Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Що таке пуповинна кров і навіщо її зберігати?

Пуповинна кров - це та невелика частина крові новонародженого, яка після пологів залишається в судинах пуповини і плаценти, і, на жаль, у багатьох випадках просто викидається. Але ж пуповинна кров дорожче золота!

Головною відмінністю пуповинної крові від крові дорослої людини є наявність в ній величезної кількості стовбурових клітин, які є першоосновою організму.

Стовбурові клітини - це ті самі «цеглинки», що дають початок усім тканинам і органам дорослої людини. Європейська Асоціація з трансплантації крові і кісткового мозку ще в 2006 р оголосила пуповинну кров рівноцінної кістковому мозку, трансплантація якого загальноприйнята і високоефективна операція в лікуванні ряду злоякісних і генетично обумовлених захворювань крові.

Сьогодні стовбурові клітини часто застосовуються медичними фахівцями розвинених країн в терапії серцево-судинних і неврологічних захворювань, патології опорно-рухового апарату, хвороб печінки, цукрового діабету та ін. З використанням регенеративного потенціалу стовбурових клітин сучасні вчені відпрацьовують підходи до вирощування біоінженерних органів, які, по прогнозами медиків і вчених, в майбутньому зможуть замінити функціонально неповноцінні.

Збережені стовбурові клітини пуповинної крові стовідсотково підійдуть господареві (дитині, під час народження якого їх зібрали), а нерідко і його найближчим родичам, тоді як шанси, при необхідності, знайти відповідного донора кісткового мозку можуть становити 1 на 1 000 000. До того ж, здатність до поділу, диференціації, а також стійкість до впливу несприятливих наслідків факторів зовнішнього середовища стовбурових клітин пуповинної крові значно вище в порівнянні з «дорослими» клітинами.

Збір пуповинної крові - нешкідлива і неболюча процедура як для породіллі, так і для дитини. А зберігати виділені з пуповинної крові стовбурові клітини за умови їх правильної обробки в рідкому азоті (при температурі -196 ◦С) можна протягом усього людського життя.

Накопичено більш ніж двадцятирічний досвід успішного збереження пуповинної крові новонароджених в спеціалізованих банках. На сьогоднішній день там знаходиться вже більше 2 000 000 зразків. Станом на 2015 рік кількість застосувань пуповинної крові перевищує 35 000 трансплантацій.

У 2003 р. було проведено глибоке дослідження напрацьованого досвіду кріобанків з різних країн світу. Інститут клітинної терапії, в якому трудяться провідні фахівці регенеративної медицини і кріобіології України, був першим на Батьківщині, і одним з перших в Східній Європі наукових установ по виділенню і зберіганню стовбурових клітин пуповинної крові. Також Кріобанк Інституту клітинної терапії був першим в Україні медичним закладом, який отримав ліцензію на діяльність банку стовбурових клітин пуповинної крові, інших клітин і тканин людини. Фахівці Інституту володіють величезним досвідом успішного клінічного застосування стовбурових клітин, починаючи з 2008 р.

Будучи піонером в цій революційній галузі медицини та усвідомлюючи важливість довіри своїх клієнтів, Інститут клітинної терапії особливу увагу приділяє як підготовці висококваліфікованих співробітників (весь персонал Кріобанку пройшов стажування за кордоном) і належному навчанню бригад в пологових будинках (з метою збору максимальної кількості стовбурових клітин при пологах і забезпечення їх стерильності), так і відповідає світовим стандартам обладнання комплексу лабораторій (площею понад 500 кв.м стерильних приміщень).

Кожен зразок матеріалу, доставлений в лабораторію Кріобанку, розглядається як трансплантат стовбурових клітин, покликаний в разі необхідності врятувати людині життя і відновити здоров'я. Тому всі виробничі процеси підпорядковані вимогам Європейських директив, рЕКЗмендацій Американської асоціації банків крові і схвалені Міністерством охорони здоров'я України. Кількісні та якісні характеристики зразків пуповинної крові, оброблених в Інституті клітинної терапії, повністю відповідають вимогам українських і зарубіжних трансплантаційних центрів. Якість зразків підтверджують кілька сотень успішних трансплантацій.

На сьогоднішній день більше 10 000 сімей довірили Інституту зберігання найціннішого сімейного скарбу - стовбурових клітин пуповинної крові.

Інститут клітинної терапії - єдиний біобанк України і одне з небагатьох медичних установ країни, що володіє престижним міжнародним сертифікатом якості ISO 9001:2008. А методи терапії критичної ішемії кінцівок і панкреонекрозу, розроблені фахівцями Інституту клітинної терапії, в 2012 р вперше в Європі схвалені МОЗ України.

Бажання родини при переїзді в іншу країну на постійне місце проживання забрати з собою депозит пуповинної крові, щоб він був в найближчому доступі, цілком зрозуміло. Інститут клітинної терапії робить все, щоб цей процес пройшов комфортно для сім'ї і безпечно для подальшого зберігання стовбурових клітин. За роки діяльності напрацьована злагоджена система логістики клітинних матеріалів, а фахівці компанії можуть надати грамотну консультацію щодо вибору банку пуповинної крові в будь-якій країні світу. Пуповинна кров, яку ще називають рідким золотом медицини, - унікальний запас здоров'я для всієї родини на довгі роки. І отримати його можна тільки один раз в житті при народженні. Не пропустіть свій шанс!

Кожну 3-ю суботу місяця Інститут клітинної терапії запрошує Вас відвідати День відкритих дверей!

Україна, 03680, м.Київ, пр. Космоновта Комарова, 3 (Медмістечко) +38 (044) 207 9 207

www.stemcellclinic.com