Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Ольга: «Нам треба було пройти весь наш тернистий шлях, щоб народити нарешті малюка»

До свого материнства Ольга йшла довгих 13 років – через дві завмерлі вагітності, через діагнози та лікування, яке не приносило результату. Зараз Ольга – щаслива мама «маленького принца» і планує невдовзі прийти до ISIDA «по принцесу». Про те, що довелося їй пережити протягом цих 13 років, Ольга розповідає дуже чесно і дуже щиро – так, як це може робити тільки дуже щаслива мама з довгоочікуваним малюком на руках.

«Історія нашої родини почалася 15 років тому, коли молода студентка і молодий студент вирішили об'єднати свої серця. Як і багато відповідальних людей, за моїми тодішніми уявленнями, ми вирішили стати на ноги, пожити для себе, а потім уже народжувати дітей.

Приблизно через три роки спільного життя ми вже були готові до поповнення в нашій сім'ї, але все виявилося не так просто... Наступні два роки старань, на жаль, не принесли бажаних плодів. І почалися ходіння по лікарях, які за результатами поверхневих обстежень запевняли: «У вас усе добре! Продовжуйте пробувати». Через п’ять років настала моя перша і довгоочікувана вагітність, нашому щастю не було меж: «Невже ми дочекалися!».

Ольга - Невиношування Вагітності

На УЗД нам сказали: «У вас двійня». Як зараз пам'ятаю державний пологовий будинок, поруч із лікарем – практикантка, яка не могла намилуватися тим, що показував екран монітора: вона вперше побачила це диво на власні очі. Але коли в 16 тижнів нас відправили на розширене УЗД, там нас чекала жахлива новина: «У вас завмерла вагітність, обидва плоди завмерли...». У цю мить мені здавалося, що я цього не переживу, в голові крутилося «За що? Чому??? Все це не наяву, цього не може бути...».

Дуже складно описати словами, що зі мною відбувалося, боляче навіть згадувати, і я дуже стараюся викреслити цей фрагмент мого життя з пам'яті... Знову візити до лікарів, аналізи, лікування і ще через три роки – о, диво! Друга вагітність. Цю вагітність ми вирішили спостерігати вже в приватній клініці, оскільки частково звинувачували лікарів у тому, що трапилося з нами. Мені здавалося, що, крім грошей, їм нічого більше не було потрібно...

Коли на 7-му тижні я прийшла на огляд до лікаря, щоб стати на облік, лікар, подивившись мене на УЗД, сказала найстрашнішу для мене фразу: «Завмерла вагітність...» І це пекло повторилося. Я не розуміла, як таке зі мною може статися... А головне – чому все знову повторюється... І знову рутинні обстеження, це замкнене коло, поради піти то до одного лікаря, то до іншого, а потім ще до того.

Ми були у досить великої кількості гінекологів, урологів і генетиків. Точно сказати, чому ця історія повторюється з нами, ніхто не міг. Можливо, неякісна яйцеклітина або сперматозоїд... Стоси аналізів і беззмістовне лікування, яке призначали практично всі, і майже всі говорили, що нічого критичного у вас немає, все буде добре. Ми багато подорожували. І в різних країнах я заходила до церков, монастирів і просила в Бога діток, це була моя заповітна мрія. Але роки минали, а вагітність так і не наставала. Ми настільки втомилися від цих ходінь по колу, що в якусь мить руки опустилися і ми вирішили, що це кінець... Якщо Бог не дає нам діток, отже, не судилося, ми не створені одне для одного. І ми взяли паузу, роз'їхалися...

Пауза тривала кілька місяців, ми зрозуміли, що все-таки створені одне для одного. Для себе ми вирішили, що готові до рішучих дій, готові піти на ЕКЗ, оскільки продовжувати ходити по лікарях і лікуватися вже просто немає сил. Лікар-гінеколог, у якого я спостерігалася, порекомендувала мені клініку ISIDA, це було на 13-му році нашого шлюбу. Ми пройшли невелике обстеження – й одразу в бій.

Дякувати Богу, все вдалося з першого разу. Лікар перед перенесенням ембріона пообіцяла вибрати найкрасивішого і не обдурила. Після перенесення цього чуда я тиждень не підводилася з ліжка, боялася, що щось піде не так, ще через тиждень я здала кров і отримала позитивний результат. Одразу записалися до лікаря, і радісна новина була підтверджена. Не вірилося, що це сталося.

Безумовно, на облік у зв'язку з вагітністю ми встали в ISIDA і спостерігати вагітність вирішили теж в ISIDA. Ми були просто в захваті від професіоналізму лікарів, від можливостей клініки, а найголовніше – від людяності персоналу. Підтримка, яку ми там отримали, просто безцінна! До тебе ставляться як до рідної, переживають разом із тобою, радіють.

Про нашу вагітність ми вирішили нікому не говорити, оскільки щастя любить тишу. Навіть мама, найближча і найрідніша для мене людина, почула про це більше, ніж через місяць. На роботі деякі мої колеги дізналися про мою вагітність, коли я була вже на шостому місяці – так ретельно приховувала я свій стан. Перший триместр для мене був дуууже хвилюючий, я переживала, щоб ситуація не повторилася. Слава Богу, все обійшлося!

Коли я почала відчувати ворушіння малюка, я дуже переживала, коли він притихав. Ранок традиційно мав розпочатися з його рухів. І якщо вранці з його боку була тиша, я його будила. Лікар жартувала, що він мені потім помститься, але наш син виявився не злопам'ятним.

Невиношування Вагітності

Вагітність пройшла дуже легко, я дійсно насолоджувалася цим періодом. Під час вагітності я активно користувалася послугами клініки: відвідувала різні семінари, які дуже допомагають після народження малюка, напрочуд корисні поради отримала від нутриціолога, від фахівця з грудного вигодовування. До пологів я була готова на всі 100 і вважала, якщо я всю вагітність проходила, пурхаючи, то й пологи пройдуть ідеально.

Але не так сталося, як гадалося: самі ми не впоралися, довелося робити кесарів. І ось я в реанімації, крихітку забрали в інтенсивну терапію... Було дуже страшно... Коли малюка перевели до мене в палату і він подарував нам першу усмішку, це було найкраще, що з нами могло статися. Малюк просто ідеальний. Дивлячись на нього, я розумію, що нам треба було пройти весь цей тернистий шлях для зустрічі зі справжнім щастям.

Що я можу сказати... Народження дітей – це найкращий подарунок долі! Коли ти прокидаєшся вранці від того, що малюк прокинувся, і дивишся на нього, а він у відповідь тобі усміхається, це просто непередаване відчуття щастя!

Я дуже сподіваюся, що моя історія підштовхне сімейні пари до вирішальних дій. Не варто боятися ЕКЗ і не варто втрачати час, оскільки позитивні результати безцінні! Ми, звісно ж, підемо ще щонайменше один раз по принцесу в ISIDA, адже принц у нас вже є».

Запитання з невиношування вагітності

Відчуваєте труднощі із зачаттям дитини? Довіртеся фахівцям клініки ISIDA. Зателефонуйте за номерами: 0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку), +38-044-455-88-11 (для міжнародних). Або задайте своє запитання щодо невиношування вагітності на спеціально створеній для цього сторінці.

Ви вже знаєте про те, що вагітні, і шукаєте клініку, фахівцям якої можна довірити здоров'я свого малюка? Оцініть наші спеціальні пропозиції.

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями.

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

а також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.