Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Як доглядати за шкірою під час вагітності

Догляд за шкірою під час вагітності – питання зовсім не другорядне. Адже кожній жінці хочеться не тільки стати щасливою мамою, а й зберегти свою привабливість і бути бажаною для чоловіка як до пологів, так і після них.

Саме тому в клініці ISIDA пліч-о-пліч із фахівцями в області гінекології та акушерства працює Фірсова Наталія Олександрівна. Її завдання – допомагати майбутнім мамам зберігати впевненість у своїй привабливості та бути по-жіночому щасливими. А щаслива мама, як відомо, – здорова дитина.

«Під час вагітності чутливість шкіри у багатьох жінок значно зростає, і якщо раніше спостерігалася схильність до якоїсь проблеми зі шкірою, то вона так чи інакше проявляється.

Іноді виникають і нові, не притаманні раніше шкірі проблеми. Це змушує майбутніх мам шукати допомоги в косметологів, які, на жаль, не завжди володіють необхідними знаннями з догляду за шкірою вагітних жінок. До того ж для надання ефективної допомоги фахівець має бути обізнаний щодо термінів вагітності, індивідуальних особливостей організму майбутньої мами, а також особливостей перебігу вагітності. Таку можливість має лікар-дерматолог клініки ISIDA, яка за всіма напрямами своєї діяльності дотримується принципу максимально можливої комплексності надання медичних послуг.

«Тому моя порада як фахівця із багаторічним досвідом така: якщо у Вас під час вагітності виникли проблеми зі шкірою, не намагайтеся усунути їх самостійно, керуючись інструкціями до тих чи інших кремів і препаратів або, що ще гірше, довіряючи рекламним обіцянкам. Остерігайтеся також візитів до звичайних косметологічних кабінетів – там украй рідко працюють фахівці, які мають необхідні знання для надання допомоги майбутнім мамам. Візит до лікаря-дерматолога, який працює в складі команди, що спостерігає за перебігом вагітності загалом, – краще рішення, яке не тільки збереже Вашу привабливість, але й не завдасть шкоди Вашій майбутній дитині», – каже Фірсова Наталія.

уход_за_кожей

Пігментація шкіри – чи можна з цим боротися

Поява на обличчі, а іноді й на всьому тілі вагітної світло-коричневих плям, потемніння сосків і родимок обумовлена підвищеним виробленням в організмі майбутньої мами гормонів – естрогенів і прогестерону. Правильно підібрані фахівцем засоби з догляду за шкірою допоможуть Вам зробити ці плями менш помітними. Однак остерігайтеся використання звичайних кремів, скрабів і пілінгів для відбілювання шкіри – вони можуть тільки ускладнити проблему.

Із приходом весни треба намагатися захистити свою шкіру від дії сонячних променів: вони можуть посилити пігментацію. Захищайте свою шкіру SPF-кремами. Однак пам'ятайте, що ці креми хімічно активні, і для вагітних потрібні особливі склади та ступені захисту. Важливі також терміни вагітності. Правильно підібрати сонцезахисний крем Вам допоможе лікар.

Іноді на тілі майбутньої матері з’являються нові родимки, а старі стають більшими, змінюють свою форму. У таких випадках необхідне особливо пильне, щоб убезпечитися від серйозних проблем, спостереження у лікаря-дерматолога. Можливо, знадобиться дерматоскопія (сучасний метод огляду та діагностики стану шкіри). Пам'ятайте: вагітність – серйозне навантаження на організм жінки, під тиском якого може активізуватися раніше невідома схильність до серйозних проблем зі здоров'ям. Уважне ставлення до себе і своєчасна кваліфікована допомога допоможуть уникнути цього.

Вугровий висип

Вугрі під час вагітності мають ту саму причину, що й у підлітковому віці: зміна, причому досить значна, гормонального фону. Іноді під час вагітності виникають рожеві вугрі. Причому погіршення нерідко настає після чисток обличчя, теплових процедур або гастрономічних надмірностей. Спроби змінити ситуацію за допомогою традиційних методів – розпарювання шкіри в домашніх умовах, глибоке очищення – можуть обернутися розвитком запальних процесів.

Порадьтеся з лікарем-дерматологом – в арсеналі фахівця, який має досвід роботи з вагітними, вистачає ефективних і безпечних засобів. І правильний, з урахуванням типу Вашої шкіри, підбір засобів для догляду за шкірою поверне Вашу красу.

Догляд за нігтями

Дуже багато жінок вибирають гелеве покриття на нігтях. Його довговічність і гарний зовнішній вигляд, безперечно, переконливі. Однак під час вагітності від звички покривати нігті гелевим лаком варто, мабуть, відмовитися. Адже гелеві лаки досить агресивні, вони можуть бути шкідливими для плода. Крім того, регулярне їх застосування призводить до дегенерації нігтьових пластинок – вони тьмяніють, стоншуються, з'являється ламкість. А ослаблений ніготь – благодатна основа для розмноження грибка.

Хочете, щоб Ваші нігті і під час вагітності мали доглянутий вигляд? Використовуйте креми для нігтів, вітамін А, спеціальні олійки для догляду за нігтями.

І пам'ятайте: під час вагітності до будь-яких негативних симптомів у своєму стані, зокрема і до будь-яких проявів на шкірі, треба ставитися з підвищеною увагою та звертатися по допомогу до фахівців, які мають необхідні знання та досвід.

Шукаєте клініку, якій можна довірити спостереження за своєю вагітністю? Довіртеся фахівцям клініки ISIDA. Виникли запитання? Ми радо відповімо на них, якщо Ви зателефонуєте до клініки ISIDA за номерами 0800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11. Або поставте своє запитання і ми неодмінно на нього відповімо.