Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Оксана: «Втративши двох дітей, я мріяла про нову вагітність»

Запишіться на первинну онлайн-консультацію із хорошим лікарем-репродуктологом зі знижкою 50%. Онлайн Консультація Репродуктолога

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Історію свого життя Оксана погодилася розповісти за умови, що в тексті не згадуватимуть її прізвища і рідного міста. Причини цього зрозумілі – надто багато особистого, потаємного в подібних розповідях.

Про все, що їй довелося пережити, Оксана розповідає зовні спокійно. І тільки дослухавши її до кінця, за якимись невловимими нюансами розумієш, чого вартий їй цей спокій, який біль прихований за правильно побудованими реченнями. Оксана з причин, які тривалий час залишалися нез’ясованими, втратила двох дітей. Одну – під час пологів, другу – через два місяці після народження. І продовжувала мріяти про малюка...

«Моя перша дитина загинула під час пологів. Вона померла, щойно почалися перейми, хоча за добу до пологів я була на прийомі в лікаря і він сказав, що жодних проблем зі здоров'ям ні в мене, ні в дитини немає. Але в пологовому будинку мені сказали, що серцебиття на момент приїзду до лікарні вже не було. Причину цього мені назвати не змогли. Малюк народився без очевидних патологій, розтин також не показав будь-якої однозначної причини смерті. Єдиним об'єктивним фактом була надто стара плацента, але причину її передчасного старіння лікарі назвати не змогли.

Через сім років я знову завагітніла і народила дочку. Дівчинка народилася трохи раніше, з її здоров'ям були деякі проблеми, але загалом усе було добре.

Моя третя дитина з'явилася на світ на 35-му тижні вагітності і боролася за своє життя два місяці. Але перемогти, попри зусилля лікарів, не змогла... І знову – жодної однозначної причини її смерті. Загальні фрази про екологію плюс ще якісь розпливчасті пояснення.

реальна

Я розуміла, що в моєму організмі щось не так, що існує все-таки причина, через яку мої діти помирають. Тому я вирішила не народжувати більше у рідному місті, а їхати до столиці. Мій чоловік після всього пережитого навіть чути нічого не хотів про чергову вагітність. Але я дуже хотіла другу дитину, дуже! Тому, готуючись до вагітності, я здала аналізи на всі інфекції, лікарі перевірили мій організм з усіх сторін. Їхня думка була однозначною: я здорова і можу мати здорову дитину. Так почалася моя остання вагітність. Я розуміла на той час, що це в буквальному сенсі остання моя вагітність, мені вже було 40 років і в разі чергової трагедії я не знайшла б уже в собі ні фізичних, ні моральних сил ще на одну спробу.

Я почала цілеспрямовано шукати клініку для спостереження вагітності. Я хотіла знайти не просто хорошого лікаря, а комплексну спеціалізовану клініку, що має досвід спостереження непростих вагітностей. Так я знайшла клініку ISIDA. Саме тут, у цій клініці, вперше прозвучало, що проблема – в моїй системі згортання крові. Ця проблема з'являлася тільки під час вагітності, в другій її половині, саме це «зістарювало» плаценту, призводило до хронічного кисневого голодування моїх дітей і до трагічного фіналу.

Одразу ж після постановки на облік мене віддали під нагляд спеціаліста з досвідом боротьби з подібними проблемами. Я скрупульозно виконувала всі призначення лікаря, спрямовані на стабілізацію мого кровотворення і... дуже боялася за життя своєї дитини.

Наш син з'явився на світ трохи раніше терміну – на 38-му тижні вагітності. І до нього одразу ж запросили одного з кращих неонатологів України. Ні мені, ні чоловікові, ні будь-кому з родичів не довелося шукати фахівця, домовлятися про консультації, все було зроблено в ISIDA «на автоматі», якось непомітно для мене, на такому високому рівні медичного сервісу, про який я навіть не мріяла. Точніше, коли я вибирала клініку для спостереження вагітності, я вибрала ISIDA серед інших клінік саме завдяки дуже високому рівню сервісу. Але я не думала, що це стосуватиметься і післяпологового супроводу нашої дитини.

довгоочікуваний

Я дуже боялася за життя своєї дитини під час вагітності, я дуже переживала, коли вона народилася. Навіть не знаю, чи змогла б я знайти в собі сили в той час на пошуки потрібного фахівця, організацію консультацій тощо. Співробітники клініки ISIDA зробили все це самі.

Нашому синові зараз 7 років, і єдина проблема, яку нам доводиться вирішувати, – це наслідки моїх страхів, які я переживала під час вагітності. Малюк проживав їх разом зі мною, зараз ми прибираємо їх за допомогою психолога. В усьому іншому це абсолютно здорова дитина, за появу якої на світ я дуже вдячна лікарям клініки ISIDA.