Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

ISIDA – більше, ніж робота

У чому секрет суперлояльності наших працівників до роботодавця, тобто ISIDA? У тому, що 104 співробітниці стали мамами в стінах клініки, 10 з них – пізнали радість материнства в ISIDA двічі. Понад 50 – це дружини, сестри, доньки та невістки наших співробітників. Спецпроект «ISIDA – більше ніж робота» покликаний показати, які почуття пов’язують наших співробітників з ISIDA, як це там, де ти працюєш, з тими людьми, з якими ти працюєш, пізнати радість материнства, вперше пригорнути свою крихітку, стати мамою, татом, тітонькою, бабусею чи дідусем...

«З ISIDA я пізнала радість материнства!»

Жанна СИМЧУК, психолог відділення реабілітації та психологічної підтримки

_тут название картинки_

У клініці я працюю понад 12 років. За цей час нам разом довелося пережити багато цікавих та емоційних моментів. У ISIDA відбулося моє професійне становлення: на роботу в клініку я влаштувалася, коли ще була студенткою вишу. Тут я знайшла улюблену справу, успішно виносила дві вагітності та пізнала радість материнства. Як пацієнтка клініки, я особисто вдячна своїм колегам, які у потрібний момент готові були надати підтримку та професійну допомогу. За роки роботи в клініці поряд зі мною були та залишаються мої друзі, моя опора – люди, які мене надихають, у яких я постійно вчуся. Ми завжди готові підстрахувати один одного, прийти на допомогу у важку хвилину, щиро розділити радість.

«ISIDA - клініка, де тебе роблять щасливою»

Галина МОЧУЛЬСЬКА, медична сестра відділення лікування безпліддя

_тут название картинки_

У 2008 році, переступивши поріг ISIDA, я ще не знала, що клініка стане моєю другою домівкою, моєю родиною. Тут безпечно, душевно, тепло і комфортно. Це місце, де відбуваються справжні дива, адже немає нічого прекраснішого за народження нового життя. ISIDA дарує надію та підтримку тим, хто її потребує, допомагає здійснитися найзаповітнішим мріям. Я пишаюся тим, що працюю в клініці, і дякую долі за можливість бути частиною чудового колективу, турботу якого ціную понад усе. ISIDA змінила моє життя, подарувавши шанс стати мамою. Наперекір усім труднощам та завдяки піклуванню колег майже півроку тому на світ з’явилася наша донечка. Сьогодні, пригортаючи її до себе і дивлячись в усміхнені оченята мого янголятка, я відчуваю безмежну вдячність до всіх, хто був поруч зі мною в період вагітності, хто хвилювався за нас і робив усе можливе, аби зберегти наше здоров’я. їх професіоналізм та впевненість у тому, що все буде добре, не дозволяли зневіритися й мені. ISIDA – клініка, де тебе розуміють, завжди готові простягти руку допомоги і роблять щасливою .

«ISIDA – частина моєї сім'ї»

Юрій МІШУНОВ, начальник відділу інформаційної підтримки та комунікаційних мереж

_тут название картинки_

Ще на етапі співбесіди представники ISIDA зацікавили мене унікальними ідеями щодо впровадження новітніх технологій у діяльність клініки. Для втілення задуманого потрібно було виконати широкий спектр завдань, які вимагали нестандартних рішень і підходів. Це стало для мене справжнім викликом та стимулом прийняти пропозицію приєднатися до команди професіоналів. Та з клінікою в мене склалися не лише професійні стосунки – тут я пізнав радість батьківства, двічі. Наприкінці 2012 року на світ з’явився мій старший син. Добре пам’ятаю той день і надзвичайно вдячний колегам за підтримку. Зважаючи на ускладнення під час пологів, лікарі оперативно прийняли рішення про кесарів розтин. Звичайно, переживання були, але ми не мали жодних сумнівів, що пологи пройдуть успішно. Відтоді ISIDA для мене стала ще ріднішою – не просто роботою, а частиною сім’ї. І коли у 2015 році ми дізналися, що вдруге станемо батьками, не виникло й думки про інший пологовий будинок. Спостерігати вагітність і народжувати вирішили однозначно у рідних стінах ISIDA.

