Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Культура і філософія ISIDA ґрунтуються на сімейних цінностях

Трохи більш як рік тому Віктор КОЗІН повернувся до керівництва ISIDA, щоб зробити її ще кращою. Сьогодні Віктор Петрович розповідає про інновації, перемоги та перспективи клініки.

Сьогодні ISIDA є унікальним в Україні проектом, клінікою європейського рівня, яка надає медичні послуги найвищої якості. Які подальші стратегічні плани ISIDA?

Наша глобальна мета – створити цикл: дівчинка (дитячий акушер-гінеколог) – дівчина (вихід на рівень планування сім’ї) – жінка (яка готується стати матір’ю) – мама (мама дівчинки) – дівчинка. Важливо, щоб у цьому послідовному ланцюжку були всі ланки. І наразі ми замикаємо коло, формуємо кінцеву ланку – педіатрію.

Сьогодні в ISIDA є початкова педіатрія – патронаж. Значною мірою це обслуговування вдома. І я переконаний, що це правильний шлях. Наша позиція така: лікувальний заклад – місце, яке людина після надання допомоги має чимскоріш залишити. Так само і для немовляти: важливо вийти в новий світ і якнайшвидше опинитися серед близьких людей. Якщо малюк здоровий – мерщій додому!

Історія ISIDA – еволюційна. Поступово, з часом, після запитань пацієнток: «А куди мені далі?» – вимальовувалася модель нинішньої ISIDA. Її створювали самі жінки, це результати їхніх побажань. Нині така сама ситуація з педіатрією: після періоду патронажу мами не хочуть від нас іти – отож клініка потребує розвитку й розширення. І наш наступний етап – зробити педіатричний напрям потужнішим. Уже цього року в ISIDA збільшиться штат педіатрів, працюватимуть 10-12 нових кабінетів для прийому маленьких пацієнтів, розшириться автопарк для виїзду лікарів додому. У подальших планах – організація повноцінного комплексу послуг, тобто педіатричної лікарні з різними відділеннями і без обмежень за віком. На це знадобиться два-три роки. Ось тоді можна буде сказати, що ми створили в Києві модель, про яку мріяли.

Але в нас ще є секрети. Вони мають бути. Адже ми обслуговуємо жінок, а жінки без секретів не можуть!

Хоча, наприклад, уже не секрет – відкриття нового столичного підрозділу на Печерську. Чи відрізнятиметься ця філія від тих, що вже працюють?

У ISIDA великі можливості стосовно амбулаторного лікування. І відкриття нового відділення на Круглоуніверситетській, 13 – тому приклад. Воно розташоване у зручному районі в центрі міста; основні його напрями – здоров’я жінки, ведення вагітності та діагностика. Також у Печерському відділенні прийматиме педіатр. Ми прагнемо, щоб усі наші майбутні поліклініки і ті відділення, що вже діють, були максимально комфортними для жінки в будь-який період її життя: для профілактичних оглядів, під час вагітності, потім із малюком, з другою вагітністю і з дитиною; у зрілому віці. Така модель надзвичайно подобається жінкам – це майже родинні моменти. Я дуже підтримую це. Культура і філософія ISIDA ґрунтуються на сімейних цінностях.

Без перебільшення можна сказати, що сьогодні ISIDA в Україні – найкращий експерт. Вам дедалі більше довіряють, а отже, пацієнтів прибуває. Яких заходів вживаєте у зв’язку з цим?

Нині ми працюємо над збільшенням стаціонарного комплексу. І найважливіше для ISIDA – не знизити якість послуг і безпеку пацієнта. Відбуваються зміни в нашому центральному відділенні на б-рі Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65. Незабаром на 5-му поверсі розташовуватиметься нова простора клініка з лікування безпліддя – з окремим входом і ліфтовим забезпеченням. Із переоснащеною генетичною лабораторією та сучасною ембріологічною лабораторією останнього зразка. Таким чином звільниться частина 2-го поверху, яку буде переобладнано під комфортні стаціонарні палати. А отже, ми зможемо приймати більше пацієнтів у відділеннях оперативної гінекології та мамології.

Які, на Ваш погляд, найважливіші складові успіху ISIDA?

Унікальність, репутація, колектив. Це те, що не змінюється. До того ж, якщо говорити про колектив, я не ділив би: лікар, сестра – успіх ISIDA залежить від усього медперсоналу. Адже найголовніше – безпека пацієнта і комунікація з ним, правильно виконана тактика.

І в цьому ми здійснили концептуальний прорив – відмовилися від послуги вибору лікаря. Адже людина має бути впевненою у клініці загалом. Якщо зазвичай у комунікаціях згадують бренд лікаря і рекомендації стосуються конкретної особи, то у нас співвідношення лікар-клініка – унікальні. У понад 70% це рекомендації ISIDA, а вже потім окремого лікаря.

І це правильно. За кордоном вибір лікаря – велика рідкість. Це виважена позиція. Якби йшлося не про ургентну процедуру – інша річ. Та коли йдеться про розродження, це небезпечно для пацієнта. Адже до часу Х лікар може вже відчергувати зміну-дві, але знову має працювати, а це відповідальність всієї клініки. Ми бережемо свою репутацію, тому відмовилися від такої послуги.

Що Ви вважаєте найважливішим у взаєминах із пацієнтом?

Відповідальність і чесність. Цього від нас очікує клієнт. Він має розуміти, які процеси відбуваються, в ISIDA він може стати не спостерігачем, а учасником. Чудово, коли є тандем лікаря і медперсоналу з пацієнтом. У результаті в нас з’являється колосальна практика. Наприклад, коли пацієнтка після кількох складних спроб невдалого лікування приходить до нас і після першого прийому вагітніє – це диво! Таке буває! Заради таких історій ми й живемо.