Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Клініка екстракорпорального запліднення ISIDA

ЕКЗ технології в Україні стали доступні лише близько тридцяти років тому. І однією з перших застосовувати цей метод стала клініка ISIDA, створена в 1992 році як центр з лікування безпліддя. З тих пір за допомогою допоміжних репродуктивних технологій шанс на щасливе материнство і батьківство отримали десятки тисяч безплідних пар. В ISIDA за ці роки тільки за допомогою екстракорпорального запліднення народилося понад 12 000 довгоочікуваних малюків.

У центрі репродуктивних технологій ISIDA все направлено на те, щоб настання вагітності і народження дитини досягалися при самому щадному втручанні у здоров'я жінки. Уникнути таких ускладнень екстракорпорального запліднення, як синдром гіперстимуляції яєчників, нам дозволяє використання м'яких схем стимуляції овуляції, а також програми ЕКЗ в природному циклі.

Ризик можливих ускладнень після процедури значно знижується завдяки застосуванню на першому етапі ЕКЗ низьких доз гормональних препаратів. При цьому отриманої невеликої кількості яйцеклітин досить, щоб отримати ембріони відмінної якості з високим потенціалом до імплантації. Це можливо завдяки професіоналізму наших фахівців-ембріологів і сучасному обладнанню експертного класу, яким оснащена наша лабораторія ембріології.

Наша лабораторія ембріології

У клініці ЕКЗ ISIDA дотримуються європейського стандарту по перенесенню обмеженого числа ембріонів, що максимально знижує ймовірність настання багатоплідної вагітності, а внаслідок цього мінімізує ризик невиношування вагітності.

На основі багаторічного досвіду в ISIDA розроблені оптимальні по співвідношенню ефективності і вартості різні програми екстракорпорального запліднення:

 • «ЕКЗ м'яка стимуляція». У програмі передбачено використання спеціального комплексу медикаментів для стимуляції овуляції.
 • «ЕКЗ плюс». Крім того, що застосовуються розширені лікарські препарати для стимуляції овуляції, програма передбачає застосування медикаментів для підтримки ендометрію.
 • «ЕКЗ повний цикл». Програма складається з декількох типів протоколів, які застосовуються в залежності від анамнезу пацієнтів.
 • «ЕКЗ в природному циклі з кріоембріонами». У програмі передбачені: пункція фолікула в природному циклі для отримання яйцеклітини, розморожування ембріонів, перенос розморожених і отриманих у природному циклі ембріонів.

В ході будь-якої з даних програм нашим пацієнтам забезпечуються консультації особистого лікаря-репродуктолога і УЗД-контроль протягом усього циклу лікування, всі необхідні медикаменти, одноразове перенесення ембріонів і комфортне перебування у денному стаціонарі після пункції фолікулів та перенесення ембріонів.

При проведенні програм ЕКЗ в клініці ISIDA велика увага приділяється передімплантаційній генетичній діагностиці ембріона (PGD), яка виконується ще перед його перенесенням в порожнину матки. Це дозволяє запобігти появі на світ дітей з генетичними захворюваннями, що для багатьох сімей з спадковими хворобами – єдина можливість народження здорової дитини.

Є в центрі екстракорпорального запліднення ISIDA і власне відділення психологічної допомоги. Це дуже важливо, тому що причиною безпліддя можуть бути не тільки фізіологічні порушення, а й психологічний фактор. При необхідності в клініці організовуються консультації фахівців інших напрямків, наприклад терапевта, невролога, ендокринолога, кардіолога та ін.

Робота талановитих і досвідчених лікарів-репродуктологів, ембріологів, генетиків, андрологів, хірургів, акушерів-гінекологів, медсестер і адміністративного персоналу спрямована на забезпечення максимальної ефективності всіх програм і процедур, запропонованих в центрі екстракорпорального запліднення ISIDA. На сьогоднішній день це найбільша приватна клініка ЕКЗ та акушерсько-гінекологічного профілю в Україні за чисельністю персоналу, тут працює 687 чоловік.

Індивідуальний підхід при виборі програми і протоколу екстракорпорального запліднення для кожної пацієнтки, передові технології лікування безпліддя і широкі діагностичні можливості, м'яка фізіологічна гормональна стимуляція, створення максимально комфортної психологічної обстановки і ведення пацієнтки до моменту пологів – основні принципи роботи клініки ЕКЗ ISIDA.

Індивідуальний підхід при виборі програми

Клініка репродуктивної медицини ISIDA відома і користується авторитетом не тільки в Україні, але і в світі – нашими пацієнтами стали громадяни більше 66 країн світу. В середньому, до нас звертаються 1500 іноземних пацієнтів щорічно.

Чому більше 100 000 пацієнтів довіряють нам і обрали центр екстракорпорального запліднення ISIDA для здійснення своєї мрії про народження дитини

1. Досвід. У клініці ISIDA в результаті успішного екстракорпорального запліднення перша дитина народилася 23 роки тому. ISIDA – один з перших в Україні центрів з лікування безпліддя, який освоїв всі передові репродуктивні технології, який всі ці роки незмінно входить в першу трійку найбільш популярних клінік екстракорпорального запліднення у Києві.

2. Результативність. Навіть найкращі клініки ЕКЗ не можуть гарантувати настання вагітності в 100% випадків. Однак кількість успішних протоколів екстракорпорального запліднення – це фактичний результат, за яким можна судити про професіоналізм і досвід лікарів центру по лікуванню безпліддя. Результативність ЕКЗ в клініці репродуктивної медицини ISIDA становить 46%.

3. Індивідуальний комплексний підхід. У клініці ISIDA перед програмою екстракорпорального запліднення проводиться ретельна комплексна оцінка репродуктивного здоров'я та діагностичне обстеження сімейної пари, після чого кожній з них підбирається найбільш відповідний індивідуальний протокол ЕКЗ з урахуванням анамнезу пацієнтів і даних їх аналізів.

4. Експертність. Клініка репродуктивної медицини ISIDA – це команда професіоналів вищої кваліфікації з багаторічним досвідом в репродуктології, ембріології і генетики, чиї знання і вміння дозволяють нам щодня доводити, що будь-яка форма безпліддя – не вирок. У клініці ЕКЗ ISIDA ваш особистий лікар на зв'язку для екстреної консультації в будь-який час, коли це необхідно.

5. Оснащеність і діагностична база. Клініка ISIDA обладнана безпечною та точною сучасною апаратурою, а також спеціальною системою очищення повітря і стерилізації. Власна молекулярно-цитогенетична лабораторія дозволяє безпомилково і швидко провести генетичну діагностику і виявити будь-які порушення в репродуктивній сфері.

6. Безпека. Повну епідеміологічну безпеку пацієнтів і прогнозовані результати лікування нам дозволяє гарантувати те, що ISIDA – одна з небагатьох клініка ЕКЗ, яка щорічно проходить експертну оцінку і отримує міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2000.

7. Програма лояльності. Клініка з лікування безпліддя ISIDA пропонує значне зниження ціни на другу і наступні спроби ЕКЗ. А також спеціальні умови на ведення вагітності, пологи і педіатричне спостереження за малюком після екстракорпорального запліднення в клініці ISIDA.