Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Устаткування діагностичної лабораторії – на рівні європейських стандартів

До клініки ISIDA нерідко приходять пацієнти, які мають за плечима нелегкий досвід лікування, що не дало заповітного результату. На жаль, така реальність: не всі клініки нашої країни забезпечені всім необхідним для отримання бажаного результату.

Клініка ISIDA – одна з небагатьох приватних клінік України, в якій є все необхідне для того, щоб мрії пацієнтів ставали реальністю. І одним із найважливіших етапів на шляху до появи на світ малюка є безпомилкова діагностика як на етапі обстеження, так і під час лікування та спостереження вагітності. Цією найважливішою ланкою є діагностична лабораторія клініки ISIDA.

У клініці функціонують дві власні лабораторії: клініко-діагностична та генетична. Вони дають можливість провести гормональні, імунологічні, цитологічні, цитогенетичні, біохімічні дослідження.

У діагностичній лабораторії клініки ISIDA працюють висококваліфіковані співробітники, професори, кандидати наук, фахівці з вищою категорією в сфері лабораторної діагностики. Всі фахівці безперервно підвищують свою кваліфікацію та професійну ерудицію. Висока точність результатів їхньої роботи гарантована лабораторним обладнанням експертного класу від кращих світових виробників.

Імунологічний аналізатор ARCHITECT i1000sr

Імунологічний аналізатор ARCHITECT i1000sr – це максимальна автоматизація та необмежені можливості. В аналізаторі застосовується передова запатентована хемілюмінесцентна технологія Хеміфлекс, що забезпечує чудову якість аналізів.

Иммунологический анализатор ARCHITECT i1000sr

Переваги імунологічного аналізатора ARCHITECT i1000sr:

 • достовірність отриманих результатів і впевненість в їхній надійності;
 • першочергове оброблення термінових зразків без шкоди для основного потоку тестів;
 • одночасне проведення різних видів аналізу (одно-, двостадійні, з преінкубацією) без зменшення загальної продуктивності системи.

Автоматизований стаціонарний аналізатор газів крові Radiometer ABL 800

Автоматизований стаціонарний аналізатор газів крові – це аналізатор невідкладних станів – високоточний прилад, який має багато автоматичних функцій, що унеможливлюють імовірність помилок.

Аналізатор слугує зразком точності, достовірності та надійності у сфері дослідження газів крові. З його допомогою можна виміряти в будь-яких поєднаннях pH, парціальний тиск газів крові, вміст електролітів і метаболітів, показники оксиметрії. Це єдиний у світі газовий аналізатор, що дає можливість послідовно обробляти кілька проб крові.

Автоматизований стаціонарний аналізатор газів крові Radiometer ABL 800 належить до приладів експертного класу. У разі важких (невідкладних) станів пацієнта дає можливість оперативно (за 1 хв.) і з високою вірогідністю визначати повний набір параметрів системи гомеостазу: pH, гази крові, електроліти, метаболіти та показники оксиметрію. Також прилад дає змогу одночасно визначити рівень лактату для моніторингу гіпоксії.

Гематологічний аналізатор Sysmex XN-L 550 (Sysmex, Японія) Ds

Гематологічний аналізатор Sysmex XN-L 550 (Sysmex, Японія) Ds – це нове покоління гематологічних аналізаторів (6-diff), що дає можливість визначити 22 параметри клінічного аналізу крові.

Гематологічний аналізатор Sysmex XN-L 550

Тільки SYSMEX має унікальну технологію: диференціація лейкоцитів методом детекції нуклеїнових кислот (проточна цитофлуориметрія), що дає можливість чіткого диференціювання патологічних результатів:

 • кількісне визначення незрілих гранулоцитів, як скринінг і моніторинг важких бактеріальних інфекцій та сепсису;
 • точний подвійний підрахунок тромбоцитів;
 • висока точність підрахунку лейкоцитарної формули;
 • діагностика анемічних станів.

Аналізатор імунофлюоресцентний mini VIDAS

Аналізатор імунофлюоресцентний mini VIDAS (БіоМерьє, Франція) – це компактна версія системи VIDAS, із вбудованим комп'ютерним модулем, клавіатурою і принтером.

