Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Ефективність допоміжних репродуктивних технологій зростає!

У ISIDA завжди був привід пишатися дуже високим рівнем результативності допоміжних репродуктивних технологій. Та клініка не зупиняється на досягнутому: за останні два роки показники стали ще кращими.

За рахунок чого вдалося досягнути відмінних результатів – розповідає репродуктолог Турбаніст Світлана Вікторівна.

Вдосконалення репродуктивних технологій в ISIDA – це результат командної роботи багатьох спеціалістів, лікарів і біологів. – наголошує Турбаніст Світлана. – Діагностика і лікування безпліддя в ISIDA передбачає застосування всіх сучасних можливостей медицини для жіночого і чоловічого здоров’я: генетичні та імунологічні дослідження, мінімально травматичні малоінвазивні оперативні рішення, індивідуально підібране медикаментозне лікування, передові біотехнології.

КОЛИ МЕНШЕ - СПРАВДІ КРАЩЕ

Зменшення кількості ембріонів, що переносяться, – це один із ключових показників рівня клініки репродуктивної медицини. Адже метою є не наставання вагітності будь-якою ціною, а народження здорової дитини. Весь досвід світової медицини свідчить про те, що найкращим варіантом є одноплідна вагітність. Це дозволяє уникнути ризиків, пов’язаних з багатопліддям, а також такого вимушеного заходу, як редукція. ISIDA вважає невиправдано ризикованим перенесення трьох ембріонів.

Пацієнткам до 35 років переносять один ембріон, після 35-ти і при довгому безплідді можливо перенесення двох. При цьому ефективність ДРТ не знижується. Навпаки, кількість успішних вагітностей зростає завдяки цілому комплексу вдосконалень.

ДБАЙЛИВИЙ ПІДХІД

Зменшення кількості випадків гіперстимуляції на 30-40% – це чудовий результат! Адже введення препаратів для стимуляції дозрівання яйцеклітин може спричинити надмірну реакцію з боку жіночого організму. Подекуди наслідки такої реакції потребують стаціонарного лікування. Уникнути ускладнень допоможуть щадні схеми стимуляції та індивідуальний підхід до вибору протоколів. Утім, навіть незначні ознаки гіперстимуляції можуть негативно вплинути на настання вагітності. В такому разі оптимальним виходом стає кріоконсервація ембріона і здійснення перенесення тоді, коли організм жінки відновиться після гормональних препаратів.

Ефективність допоміжних репродуктивних технологій зростає

ВДОСКОНАЛЕННЯ ДРТ

ЕКЗ у кріоциклі в ISIDA сягнуло надзвичайно високого рівня. За два роки ефективність зросла удвічі, аж до 60% успішних імплантацій! Сучасний метод кріоконсервації – вітрифікація – забезпечує збереження життєздатності ембріонів. Ця процедура значно ефективніша, ніж попередня методика повільного заморожування. Надійне зберігання дозволяє дочекатися моменту готовності жіночого організму до вагітності, а також надає шанс для повторних спроб.

ВЧАСНІ РІШЕННЯ

Підвищення відсотка вдалих імплантацій стало можливим завдяки кропіткій роботі ембріологів. Фахівці віддають перевагу перенесенню ембріона на п’ятий день розвитку, а не на третій чи четвертий. У цей період стає можливим застосування більш надійних критеріїв відбору ембріона. Цьому допомагає сучасна апаратура, яка надає змогу в найменших деталях відслідкувати всі важливі морфологічні параметри і динаміку розвитку ембріона.

ІННОВАЦІЙНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Передімплантаційна діагностика NGS – також один із чинників, що сприяє підвищенню ефективності ДРТ. Такий аналіз проводять за показаннями, коли потрібно перевірити наявність спадкових патологій. У більшості випадків ембріон з генетичною поламкою не приживається – це природний захисний механізм. Впевненість у відсутності порушень дає змогу уникнути марної спроби ЕКЗ. Тут доречним буде нагадати про те, що приблизно 70% успіху при імплантації залежить від якості ембріона, решта 30% – від спроможності ендометрію прийняти ембріон.

ДІАГНОСТИЧНІ НОВОВВЕДЕННЯ

Новітнє дослідження – імунна гістохімія ендометрію – рекомендоване пацієнткам, які мали невдалі спроби ЕКЗ при хорошій якості ембріонів. Це неінвазивна і недорога процедура. Аналіз визначає стан рецепторів естрогену та прогестерону, наявність хронічного ендометриту (запалення внутрішнього шару матки), а також визначає рівень специфічних імунних клітин – «природних кілерів». Якщо таких клітин забагато, матка надто чутливо реагує на ембріон, розпізнає його як чужорідне явище і позбавляється від нього. Від моменту впровадження цього дослідження у 2015 році, завдяки правильно визначеному діагнозу та призначенню коректного лікування, кількість вагітностей у пацієнток з численними невдалими спробами ЕКЗ зросла на 40%.

ОПТИМІЗАЦІЯ МЕТОДИК

Діагностика непрохідності труб, ще одного надважливого аспекту жіночого здоров’я, стала більш досконалою. На зміну УЗД (ехосальпінгографії) прийшла гістеросальпінгографія, рентгенологічне дослідження. Попередній метод був інформативним лише на 50%. Натомість рентген гарантує 95-98% достовірності. Та й сама маніпуляція стала набагато комфортнішою для пацієнток. Для її проведення не потрібний наркоз, жінка може слідкувати за ходом дослідження на моніторі й отримувати необхідні пояснення.

Маєте складнощі із заплідненням? Зателефонуйте за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми охоче відповімо на них. Або поставте своє запитання за допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.