Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Незручності через вагітність? Це тимчасово!

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Вагітність – не патологія, а нормальний фізіологічний стан. Оскільки ж він пов’язаний з особливим навантаженням, виникає ціла низка не надто приємних нюансів. Як забезпечити комфортний перебіг вагітності та на що звернути особливу увагу?

Перша вагітність – це хвилюючий період. У молодої мами з’являються тисячі питань про все: раціон харчування, спосіб життя, роботу, можливість подорожувати, медичне обслуговування.

Акушер-гінеколог клініки ISIDA, розповідає про те, як клініка ISIDA допомагає майбутнім мамам уникнути занепокоєння і провести вагітність комфортно і безпечно.

«Акушер-гінеколог, який спостерігає вагітність, чудово розуміє, як важливо надати пацієнтці правильні роз’яснення щодо її стану – адже це допоможе майбутній мамі уникнути зайвого занепокоєння. – Зазвичай перебіг вагітності у здорової жінки не потребує медикаментозного втручання навіть тоді, коли виникає певний дискомфорт. Головне – у разі погіршення стану не покладатися на Інтернет, а довіритися професіоналам. Команда фахівців докладе всіх зусиль, аби вагітність протікала комфортно та безпечно. В клініці ISIDA здійснюється ретельне обстеження та створено всі умови для комплексного висококваліфікованого надання медичної допомоги. За потреби консультують вузькі спеціалісти.

НЕ ТРЕБА БОЯТИСЯ

Невідомість лякає багатьох жінок, але вагітність – це природний стан для жіночого організму, який зробить усе необхідне, щоб пройти період виношування та підготуватися до народження дитини. Потрібно просто радіти: зародилося в вас життя, і це допоможе пройти через всі складності цього періоду.

Незручності через вагітність? Це тимчасово!

САМОПОЧУТТЯ

У перші тижні вагітності можлива така, на жаль, знайома багатьом жінкам неприємність, як токсикоз. Це може бути легка нудота або вимотуюча блювота, загострене сприйняття запахів, зміна смакових уподобань, що, втім, досить швидко минає. Відбувається перебудова всього організму на новий спосіб життя, з’являється подвійне навантаження на всі органи та системи, у зв’язку з чим виникають сонливість, швидка втомлюваність і небажання що-небудь робити.

Може статися порушення мікрофлори кишківника, що призведе до проносів або запорів. Приєднується і здуття кишківника. Сечовий міхур також нагадає, де він знаходиться, своїми частими позивами до сечовипускання – за рахунок збільшення терміну вагітності, матка збільшується і подразнює сечовий міхур.

Відбуваються зміни у молочних залозах: вони починають набухати, стають чутливими і болючими. Біль у попереку, особливо на останніх термінах вагітності – не рідкість, адже на хребет і м’язи лягає незвично велике навантаження через зміщення центру тяжкості. При цьому стані першим помічником є бандаж.

Від усіх цих неприємних змін та гормональної перебудови організму може часто змінюватися настрій, з’являються дратівливість і плаксивість. Тому в цей складний період не слід навантажувати себе роботою. Більше приділяйте увагу прогулянкам на свіжому повітрі, а серед спортивних вправ обирайте помірні: плавання (за відсутності проблем з нирками), аеробіку для вагітних. Займіться справами, які позитивно впливають на ваш настрій.

Також необхідно дотримуватися балансу між процесами роботи та відпочинку. І побільше позитивних емоцій – це чудові ліки від пригніченого настрою.

ХАРЧУВАННЯ

Уникнути небажаних симптомів допоможе збалансований роздрібнений раціон, що містить багато вітамінів і мінералів. Зранку акцент треба зробити на вуглеводах: каші, фрукти, овочі, вдень – на м’ясних стравах та овочах. Увечері рекомендується вживання молочних продуктів. Дуже важливо пити достатню кількість рідини. Найкращі напої – чиста негазована вода, морси, узвари. Якщо ж прояви дискомфорту тривалі й часті, жінці варто звернутися до лікаря. Фахівець проведе необхідні обстеження та надасть індивідуальні рекомендації.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ВАГІТНОСТІ

Належний медичний догляд у період вагітності є найважливішою умовою її благополучного протікання. Не можна пропускати планові візити до лікаря, оскільки вони не тільки дозволяють контролювати процес вагітності, а й вчасно виявити прояви захворювання як у мами, так і в дитини. З фахівцем жінка може обговорити всі свої сумніви, питання. В жодному разі візит до клініки не можна відкладати у випадку таких загрозливих симптомів, як постійний біль унизу живота і кров’янисті виділення.

Хочете бути впевненим у здоров'ї своєї майбутньої дитини? Довіртесь спеціалістам клініки ISIDA. Зателефонуйте за номерами 0 800 60 80 80; +38 (044) 455 88 11 і ми залюбки відповімо на всі Ваші запитання. Або поставте своє запитання із допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.