Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Де стати на облік під час вагітності в Києві

31 липня 2018

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Дізнавшись про свою вагітність, майбутні мами повинні знайти для себе відповідь на запитання «Де стати на облік по вагітності?» Це важливе рішення, від якого залежить не тільки комфортність медичного супроводу вагітної, а й здоров'я малюка.

Рішення про те, де стати на облік вагітній, є особистим рішенням майбутньої мами. Ви можете вибрати як державну, так і приватну жіночу консультацію: всі необхідні документальні формальності будуть дотримані, незалежно від типу обраного Вами медичного закладу.

Більш-менш суттєві відмінності між різними жіночими консультаціями можуть виявлятися на рівні комфортності обслуговування, наявності необхідної медичної апаратури та професіоналізму лікарів, які спостерігають вагітність.

Клініка ISIDA має багаторічний досвід ведення вагітностей різного ступеня складності і готова гарантувати Вам європейський рівень спостереження Вашої вагітності. Однак, поважаючи Ваше право на власне рішення, ми не наполягаємо на Вашому виборі на користь нашої клініки, але пропонуємо Вам ознайомитися з експертною думкою наших лікарів із цього приводу.

Зверніть увагу на розташування

Одним із найважливіших критеріїв вибору є місцезнаходження жіночої консультації. Приймаючи рішення, пам'ятайте: жіночу консультацію, в якій Ви стоятимете на обліку, Вам треба буде відвідувати доволі часто, в різні пори року і за різних погодних умов. Тому близькість жіночої консультації до домівки – один із дуже важливих критеріїв вибору.

Оцініть із цього погляду клініку ISIDA: вона має чотири філії, розташовані в різних районах міста. І кожна з цих філій гарантує відсутність черг, наявність сучасної апаратури, високий професіоналізм лікарів. Додатковою перевагою спостереження вагітності в клініці ISIDA є наявність спеціальних програм ведення вагітності. Огляд лікаря-акушера-гінеколога та докладна розмова з ним на першій безкоштовній консультації дають можливість вибрати оптимальну програму.

_тут название картинки_

Де можна укласти договір на ведення вагітності

Отримати першу безкоштовну консультацію акушера-гінеколога, пройти безкоштовне УЗД і укласти договір на спостереження вагітності можна в будь-якому із відділень клініки ISIDA:

ISIDA Медмістечко (бульвар Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65)

ISIDA Оболонь (Київ, пр. Героїв Сталінграда, 22)

ISIDA Лівобережна (Київ, вул. Раїси Окіпної, 8-Б)

ISIDA Печерськ (Київ, вул. Круглоуніверситетська, 13-А)

Коли треба ставати на облік по вагітності

Акушери-гінекологи рекомендують ранню постановку на облік у зв'язку з вагітністю (6-7 тижнів), оскільки це дає можливість раннього виявлення ризиків, пов'язаних із виношуванням дитини та пологами. Своєчасне обстеження майбутньої мами дає змогу, зокрема, усунути або мінімізувати ускладнення, пов'язані з прикріпленням плаценти, розміщенням плода, резус-конфліктом, передчасними пологами тощо.

Постановка вагітної на облік має і суто формальне значення: це дає жінці право на тридцятому тижні вагітності вийти в оплачувану відпустку. Якщо майбутня мама з якихось причин відмовляється від допологової відпустки, кількість оплачуваних днів (126) відраховується від дати пологів.

Як здійснюється постановка на облік?

Для постановки на облік необхідно звернутися до обраної Вами жіночої консультації з паспортом. Акушер-гінеколог підтвердить Вашу вагітність (найдостовірнішими методами діагностики вагітності є УЗД і/або аналіз крові на ХГЛ), оформить необхідні документи.

Нагадаємо: перший огляд акушера-гінеколога і УЗД при постановці на облік у нашій клініці є безкоштовними.

Наступним етапом постановки на облік у клініці ISIDA є вибір оптимальної програми спостереження вагітності.

_тут название картинки_

Програми зі спостереження вагітності

Кожна вагітність – унікальна. Унікальні також і потреби кожної жінки в медичному супроводі найщасливішого періоду життя. І водночас існують загальноєвропейські стандарти спостереження вагітності. Поєднуючи ці чинники воєдино, клініка ISIDA пропонує майбутнім мамам такі програми:

 • Програма «Комфорт» – ця програма призначена для майбутніх мам, які вирішують довірити клініці ISIDA спостереження за своєю вагітністю, починаючи з 6-го тижня і до пологів. До програми входять УЗ-дослідження, метою яких є оцінка розвитку органів майбутньої дитини, визначення повноцінності кровотоку в судинах плаценти і плода, а також клініко-діагностичні та лабораторні дослідження, функціональна діагностика, консультації вузьких фахівців. Крім того, програмою «Комфорт» передбачене виконання пренатальних скринінгів із метою ранньої діагностики хромосомних захворювань, вад розвитку плоду.

