Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Залишайтесь молодою і здоровою в 20, 30, 40 років!

З роками з жінкою відбуваються ті чи інші метаморфози.

Для того, щоб ви в будь-якому віці залишались здоровою і повною сил, потрібно знати, що необхідно вашому організму в даний момент. Турбуючись про власне здоров’я і самопочуття, ви робити послугу не тільки собі, але й людям, що вас оточують – в першу чергу вашим рідним і близьким. Адже жінка – це те сонце, яке зігріває і освітлює сімейне вогнище. Тому ваш світлий обов’язок як дружини і матері – бути в прекрасній формі. Як цього досягнути? Здоров’я великою мірою залежить від способу життя і психоемоційного стану.

Важливо наповнювати своє життя позитивом, правильно харчуватися, бути активною, своєчасно проходити профілактичні огляди у лікарів. В залежності від періоду життя у жінки на перший план виходять ті чи інші пріоритети. В 20 років більшість з нас тільки шукають себе, придивляються до супутника життя. 30 – час розквіту нашої жіночності і кар’єри, час вити затишне сімейне гніздечко і ростити діточок. Після 40 багато жінок розуміють, що життя, виявляється, тільки починається! Настає друга молодість, коли можна, з одного боку, неспішно насолоджуватися радощами буття, а, з іншого боку, бути, як і раніше, в потоці. Дізнайтеся, що потрібно для того, щоб залишатися здоровою та бадьорою в будь-якому віці.

20+ Все тільки починається!

Юність – безтурботна пора! В цей щасливий період дівчата зазвичай схвильовані тим, щоб бути стрункою і сексуально привабливою, а ось про питання здоров’я замислюватися не поспішають. Між тим, від того, наскільки ретельно ви будете турбуватися про себе в цьому віці, великою мірою залежить і те, як ви будете почуватися через 15-20 років. В 20 років організм дівчини, як правило, прекрасно виконує всі свої функції. Репродуктивна система до цього віку вже сформована, менструальний цикл налагоджений, труднощі підліткового періоду залишились позаду – вам ніщо не заважає насолоджуватися життям по повній.

До речі, саме зараз прийшов час обрати гінеколога, якому ви зможете довірити своє здоров’я протягом наступних десятиріч. Безумовно, це повинен бути професіонал вищого класу. Але не менш важливі і довірливі стосунки з цим лікарем, адже з ним вам доведеться обговорювати найбільш потаємні питання, які стосуються вашого здоров’я. Виходячи з аналізу стану вашого жіночого здоров’я, лікар складе для вас індивідуальний графік відвідувань і здачі аналізів. При відсутності скарг рекомендується проходити профілактичний огляд 1 раз в рік і здавати загальний пакет аналізів (мазок на цитологічне дослідження, тест на наявність папіломавірусу і т.д.). Більшість лікарів погоджуються, що ідеальний час для народження дитини – між 20 і 30-35 роками. Саме в цей період організм жінки знаходиться в розквіті своїх можливостей. Отже, якщо ви з чоловіком мрієте про маленького – насмілюйтесь! Не бійтеся, що вагітність чи годування грудьми не найкращим чином відобразяться на вашій фігурі. Навпаки, вагітність прикрашає жінку. Чиста шкіра, свіжий колір обличчя, розкішна копиця волосся – таке відображення в дзеркалі порадує кожну жінку! Залишайтесь активною: підіть на курси молодих мам, займіться нескладною гімнастикою, плавайте в басейні. Ретельно слідкуйте за своїм раціоном і намагайтесь не переїдати (вагітність – привід поїсти для двох, але не за двох). І тоді після народження малюка ваша фігура дуже швидко прийде в норму.

30+ Жіночність розквітає!

Сучасні 30-річні жінки виконують декілька ролей одночасно. Вони і турботливі матусі, і ніжні дружини, і успішні бізнес-леді, і чуйні подруги… В круговороті повсякденних справ і обов’язків дуже важливо знаходити час для того, щоб побути наодинці з собою, віддалитися від суєти, відпочити і відновити сили, адже стрес є руйнівним для жіночого здоров’я!

Коли представниці прекрасної статі знаходяться в постійному нервовому напруженні, відбуваються зміни на фізичному рівні: знижується активність тимуса (відповідає за стан імунної системи), посилюється робота наднирників (в результаті порушується гормональний фон), можуть виникнути ерозивні ураження слизової шлунку. Погодьтесь, вам це зовсім ні до чого! Так що знаходьте способи порадувати себе. Фізична активність корисна не тільки з точки зору підтримування стрункості фігури. Коли ми займаємося спортом, в організмі спалюються метаболіти стресогенного походження – і поганого настрою як не бувало! Вдалий шопінг, прогулянка парком в сонячний день, ігри з дітьми, нові враження, пристрасний секс – всі ці прості речі підвищують рівень гормонів щастя. До речі, про секс. Відповідно до статистики, 30 років – вік розквіту жіночої сексуальності. Ви вже прекрасно знаєте, що вам подобається, зникли комплекси і соромливість. Сексологи стверджують, що після 30 років оргазм починають відчувати навіть ті жінки, у яких раніше з цим були проблеми. А все завдяки гормону тестостерону, вироблення якого зростає. Що стосується графіку відвідання інтимного лікаря, то він залишається таким самим: раз на рік (якщо немає скарг). За необхідності лікар може призначити аналізи на гормональну панель, а також на онкомаркер яєчників. Лякатися не варто: завдяки сучасним технологіям практично будь-яке захворювання піддається лікуванню (особливо, коли воно виявлено на ранніх стадіях).

40+ Поверніть час назад!

Після 40 років обмінні процеси в організмі жінки поступово уповільнюються (так званий період передменопаузи), і до 45-50 років більшість дам входять в менопаузу. Знижується синтез жіночих статевих гормонів: естрадіолу і прогестерону. Все це відображається на зовнішньому вигляді і самопочутті представниць прекрасної статі. Деякі жінки скаржаться, що з настанням клімаксу їхнє самопочуття погіршується: вони швидше втомлюються, їх турбують так звані приливи, перепади настрою. Подолати всі ці недомагання реально! По-перше, ретельно виконуйте всі рекомендації вашого гінеколога. Можливо, він призначить спеціальне лікування. Обов’язково двічі на рік робіть мамограму. По-друге, слідкуйте за своїм способом життя! Що зараз потрібно вашому організму в першу чергу? Фізична активність і позитивні емоції! Так, з віком метаболізм уповільнюється. А це значить, що зайвий шматочок тортика приведе до появи жирових відкладень. Так що не лінуйтеся займатися спортом! Оберіть собі заняття до душі (хтось легко пробігає декілька кілометрів, а комусь достатньо тривалої прогулянки в повільному темпі) і тренуйтеся 3-4 рази на тиждень. І пам’ятайте, що оптимістичний настрій творить дива! Знайдіть переваги в своєму нинішньому віці. Скажімо, тепер, коли діти підросли, у вас з’явилось більше вільного часу для власних захоплень. І стосунки з чоловіком перейшли на новий рівень. Чому б вам не відсторонитися на деякий час від повсякденності і не вирушити куди-небудь на відпочинок тільки вдвох, без друзів і дітей? Можливо, що такий вояж стане для вас другим медовим місяцем!