страждання. ISIDA стала її останнім і, як з’ясувалося, щасливим шансом пізнати радість материнства.

Сніжана: «Коханий сказав: ми одружимося, і ти народиш мені дочку.

Пологи в клініці ISIDA – в чому їх особливість, – розповідає Роксолана Малий. Відео про партнерські пологи в клініці ISIDA Своїми враженнями про те, як відбувалися пологи в клініці ISIDA (переважно це були партнерські пологи), розповідають щасливі мами і татусі в цих відеосюжетах:

Історія однієї матері: моє нове маленьке життя – про особистий досвід пологів розповідає пацієнтка клініки ISIDA Ольга Сушицька.

Партнерські пологи. Сім'я Пастернаків.

Партнерські пологи. Сім'я Островських.

Партнерські пологи. Сім'я Смирнових.

Партнерські пологи. Сім'я Коваленків.

Пологи – як це було. Історія однієї матері.

Презентації про пологи в клініці ISIDA Скористайтеся також можливістю знайти нові для себе знання, викладені у формі коротких тез, у презентаціях, підготовлених фахівцями клініки ISIDA:

Партнерські пологи;

Передвісники пологів і підготовка до них;

Фізіологічні пологи. Перша зустріч із дитиною.

Продовжуючи піклуватися про здоров'я своїх пацієнток у післяпологовий період, клініка ISIDA пропонує Програму післяпологового відновлення.