Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Карина Таран: «Я була абсолютно спокійна, бо знала – народжувати їду до клініки ISIDA».

Знижка для вагітних на первинну 60-хвилинну консультацію лікаря акушера-гінеколога, включаючи УЗД Записатися на консультацію з 90% знижкою

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження у цих відділеннях.

Користуючись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто познайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, сервісне обслуговування тощо. Дана спеціальна пропозиція дійсна лише для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були у клініці ISIDA.

У Каріни Таран – троє дітей, син та дві доньки. Дочки-погодки з'явилися на світ у клініці ISIDA. Про те, як це було, Каріна розповідає із задоволенням.

Taran_family

Карино, як проходила третя вагітність? Адже у вас уже двоє дітей, чи було важко?

Моя третя вагітність проходила напрочуд легко. Можливо, це тому, що діти погодки. Між першою та другою дитиною була велика перерва – 6 років, а тут дівчатка з'явилися одна за одною (старшій доньці зараз півтора роки). Мені здавалося, що буде складно, але старші дітки постійно тримали мене в тонусі. Я спостерігалася в клініці ISIDA (обрала пакет «Моя Вагітність Комфорт» – це дуже зручно!): аналізи відмінні, тиск не стрибав, температура в нормі. Я почувала себе просто чудово!

Чому вибрали клініку ISIDA?

Перші пологи були у 2010 році за кордоном (у Латвії). Коли 2016-го року я дізналася, що вагітна, то обрала клініку ISIDA, оскільки багато наших знайомих народжували саме в цьому пологовому будинку і були задоволені. Крім того, одна з філій клініки знаходиться неподалік нашого будинку, і це дуже зручно, не потрібно витрачати багато часу на поїздки.

Спостереження за вагітністю та другі пологи пройшли успішно, я залишилася задоволена. Тому, дізнавшись, що ми знову чекаємо дитину, я ні на хвилину не сумнівалася, що знову народжуватиму в ISIDA. У клініці все настільки добре продумано, що я могла одночасно відвезти середню доню на патронаж, старшого сина на ревакцинацію, а сама встигала зробити УЗД. І коли я приїхала на мої треті (і другі в цій клініці) пологи, я відчував, що я перебуваю буквально в рідних стінах (я навіть потрапила до тієї ж палати!).

Як усе почалося цього разу? Коли ви поїхали до пологового будинку?

Під час других пологів сутички почалися близько 23 години, о 2 годині ночі ми вже були в пологовому будинку ISIDA, а о 5.30 я народила нашу Єву. Цього разу сутички почалися набагато раніше, десь о п'ятій вечора. Як зрозуміти, що до пологи вже близько? Я почала засікати час, і об 11 ночі сказала чоловікові: «Все, їдемо до пологового будинку». Близько 12-ї ночі нас вже зустріли в клініці ISIDA. Мене визначили у допологову палату. Чоловік я відпустила додому, тому що було не зрозуміло, скільки все триватиме, а найголовніше – хотіла ще поспати. Після других пологів я зрозуміла, наскільки важливо добре відпочити перед пологами. Того разу напередодні ми провели цілий день у друзів за містом, пізно приїхали додому, втомлені, і раптом все почалося!

Під час пологів у мене зовсім не було сил, я весь час просила у акушерок солодкий чай, щоб хоч якось підтримати себе. Тому цього разу я вирішила використати кожен можливий момент для відпочинку, і мені вдалося поспати ще годинку. Прокинулася я о 2-й годині ночі від сильної сутички, тепер вони вже були кожні 3 хвилини. Я покликала акушерку, зробили всі необхідні процедури і о 4-й ранку (як і минулого разу!) я вже була в пологовому залі.

Як проходили ваші треті пологи?

Неймовірно спокійно. Все відбувалося вночі, в пологовому залі поряд була акушерка, яка стежила за моїм станом. Якоїсь миті з'явилася лікар Солодаренко Олександра Геннадіївна. Вона спокійно, дуже по-домашньому, без жодної метушні присіла на кушетку, перевірила ступінь розкриття матки і так м'яко сказала: «Ставте ось сюди ніжку, упріться в мене… Ось, зараз уже…» Я навіть не зрозуміла, як ми за півгодини примудрилися народити.

Чи відрізнялися ваші треті пологи від попередніх?

На цей раз я вже абсолютно точно знала, на що йду. Я знала, що буде боляче, і треба буде потерпіти. Але я також знала, які приголомшливі відчуття ти відчуваєш, коли народжується дитина, коли кладуть дитину на живіт - це неймовірні відчуття! Коли ти лежиш, твоє тіло, яке було так напружене, тепер абсолютно розслаблене, а на тобі лежить це т гаряча грудочка, яку ти вперше бачиш, розглядаєш личко, очі, шматочок вушка, що виглядає з-під шапочки!

Під час сильних сутичок я намагалася не думати про біль, а зосереджувалась на відчуттях цієї зустрічі. Коли народжуєш перший раз, ти нічого не розумієш, і потім дуже багато моментів не можеш згадати. Зараз я пам'ятаю все в деталях, я знала, що на мене чекає попереду, і чекала цього припливу щастя!

Taran_Kids

Як ви зараз почуваєтеся?

Пройшло всього кілька днів після пологів, але я почуваюся набагато краще, ніж після попередніх, хоча тоді була молодша. Всі дивуються, що я просто як огірок. Дуже важливо, що лікарі зробили все, щоб я не мав жодного розриву. Тому що хоча біль при пологах і сильний, але він тимчасовий. А якщо в тебе є розриви, тебе розрізають, зашивають, ти потім ще місяць відчуваєш цей біль. Я дуже ціную, що лікарі настільки професійно допомагали у процесі пологів різними маніпуляціями, що все пройшло ідеально. Зараз, окрім скорочення матки, я нічого, жодного дискомфорту та болю взагалі не відчуваю.

Що ви можете побажати жінкам, які ще мають йти в пологи?

Нічого не боятися і зберігати спокій, і все буде гаразд. Мій чоловік дивувався з того, як спокійно я поводжусь, і потім усім друзям розповідав, яка у мене витримка. На що я йому відповіла: 50% мого спокою – це те, що я знаю, що їду народжувати до ISIDA – клініки, фахівцям якої я абсолютно довіряю.