Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Нам подарували щастя бути батьками

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Наталя МОРОЗОВА назавжди запам’ятала той день, коли фахівці клініки ISIDA врятували життя її первістка Іванка.

Наталя, розкажіть, будь ласка, що трапилось у вашому житті тією весною, десять років тому?

Ми чекали на нашого первістка. Вагітність була планована та бажана, на той час ми свідомо вирішили розширити наше сімейне коло. Виношували та готувалися до пологів разом із клінікою ISIDA, й уся вагітність протікала майже ідеально, все було в нормі. Але несподівано прийшла та ніч. Я добре пам’ятаю: весна, повний місяць, злива, вся в сльозах, я лежу на задньому сидінні машини й прислуховуюсь, як сильно б’ється мій маленький всередині мене. Я розуміла, що йому було навіть важче, ніж мені. Їхати нам було не близько, по дорозі були й інші клініки, але я безмежно довіряла ISIDА і була впевнена: там зроблять все заради того, щоб усе скінчилося добре.

Ванечка

Ви залишились задоволені своїм вибором клініки?

Безумовно! Коли ми прибули до клініки, фахівці не гаяли часу та миттєво прийняли єдине вірне рішення: операційна! Закриваючи очі та занурюючись у наркоз, я знала: я та моя ще не народжена дитина знаходимося в руках професіоналів, в руках людей, що стали в ту ніч для нас опорою та надією. Ситуація була складна: під загрозою опинилось як життя мого сина, так і моє. Лікарі врятували нас обох! А потім почалась боротьба за нашого Іванка.

Але все закінчилось добре?

Коли Іванко народився, його серце ледь билось, він майже не дихав. Два місяці лікарі виходжували нашого синочка. Пам’ятаю, що, коли його перевели на самостійне дихання, був Великдень. Тоді я зрозуміла: тепер все буде добре! В таких випадках, як наш, медична статистика на 99 % гарантує дитині інвалідність. Зараз наш Іванко закінчив 2-й клас. І вчиться він не в звичайному класі, а у класі з новою програмою «Інтелект України». За успішністю в навчанні та участі у шкільному житті Іванко один із кращих. Він захоплюється шахами (бере участь у турнірах і одержує нагороди), займається в лего-студії, полюбляє читати (особливо історичні книжки) та слухати музику. У нас росте розумний, щасливий, добрий хлопчик, яким ми, батьки, дуже пишаємося. За ці роки ми докладали багато зусиль для того, щоб все було саме так, проте клініка ISIDA зробила найголовніше – дала нашій дитині надійний старт.

З того часу ваше сімейне коло ще розширилось?

Так, разом з клінікою ISIDA ми вже стали батьками вдруге, та незабаром завітаємо знову. ISIDA, наче наш рідний дім, де завжди підтримають і зроблять усе необхідне для матері й дитини на найвищому професійному рівні.

Сім'я Морозових з неонатологами клініки ISIDA

Олена Хілобок-Яковенко, неонатолог, завідуюча відділенням неонатології клініки ISIDA

Ми добре запам’ятали цей випадок: відшарування плаценти – це стан, що загрожує життю як дитини, так і матері. В таких випадках, як правило, рятують в першу чергу матір, і як все обійдеться вирішують навіть не хвилини, а секунди. Завдяки високій професійності команди лікарів клініки ISIDA було зроблено екстрений кесарів розтин і врятовано життя як породіллі, так і новонародженого. Хлопчик був у дуже тяжкому стані. Він народився на 34-35-му тижні, з вагою 1 кг 940 г, зріст – 43 см. За шкалою Апгар новонароджений одержав усього 3-4 бали. Іванко не міг самостійно дихати і дванадцять днів знаходився на апараті штучної вентиляції легень. У відділенні неонатології клініки ISIDA наш маленький пацієнт перебував 2 місяці та 3 дні. На час виписки його вага вже становила 3 кг 860 г. Зараз Іванко Морозов – один із найкращих по успішності у класі, переможець шахових турнірів та велика радість для щасливих батьків.

Хочу зауважити, що з перших днів велику роль у боротьбі за життя та здоров’я Іванка зіграла його мама. Наталя ні на хвилину не втрачала оптимізму та впевненості в тому, що з її дитиною все буде добре. Вона завжди заходила до відділення неонатології з посмішкою, сяюча, наче сонце. Я абсолютно впевнена, що такий настрій мами завжди допомагає новонародженому долати усі негаразди, що іноді можуть трапитися в цей відповідальний і складний період – перші години, тижні та місяці життя. І навпаки, коли жінка знаходиться в знервованому стані, це завжди негативно впливає на самопочуття новонародженого – це треба пам’ятати абсолютно усім матусям, дітки яких народились недоношеними або потребують лікування. Ніколи не втрачайте надію й завжди вірте у свою дитину!

А команда відділення неонатології клініки ISIDA, з свого боку, робить і буде робити все можливе для того, щоб наші крихітні пацієнти залишали нас абсолютно спроможними виконувати відповідальну задачу, що стоїть перед ними: рости здоровими, розумними та щасливими людьми.