Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 15:00

Клініка ISIDA пройшла міжнародну акредитацію за стандартом QHA Trent

02 листопада 2016

Незалежна британська комісія з акредитації медичних закладів у всьому світі на чолі з професорами та клінічними експертами після глибокого аудиту видала ISIDA сертифікат відповідності міжнародному стандарту QHA Trent. Це стало визнанням значної роботи, яку виконала наша клініка, щоб відповідати найвищому світовому стандарту надання медичних послуг.

Акредитаційна схема QHA Trent базується на найкращих існуючих у світі доказових практиках у сфері корпоративного та клінічного управління. У центрі уваги цього стандарту – пацієнт, його потреби та безпека на всіх етапах перебування в клініці, де він отримує належну медичну допомогу.

Олег ПЕТРЕНКО, заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку клініки ISIDA: «Підготовка до міжнародної акредитації нашої клініки за стандартом QHA Trent розпочалася в березні 2016 року і вже сьогодні, після фінальної оцінки міжнародними аудиторами, видно результат: ми отримали акредитацію, яка для нас, а також наших пацієнтів і партнерів, стала ще одним підтвердженням високої якості наших послуг – на рівні найкращих світових зразків.

Хочу зазначити, що основну увагу в процесі підготовки до акредитації ми приділяли провідним напрямам роботи ISIDA: акушерству, гінекології, мамології, педіатрії, допоміжним репродуктивним технологіям. За 24 роки своєї роботи ISIDA також заслужила високу довіру з боку іноземних пацієнтів і партнерів. І для зміцнення своєї репутації та подальшої активної міжнародної діяльності на ринку репродуктивних технологій отримання міжнародної акредитації стало дуже важливим кроком».

Відданість професійним цінностям, висока якість послуг, пріоритетність питань безпеки пацієнта, постійне навчання і розвиток персоналу були і залишаються основними засадами нашої діяльності. ISIDA стала першою клінікою серед приватних медичних закладів України, що отримала в 2006 році сертифікат відповідності стандартам ISO 9001-2000 (LGA – InterCert, Німеччина), який було неодноразово підтверджено в рамках наглядових аудитів і в 2014 році приведено до оновлених вимог ISO 9001-2008 (TUVRheinland).

Олег ПЕТРЕНКО: «Готовність нашої клініки зберегти високий рівень якості медичної допомоги, вміння запобігати ризикам та швидко на них реагувати, знаходити й утримувати найбільш кваліфікований персонал, а також сприяти постійному його навчанню та вдосконаленню – важливі критерії акредитації».

Вимоги, які лежать в основі міжнародних стандартів якості в охороні здоров’я, не обмежуються лише оцінкою надання медичних послуг на рівні «лікар – пацієнт», практик і методик лікування та рівнем матеріально-технічного забезпечення клініки. Йдеться про діяльність медичного закладу загалом, формування його внутрішньої корпоративної культури і співіснування із зовнішнім світом: неприпустимість дискримінації всіх учасників клінічного процесу, гарантія піклування про клієнтів з особливими потребами, відповідальне ставлення до природних ресурсів і навколишнього середовища.

Олег ПЕТРЕНКО: «Ми не зупиняємося на досягнутому: ми постійно удосконалюємо якість наших послуг, щоб завжди бути на крок попереду, задовольняючи потреби наших пацієнтів і, навіть, передхоплюючи їх".