Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Ольга Сушицька: «Моя дочка з'явилася на світ напередодні мого дня народження і стала найкращим подарунком»

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Пологи в клініці ISIDA, на думку багатьох мам, усі уявлення про процес пологів змінюють майже на протилежні. Але про те, як саме це відбувається, дізнаватися потрібно з перших вуст. Наша сьогоднішня героїня – Ольга Сушицька.

Ольго, розкажіть, будь ласка, які вони – перші емоції материнства?

Народження дитини – це щось неймовірне, твій всесвіт просто перевертається. Я не могла надивитися на малятко, мене переповнювали і радість, і сльози. Батьківство – це особливий досвід. Ти зосереджуєшся на одній, цілком поки що невдячній і вимогливій, маленькій людині, яка ще не вміє поважати час, потреби чи сон інших. Але одного дня вона неочікувано хапає тебе за палець чи посміхається – і ти наповнюєшся такою любов’ю, що ані твій час, ані твій сон і навіть жодне твоє бажання не мають значення порівняно з цим відчуттям.

Перші емоції материнства

Як почувалися в період вагітності у плані фізичному та душевно-емоційному?

Насправді все було досить легко. Можна сказати, що вагітність я відчувала лише в ті моменти, коли вимушена була спати на боці й не могла вже бігати на підборах упродовж усього дня. Усе йшло за планом: я знала куди і коли маю прийти на огляд, аналізи, і як бути взагалі.

До п’ятого місяця все ще їздила у відрядження – потяги, літаки, автобуси, авто. Я могла від цього відмовитись, але розуміла, що вагітність мені не заважає жити у звичному ритмі. До дев’ятого місяця я працювала і лише за два тижні до пологів перейшла в режим роботи вдома. І це тільки тому, що вирішила виспатися через безліч безсонних ночей у перспективі. На восьмому місяці ми з чоловіком встигли навіть насолодитися автоподорожжю до Греції.

Чи відвідували якісь курси для майбутніх батьків?

Ні, я ніяк не могла додати їх до свого робочого графіка, бо зіткнулася з проблемою: такі заняття чомусь проводять здебільшого в робочий час. Я навіть відчула певну дискримінацію жінок при надії, які продовжують працювати. Але таки знайшла зручний формат – безкоштовні курси вихідного дня ISIDA Weekend. Щосуботи могла слухати семінари і лекції на теми, які цікавлять майбутніх батьків, проконсультуватися з лекторами або передивитись презентації. Відповіді на найважливіші питання я отримувала у свого особистого лікаря або на сайті клініки у профільних спеціалістів. Це дуже зручно: дав запит і невдовзі отримав кваліфіковану відповідь електронною поштою.

Безкоштовні курси вихідного дня ISIDA Weekend

Пологи також відбувалися в ISIDA…

Мені хотілося максимального комфорту, професіоналізму та позитивних вражень, і я знала, що в ISIDA можу на все це розраховувати. У клініці сучасне обладнання, затишний інтер’єр, сервіс найвищого рівня та смачна їжа. Це розумний вибір: ніхто не заважатиме, ви будете забезпечені чудовою окремою палатою, пологовим залом, а також увагою, чуйністю і підтримкою персоналу на всіх етапах.

Ще один нюанс – партнерські пологи. Я впевнена: думка про те, що чоловікові нема чого робити на пологах, уже давно застаріла. Дуже важливо, щоб твоя найближча людина пережила і пройшла все разом із тобою. Мій чоловік, наприклад, не тримав мене за руку у пологовій, він очікував у передпокої. Але до цього моменту був зі мною у передродовому відділенні під час переймів, а коли малятко побачило світ, одразу зайшов до нас. Мені це було необхідно. Як новонародженому потрібні мамині груди, щоб заспокоїтися і поїсти, так і породіллі потрібна рука близької людини.

Як пройшли пологи, чи виправдалися очікування чи побоювання?

Коли почалися перейми і я зрозуміла, що час настав, то занервувала. Однак, коли переступила поріг клініки, хвилювання зникло – я відчула, що в надійних руках, і заспокоїлася. Мої пологи були як справжній спринт – швидкі й на максимумі можливостей. Навіть не знадобилася анестезія. Я просто повторювала собі, що це лише біль, який скоро мине, і намагалася правильно дихати. Я вдячна ISIDA – це найкраще місце для народження маленького дива! Це була моя перша вагітність, мій перший досвід і, на щастя, він став позитивним. І в цьому найважливішу роль зіграв буквально кожен член прекрасного медичного колективу ISIDA.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.