Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Про кесарів розтин у приватній клініці Isida

Якщо медичні показання диктують «кесарів», не варто сприймати майбутню операцію як патологію. Це просто один із можливих способів з'явитися на світ здоровому малюку. Отже, що думають про це фахівці...

ISIDA вдаються до кесаревого розтину тільки за медичними показаннями

Знаючи, що в ISIDA безпека пацієнтки понад усе, до нас часто звертаються жінки, які вже мали досвід кесаревого розтину в інших пологових будинках. Цього разу вони хочуть бути впевненими в тому, що медичний супровід буде на гідному рівні. В ISIDA саме так і відбувається. По-перше, під час операцій ми використовуємо високочастотний електрохірургічний апарат із аргонпосиленою коагуляцією. Завдяки цьому диву медичної техніки шви загоюються набагато швидше. По-друге, ми дотримуємося найвищих стандартів у виборі медикаментів і шовного матеріалу. По-третє, ми забезпечуємо жінці справжній комфорт у післяпологовий період.

До речі, кесарів розтин у минулому не є абсолютним показанням для такої само операції в подальшому. За бажання – якщо лікарі підтвердять, що можна, – жінка народжує самостійно. План пологів завжди складається індивідуально, з урахуванням результатів всебічного обстеження. А коли кесарів розтин справді необхідний, ми робимо все, щоб якнайбільше наблизити цей процес до природних пологів. Під час операції матусю може підтримувати чоловік, а крихітку після появи на світ викладають на груди комусь із батьків.

Олег ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Кесарів розтин – це така сама необхідність, як і інші способи медичного втручання. Якщо малюк до моменту появи на світ доріс до богатирських розмірів, то в результаті природних пологів можуть травмуватися і він, і мама. В країнах, де роблять мало кесаревих розтинів, високий відсоток дитячого травматизму під час пологів. А щодо самого процесу, то основна інновація – це відмова від загального наркозу на користь епідуральної анестезії. До такого знеболення в ISIDA вдаються в 99% випадків.

Певна річ, життєвий досвід змушує жінку сумніватися: чи можливо це, бути притомною під час хірургічного втручання і не відчувати болю? Тому перед операцією може знадобитися психологічна підготовка. Якщо ж майбутня мама дуже нервує, можна допомогти їй медикаментами. Це краще, ніж змушувати страждати материнський і дитячий організми від високого рівня стрес-гормонів. Невелику дозу заспокійливого препарату не можна навіть порівнювати з сильним медикаментозним впливом від введення наркозу.

Олена ХІЛОБОК, завідувачка відділення неонатології.

Кесарів розтин може бути плановим і екстреним. Бувають ситуації, коли небезпечні симптоми у плода потребують негайного втручання. Щоб надати допомогу новонародженому, в операційній завжди присутня неонатологічна бригада. Напоготові інкубатор, куди підведено кисень, а також спеціальний пристрій для вентилювання легенів дитини – він подає саме той відсоток кисню і створює такий тиск, які потрібні на певному терміні внутрішньоутробного розвитку.

Також в ISIDA створено всі умови для кардіореанімації немовлят. У протоколі чітко прописано дії медиків на всіх етапах – рішення потрібно приймати кожні 30 секунд. Щоб допомога завжди була вчасною, тренінги з реанімації регулярно проходять усі лікарі, які можуть опинитися в операційній. А якщо кесарів розтин заплановано, його проводять відповідно до гестаційного віку, тобто терміну розвитку плода.

Доношеним вважається немовля починаючи з повних 37 тижнів гестації. Оптимальний термін появи дитини на світ – 38-39-й тиждень. Проблем із такими дітками не виникає! Особливо, якщо їх близьке знайомство з рідними починається одразу після народження. Оскільки жінка під час епідуральної анестезії притомна, вона може зразу обійняти малюка. А потім крихітку, одягнену лише в підгузок і шапочку, покладуть на оголені груди батька, і вони разом чекатимуть на маму після завершення операції. Навіщо це потрібно? Для профілактики септичних ускладнень. Малюкові краще одразу пристосуватися до мікроорганізмів, які супроводжуватимуть його найближчим часом, аніж перебувати у стерильних руках медиків. А ще в такі моменти татусі просто світяться від щастя й гордості, і, повірте, це приголомшливо!

Переваги пологів в ISIDA

Безпека

Ми гарантуємо цілковиту епідеміологічну безпеку мами й малюка – надійний інфекційний контроль здійснюється на всіх етапах перебування в клініці.

Досвід

Ми маємо значний досвід і всі необхідні ресурси для інтенсивної терапії та виходжування новонароджених.

Все включено

Ми забезпечуємо маму з малюком усім потрібним – від халата й капців до предметів особистої гігієни та медикаментів.

Турбота

У нашій клініці практикується цілодобовий нагляд за мамою та малюком у післяпологовому періоді.

Унікальність

У нас працює єдиний в Україні сертифікований за міжнародним стандартом IBCLC консультант із грудного вигодовування.

Упевненість

У нашій клініці кількість персоналу на одного пацієнта перевищує прийняту в інших медичних закладах норму в кілька разів.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.