Клиника ISIDA делает подарок будущим мамам – предлагает воспользоваться следующими специальными предложениями:
«ISIDA test drive» – это возможность получить бесплатно первую консультацию врача-гинеколога в отделениях клиники ISIDA:
А также – пройти УЗ-исследование в этих отделениях.
Воспользовавшись специальным предложением «ISIDA test drive», Вы получаете возможность лично познакомиться с клиникой ISIDA, сформировать собственное мнение об уровне профессионализма специалистов клиники, сервисном обслуживании и т.д. Данное специальное предложение действительно только для пациенток в первом триместре беременности, которые еще ни разу не были в клинике ISIDA.
Як тільки жінка дізнається, що вона вагітна, дуже важливо звернутися до лікаря, адже в I триместрі вагітності відбувається формування всіх органів і систем малюка.
Здійснилося!
Те, що наступила вагітність, сучасні жінки часто визначають самостійно, по затримці менструації, за допомогою тесту на вагітність. В організмі майбутньої мами відбуваються зміни, які передбачають очікувані зміни. Ці процеси спрямовані на створення сприятливих умов для виношування дитини. Змінюється гормональний фон, при цьому на перший план виходить так званий гормон вагітності - прогестрерон. Можлива поява чутливості до запахів і смаків, відчуття напруги в молочних залозах, слабкості, швидкої стомлюваності, печії, ранкової нудоти, швидкої зміни настрою. Жінка може набрати вагу у 2-3 кг, але при розвитку раннього гестозу можливе і зниження ваги. На цьому етапі вагітності всі органи і системи організму працюють з підвищеним навантаженням.
Пора до лікаря
Стати на облік бажано на 6-11 тижнях вагітності, і чим раніше – тим краще. Це дозволить лікарям провести комплексне обстеження майбутньої мами, виробити тактику ведення вагітності, а при виникненні проблем вчасно їх скорегувати.
При постановці на облік заводиться індивідуальна карта вагітної, в якій відображаються дані анамнезу, виявлення хронічних захворювань з боку внутрішніх органів і систем організму, а також результати обстежень. Ця інформація дає можливість лікарю передбачити, з якими ускладненнями є ймовірність зіткнутися і вжити заходів завчасно. Повністю обстеживши майбутню маму, медики надають їй рекомендації щодо способу життя і допомагають впоратися з можливими типовими проблемами, що турбують вагітних, такі як болі, виділення, температура і т.д.
Харчування в першому триместрі вагітності
Генетично закладено так, що плід під час вагітності отримає все, що йому необхідно. Але якщо харчування майбутньої мами буде неповноцінним, організм вагітної жінки використовує власні ресурси. Тому меню повинне бути продуманим, раціональним і різноманітним. Харчуватися слід 4-5 разів на день невеликими порціями. Варто виключити екзотичні продукти, несезонні овочі і фрукти, м'ясо та рибу промислового виробництва. Дуже важлива збалансованість харчування за білковою, вуглеводною і жировою складовими. Сформувати раціон допоможе дієтолог.
Токсикоз? Впораємося!
До 60% майбутніх мам стикаються з проблемою токсикозу. Сама назва недуги говорить про симптоми, які турбують вагітних жінок - печія, нудота, блювання, які схожі на ознаки отруєння. Причиною токсикозу є сама вагітність, тому зараз це ускладнення називають раннім гестозом (від слова гестація - вагітність). Ранній гестоз має кілька ступенів тяжкості. Перша – ранкова або епізодична нудота, яка з'являється протягом дня, і блювання до 5 разів на день. Друга – постійна нудота і блювання до 10-15 раз на день. Третя – нестримне блювання. При будь-якому ступеню гестозу жінка потребує допомоги лікаря, адже, розпочавшись в легкій формі, він може перейти в більш важку. І, якщо першу ступінь лікують амбулаторно, то дві інші вимагають госпіталізації.
Зазвичай вагітним докучає легкий токсикоз – впоратися з ним можна за допомогою збалансованої дієти та дробленого харчування. Важливо не забувати і про питний режим. Оскільки при блювоті організм втрачає рідину і серйозним ускладненням гестозу є зневоднення. Якщо ж необхідно медикаментозне лікування, лікарі запропонують ряд безпечних препаратів, розроблених спеціально для терапії токсикозу.
У першому триместрі вагітності відбувається диференціювання тканин, закладка органів і органних систем плоду. Упевнитись у тому, що ці процеси протікають нормально, допомагають пренатальний біохімічний скринінг і скринінг ультразвукової діагностики. ISIDA – перша і єдина клініка в Україні, яка в комбінований пренатальний скринінг першого триместру впровадила квадротест. Це дослідження дозволяє своєчасно і точно розрахувати індивідуальний ризик хромосомних аномалій у плода, а також виявити ризик розвитку такого стану як прееклампсія у вагітних, який призводить до цілого ряду ускладнень як у матері, так і у дитини.
Програма клініки ISIDA
В програму входять:
- лабораторні дослідження;
- обстеження на TORCH-інфекції;
- функціональна діагностика;
- пренатальний скринінг;
- консультації фахівців.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.