Анализатор иммунофлюоресцентный mini VIDAS

Аналізатор призначений для якісного та кількісного визначення антитіл і антигенів у сироватці крові та інших біологічних середовищах. Аналіз здійснюється на підставі технології ELFA (ензим – пов'язаний імунофлюоресцентний аналіз), в основі якого лежить імуноферментна реакція з використанням флуоресцентного субстрату.

Ця технологія характеризується високим рівнем чутливості та специфічності (96-99%). Аналізатор має оригінальну концепцію. Прилад дає можливість проводити дослідження маркерів невідкладних станів, гормонів, онкомаркерів; здійснювати лікарський моніторинг і виявляти порушення імунітету або метаболізму.

Надійність і простота у застосуванні mini-VIDAS® завоювали велику прихильність у всьому світі.

Автоматичний аналізатор згортання крові СА-600

Автоматичний аналізатор згортання крові СА-600 (SYSMEX CORPORATION (Японія) – це абсолютно повний автоматичний аналізатор коагуляції, що дає можливість виконувати аналіз великої кількості зразків з високою точністю. Завдяки передовим технологіям система забезпечує якісні та точні результати.

Автоматический анализатор свертывания крови СА-600

Завдяки застосуванню високоефективної технології вимірювання коагуляції крові, в клініці ISIDA є можливість проводити не лише скринінг, а й діагностику та моніторинг лікування у разі тяжкого перебігу хвороби, особливо під час вагітності – проблеми, пов'язані з порушенням системи гемостазу в організмі.

Автоматичний аналізатор фізико-хімічних властивостей сечі

Автоматичний аналізатор фізико-хімічних властивостей сечі SYSMEX UC-3500 (Sysmex Cоrporation, Японія) дає можливість поєднувати інноваційні методи аналізу та простоту дослідження з високою точністю й інформативністю результату.

Автоматичний біохімічний аналізатор Cobas c311

Автоматичний біохімічний аналізатор Cobas c311 (виробник «Roche Diagnostics GmbH», Німеччина) – це автоматизована, програмно-керована система для клінічного хімічного аналізу. Він призначений для кількісних визначень in vitro.

Автоматичний біохімічний аналізатор Cobas c311

За допомогою автоматичного аналізатора Сobas с311 виконують аналізи з використанням сироватки/плазми, сечі, спинномозкової рідини.

Визначення груп крові та резус-приналежності за системами АВО і резус (BIO-RAD, США)

В імуногематологічних дослідженнях використовується сучасна технологія для визначення антигенів еритроцитів, скринінгу та ідентифікації антитіл. Всі тести проводять на основі гелевої технології. Висока чутливість і специфічність тестів дають змогу здійснювати визначення слабких варіантів антигенів і антитіл, мінімізувати помилки, що трапляються під час застосування традиційних методів. Використання гелевої методики забезпечує якість виконання імуногематологічних досліджень і можливість фотодокументації результатів.

Цитологічні дослідження. ПАП-тест

Основним напрямом роботи цитологічного відділу є цервікальна цитологія. Організація процесу за міжнародними стандартами (Quality assurance and continuous quality improvement in laboratories which undertake cervical cytology, 2000; European guidelines for quality assurance in cervical cancer screening, 2008), використання сучасних термінологічних систем (Bethesda 2014 року), докладне вивчення всіх клінічних даних і анамнезу, тісний взаємозв'язок і довіра між клініцистами і цитологами – все це допомагає оптимізувати лікувально-діагностичний процес патології шийки матки та вберегти наших пацієнток від цервікального раку. Унікальна система детального оцінювання якості зразка, запроваджена в нашій клініці, дає змогу унеможливити видачу помилково-негативного результату і підвищує нашу відповідальність за здоров'я кожної пацієнтки.

Цито-кольпоскопічне, цито-вірусологічне та цито-гістологічне порівняння дають можливість не тільки верифікувати патологію шийки матки, але й щодня збагачувати свій досвід і самовдосконалюватися.

Шукаєте клініку, якій можна довірити своє здоров'я та здоров'я своїх дітей? Довіртеся фахівцям клініки ISIDA – зателефонуйте за номерами 0800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 та запишіться на прийом. Або поставте нам своє запитання і ми неодмінно на нього відповімо.