Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Клініка ISIDA впровадила новий підхід до програм ЕКО

У програми ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), які реалізовуються в клініці ISIDA, включені методи ICSI і вітрифікація. Це дві потужні складові підвищення ефективності екстракорпорального запліднення. ІКСІ та вітрифікацію включено в усі програми ЕКЗ.

Успішність запліднення яйцеклітини залежить від низки факторів. Одна з головних ролей відводиться сперматозоїду і його спроможності дістатися до цілі та проникнути всередину. Що більша кількість, краща рухливість та якість чоловічих клітин, то вища ймовірність отримати бажаний результат. Однак навіть за оптимальних умов бувають ситуації, коли запліднення не відбувається. В 12% випадків причини невдач залишаються незрозумілими. Пацієнтам доводиться знову повертатися до циклу стимуляції. А ось використання методу ICSI дозволяє зменшити ризик невдачі практично у 6 разів! Запліднення яйцеклітини не відбувається лише у 2% випадків.

Метод ICSI та вітрифікація подарували нам унікальну можливість підлаштовуватися під індивідуальні особливості роботи організму кожного пацієнта, діяти синхронно з природою. Завдяки мінімізації факторів ризику на етапах запліднення яйцеклітини та закріплення ембріона в організмі майбутньої мами, ефективність ЕКЗ зростає в рази. – говорить Євгенія Улаєва, андролог, генетик, ембріолог, ендокринолог клініки ISIDA. – Зокрема, у жінок до 35 років імовірність настання вагітності з першої спроби досягає 60%! Завдяки ефективності ICSI та вітрифікації впевненість в успіху зростає, і це дозволяє переносити тільки один ембріон. Таким чином знижується частота настання багатоплідних вагітностей, які вважають ускладненням процедури ЕКЗ.

ДОПОМОГА КЛІТИНАМ

Термін ICSI – це абревіатура англійської назви методики Intra Cytoplasmic Sperm Injection, що в перекладі означає «Ін’єкція сперматозоїда у цитоплазму яйцеклітини». За допомогою особливих мікроманіпуляторів ембріолог робить прокол у яйцеклітині та вводить у неї сперматозоїд. Для запліднення використовується лише один найкращий сперматозоїд, ретельно відібраний за правильною будовою та високою рухливістю. З’явилася така методика для лікування чоловічого безпліддя, коли якість або кількість сперматозоїдів не дозволяла отримати бажаних результатів при стандартному підході до запліднення in vitro. В ході використання вона переконливо довела свої переваги: якщо раніше застосований метод запліднення забезпечував успіх у 65% випадків, то ICSI підвищив цей показник до 99%.

Ін’єкція сперматозоїда у цитоплазму яйцеклітини

МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ

Надійність методики обумовила рішення щодо її застосування на постійній основі. Додатковим аргументом стало зменшення ризиків, пов’язаних з мінливістю сперматозоїдів. Захворювання, прийом ліків - будь-які стресові ситуації напередодні забору сперми, можуть погіршити її характеристики, а отже, і зменшити шанси на успішне запліднення. А методика ICSI дозволяє врахувати особливості організму кожного пацієнта та отримати максимальний результат, незалежно від зовнішніх факторів.

ПІДГОТОВКА ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

Високі стандарти світової репродуктології передбачають не лише отримання якісного ембріона, а й створення оптимальних умов для його розвитку в жіночому організмі. Річ у тім, що в період стимуляції ледь не у половини жінок спостерігаються несприятливі умови для імплантації і розвитку ембріона. Гормональні препарати, що їх використовують для стимуляції дозрівання яйцеклітин, можуть надто сильно впливати на стан внутрішньої слизової оболонки матки, до якої ембріон повинен прикріпитися. Важливим показником цього стану є рівень прогестерону. Лікарі роблять аналіз, і якщо рівень цього гормону надто високий, з перенесенням ембріона рекомендовано почекати до наступного циклу.

Це стає можливим завдяки його кріоконсервації методом вітрифікації.

Ще одним показанням до вітрифікації є синдром гіперстимуляції яєчників, одне з найбільш поширених ускладнень ЕКЗ. Навіть якщо вагітність настане, гіперстимуляція може негативно позначитися на здоров’ї як мами, так і малюка. Отже, правильне рішення – завдяки вітрифікації підлаштуватися під цикл жіночого організму та перенести збережений ембріон у найсприятливіший для цього період.

НАЙСУЧАСНІША КОНСЕРВАЦІЯ

Вітрифікація – це вид заморозки, який гарантує надзвичайно високий рівень збереження життєздатності та не шкодить клітинам. Процедура проводиться на стадії 5-7 доби дозрівання ембріона. Коли настає сприятливий період для імплантації, його успішно розморожують і переносять в організм майбутньої мами. Це суттєво збільшує ефективність настання вагітності.

Комплексні програми ЕКЗ в ISIDA включають кріоконсервацію ембріонів (або ооцитів) і тоді, коли потреби в перенесенні ембріотрансферу на більш пізній період немає. Один із отриманих ембріонів переносять, інші вітріфікують і зберігають для можливої вагітності в майбутньому.

Маєте складнощі із заплідненням? Зателефонуйте за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми охоче відповімо на них. Або поставте своє запитання за допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.

Пологовий, у якому безпечно: ISIDA Медмістечко