 • Програма «Комфорт (з 20 тижнів)» – ця програма може бути продовженням спостереження за перебігом Вашої вагітності в іншому медичному закладі. До цієї програми входять усі обстеження, які необхідні для спостереження вагітності з 20-го тижня і до пологів: клініко-діагностичні та лабораторні дослідження, УЗ-дослідження, функціональна діагностика.

 • Програма «Комфорт (з 28 тижнів)» – ця програма передбачає спостереження за Вашою вагітністю, починаючи з третього триместру, в якому організм майбутньої мами відчуває дедалі більші навантаження і потребує особливо ретельного контролю за роботою всіх органів і систем. Вартість програми «Комфорт (з 28 тижнів)» оптимізована з урахуванням обстежень, які Ви робили раніше, і дає Вам можливість перебувати під контролем лікаря до самих пологів, проходити додаткові УЗ-дослідження, функціональну діагностику, лабораторні дослідження, а також укласти договір на пологи за спеціальною ціною.

 • Програма «Двійня», крім клініко-діагностичних і лабораторних досліджень, а також сучасної пренатальної діагностики (квадротест), передбачає функціональну діагностику двійні, можливість отримати консультації вузьких фахівців, у разі необхідності – перебування в стаціонарі. Також є програми Двійня (з 20 тижнів) і Двійня (з 28 тижнів).

 • Програма «Преміум» – ця програма створена з метою оптимізувати фізичні, часові та фінансові витрати майбутніх мам. Програмою враховані не лише всі передбачені українськими стандартними протоколами спостереження вагітності аналізи й обстеження, але і ті додаткові призначення, потреба в яких може виникнути в разі будь-яких ускладнень вагітності або на тлі індивідуальних особливостей стану здоров'я мами та малюка. Це, зокрема, тест для визначення навколоплідних вод у вагінальних виділеннях, інвазивна пренатальна діагностика, тест на готовність шийки матки до пологів, консультації різних лікарів-фахівців (судинного хірурга, уролога, дієтолога-нутриціолога, ендокринолога, дерматовенеролога і т.д.), а також індивідуальна консультація фахівця з грудного вигодовування.

Умовами пакета зі спостереження вагітності «Преміум» передбачене також триденне перебування в умовах стаціонару.

Усі програми спостереження вагітності передбачають видачу обмінної карти, всіх довідок і лікарняних листів, а також транспортування в кареті швидкої допомоги до клініки ISIDA, що може знадобитися за появи тривожних симптомів під час вагітності або на початку пологової діяльності.

Які документи оформлюють при постановці на облік по вагітності

При зверненні жінки до жіночої консультації з метою стати на облік лікар-акушер-гінеколог заповнює такі документи:

 • форма №111/о «Індивідуальна карта вагітної і породіллі»

 • форма № 113/о «Обмінна карта», цей документ видається жінці на руки і є її основним «документом вагітної»;

 • від заповнення Анкети (додаток 2) вагітна жінка має право відмовитися.

 • договір (в клініці ISIDA)

_тут название картинки_

Переваги спостереження вагітності в клініці ISIDA

Жінка має право стати на облік по вагітності в будь-якій приватній клініці України, реєстрація значення не має.

Які переваги отримує жінка, приймаючи рішення спостерігати свою вагітність у приватній клініці:

 • високий рівень медичного сервісу, індивідуальний підхід до кожної жінки, турбота про психологічний комфорт майбутньої мами;

 • високий рівень професіоналізму лікарів-акушерів-гінекологів. Клініка ISIDA має багаторічний досвід спостереження вагітності, багато лікарів клініки мають наукові ступені, практично всі регулярно підвищують рівень свого професіоналізму на конференціях і семінарах як в Україні, так і в провідних профільних клініках світу. Це дає змогу спостерігати вагітність будь-якої складності на рівні, відповідному європейським стандартам;

 • при постановці на облік по вагітності в клініці ISIDA жінка отримує право на першу безкоштовну консультацію в лікаря-гінеколога ISIDA mama;

 • при укладенні договору на спостереження вагітності майбутні мами отримують подарунки від партнерів клініки ISIDA на вибір майбутньої мами;

 • при постановці на облік у будь-якому з відділень клініки ISIDA Ви отримаєте експрес-курс на вибір в подарунок!

Скористайтеся цією нагодою!

Поділитись:
phone_cb_icon