«ISIDA розділила з моєю родиною особливий момент – народження мого сина»

Антон БРОВКО, біолог

_тут название картинки_

На четвертому курсі Інституту, вперше потрапивши до генетичної лабораторії ISIDA в рамках навчальної екскурсії, я був у захваті від побаченого. Мене вразив високий рівень обладнання закладу, а також можливості клініки. Саме тоді я поставив собі за мету: після закінчення вишу працюватиму в ISIDA. Так і сталося. Та у клініці я знайшов не лише можливість займатися улюбленою справою, а й прекрасний колектив, надійних друзів. Надзвичайно ціную тепло та підтримку команди, яка розділила з моєю родиною особливий момент життя: сім років тому в ISIDA народився мій син. Ніколи не забуду слова дружини: «Інших пологових будинків для мене не існує, лише ISIDA». Затишна атмосфера у палаті, комфортні умови, турбота лікарів та впевненість у тому, що все буде добре, адже поряд професіонали – такі наші враження як пацієнтів від ISIDA. Стосовно моїх відчуттів, то я вважаю себе справжнім щасливчиком , адже щиро насолоджувався періодом очікування сина. І за це я вдячний колегам, людям, яким довіряю на 100% – вдячний за турботу про здоров’я коханої та малюка, за підтримку нашої родини. Ні паніки, ні страху у мене не було, я просто знав: все під контролем.

«Мої доньки знали, що вони в надійних руках ISIDA»

Любов ТАВОКІНА, завідуюча молекулярно-цитогенетичної лабораторії

_тут название картинки_

Коли я дізналася, що вдруге стану бабусею, вирішила не впливати на рішення доньки, де спостерігати вагітність та народжувати. І, почувши, що вона обрала ISIDA, не здивувалася, адже клініка посідає у житті нашої родини особливе місце. В ISIDA я працюю понад 17 років, молодша донька практично виросла на очах колег, а старша 10 років тому пізнала тут радість материнства. Маючи власне переконання щодо цього та досвід старшої сестри, інших варіантів, ніж довіритися ISIDA, Анна навіть не розглядала. Тож у 2016 році в нашій клініці з’явилася на світ моя онучка. Вагітність та пологи обидві мої доньки завжди згадують, як найщасливіші періоди – кажуть, що разом з ISIDA їм було комфортно і не страшно. Вони знали: перебувають у надійних руках професіоналів, для яких найбільшою цінністю є людське життя. Девіз клініки проголошує: народження здорової дитини - головне завдання, і над його успішною реалізацією працюють усі відділення та служби. Разом з тим ISIDA ніколи не зупиняється на досягнутому. Зокрема, команда молекулярно-цитогенетичної лабораторії має повну підтримку й забезпечення для отримання високих здобутків у науковій та клінічній сферах.

«Уся родина довіряла ISIDA» Микола МІНЕНКО, завідувач відділу мамологїї

_тут название картинки_

Це було 4 роки тому: в нашій клініці з’явився на світ мій чудовий онук! При виборі пологового будинку в мене не було жодних сумнівів, адже в ISIDA я працюю вже 10 років і прекрасно знаю наших лікарів. Я абсолютно переконаний у тому, що це справді висококласна клініка, яка відповідає світовим стандартамі відповідає найвищим вимогам. Мета кожної служби ISIDA – зробити так, щоб комфортно почувались усі: пацієнтки, їхні рідні. Звісно ж, і ми, співробітники клініки, мріємо про те, щоб наші діти та онуки народжувалися в хороших умовах, при підтримці чуйних, добрих, високопрофесійних лікарів, медсестер, санітарочок. Моя дочка з чоловіком живуть за кордоном, тож вони могли обирати серед великої кількості медичних закладів. Але вся родина повірила моєму вибору і діти прилетіли народжувати в ISIDA. Вони були у захваті, тож наступного разу планують звертатися тільки сюди.