Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Марія Берг: «Після третього тесту на вагітність я зрозуміла, що трохи вагітна»

Син Марії Берг, солістки групи MMDANCE, народився в річницю весілля своїх батьків. І це стало найкращим подарунком для щасливих мами і тата.

Марія Берг, солістка групи MMDANCE

Маріє, Ваша вагітність була запланованою? Як Ви дізналися про свою вагітність, які почуття вас охоплювали?

Народження дитини відбувається тоді, коли це має відбутися. Я вважаю, що від наших планів мало що залежить – на небесах давно вже все розписано. Я запідозрила, що вагітна, коли тиждень трималася підвищена температура і постійно хотілося спати. Я була водночас щаслива і налякана – не думала, що все це може так раптово мене наздогнати. Минуло всього три місяці після весілля... Звісно, ми планували дітей у майбутньому. Але я не думала, що це станеться так швидко. Він народився на річницю нашого весілля. І це був найкращий подарунок у моєму житті.

Як Ви повідомили про це чоловікові? Чи очікував він такої новини?

Коли я зрозуміла, що вагітна, чоловік був за кордоном, у робочих справах. Ми не бачилися три тижні. Мені вже й SMS хотілося написати, і по телефону мало не проговорилася. Але для мене було важливо бачити очі коханого, коли я скажу це. Виявляється, чоловік чекав цієї звістки і не здивувався, на відміну від мене. Сказав, що знав: скоро наше життя набуде нового сенсу.

Ви святкували звістку про вагітність?

Ми святкували трохи пізніше, коли я дізналася стать дитини. Це було на 16-му тижні. Я влаштувала «гендерну вечірку» вдома і запросила всіх найближчих. Ніхто не знав статі малюка, крім мене. Всі намагалися розкусити мене каверзними запитаннячками, але я трималася. Замовила торт із кремом потрібного кольору, придумала конкурси. Найбільше запам'ятався конкурс, у якому треба було кидати у вазу записочки з відповідями друзів на запитання «Кого принесе лелека в нашу сім'ю?». 10 осіб із 12-ти проголосували за хлопчика. Радості більшості не було меж, коли ми з чоловіком розрізали торт. Начинка була блакитна – і друзі стрибали від щастя, що вгадали.

Чоловік теж був дуже задоволений, він, як і багато чоловіків, дуже хотів сина. Друзі сказали, що я природжена мама пацана. Досі не знаю, за якими ознаками це видно.

гендерна вечірка

Якими були Ваші наступні кроки після тесту на вагітність?

Про те, що я трохи вагітна, я зрозуміла з третього тесту. Перші два тести я сприйняла як або протерміновані, або помилкові. Пішла до свого гінеколога, вона зробила мені ще один тест, УЗД. Все остаточно підтвердилося. Я дуже добре пам'ятаю цей день: я миттєво почала мислити по-іншому. Пам'ятаю, їду за кермом додому і думаю: «І що, тепер я не поїду в нашу заплановану подорож?»

Як ви потрапили до ISIDA?

Я знала, що народжуватиму в ISIDA, коли ще не була вагітна. По-перше, мені підходить система оплати: всі платежі офіційно через касу. Я з тих людей, які не люблять торгуватися на ринку, давати хабарі або ж, ніяковіючи, пхати лікарям гроші під столом.

По-друге, мені подобається підхід до вагітних в ISIDA, починаючи з ідеальної чистоти та закінчуючи тим, що не треба забивати голову вибором конкретного лікаря на пологи.

Я за те, щоб лікарі були на чергуванні завжди – як в ISIDA. Мені не підходить система, в якій необхідно домовлятися заздалегідь із конкретним лікарем, який не факт, що встигне, наприклад, на стрімкі пологи.

Також мені підходило розташування ISIDA, компетентність лікарів і позитивний настрій всієї клініки.

Чи брав участь Ваш чоловік у прийнятті рішення щодо вибору клініки для спостереження і пологів?

Чоловік наполіг, щоб я сама вибирала те місце, де мені буде найкомфортніше. У нас практично завжди смаки сходяться, тому суперечок не було.

чоловік і дитина

Як пройшла Ваша вагітність?

Вагітність пройшла чудово. Це був безтурботний час, коли всі приносять тобі їжу, роблять чай і не забувають про компліменти. І це час, коли хочеться творити щось нове. У мені постійно жила творча душа. Я малювала картини, написала безліч віршів, вивчала всілякі книги з виховання дітей. Хотілося ставати кращими, освіченішими, мудрішими. Вже тоді я відчувала велику відповідальність за те, що невдовзі мені доведеться допомогти синові стати справжнім чоловіком. Пояснювати, що й чому «не можна», вчити бути сильним і сміливим. Приймати свого сина і любити його.

Чи були у Вас страхи під час вагітності?

Звісно, були. Кілька разів приїжджала в ISIDA робити позапланове УЗД: мені здавалося, що плід мало ворушиться або ж надто ворушиться. Починаючи з 38-го тижня, я кожен день думала, «що сьогодні народжу». Ці почуття, я думаю, охоплюють практично кожну вагітну.

Що Ви порадите дівчатам, які щойно дізналися про свою вагітність? Куди бігти і що робити?

Зберігати спокій і не скидати фотку тесту всім подругам і знайомим, не повідомляти в соцмережах. Це дуже делікатний момент, про який першим повинен дізнатися ваш чоловік. Потім – найближчі.

Потім треба зателефонувати до ISIDA. Записатися на консультацію до гінеколога і на УЗД. І відсвяткувати цю прекрасну новину в колі сім'ї.

Як зважитися на материнство?

Потримати в руках немовля.

потримати в руках немовля

Ви поєднуєте материнство і роботу? Як організований Ваш побут?

Поєдную. Я знаю, що дитина буде щаслива тільки в тому випадку, якщо буде щаслива її мама. Я не можу сидіти на одному місці, я люблю працювати, розвиватися, займаюся спортом. На все це треба виділяти час. Моя мама іноді допомагає мені з малюком, якщо мені треба виступити з концертом в іншому місті. Але переважно я даю собі раду сама. Щодня він зі мною в машині, на зустрічах і навіть у супермаркеті. Я читала, що жінка, яка вміє легко ставитися до материнства, буде прекрасною мамою. І коли-небудь дитина з гордістю і любов'ю скаже: «Дивіться – це моя мама!»

Ви вже знаєте про те, що вагітні, і шукаєте клініку, фахівцям якої можна довірити здоров'я свого малюка? Оцініть наші спеціальні пропозиції.

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

ISIDA Оболонь;

ISIDA Лівобережна;

ISIDA Печерськ,

а також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.