Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Приватна жіноча консультація в Києві: основні критерії вибору

Приватна жіноча консультація в Києві чи районна поліклініка? Для більшості жінок так питання не стоїть. Адже всі давно вже зрозуміли різницю між якістю як суто людського, так і професійного обслуговування в медичних установах різних форм власності.

Але на запит «Приватна жіноча консультація Київ» пошуковики видають кілька десятків сторінок. Як безпомилково вибрати саме те, що треба? Оцініть клініку з погляду її відповідності кільком критеріям.

Географічне розташування

Темп життя більшості сучасних жінок такий, що трата часу на поїздки містом – розкіш на межі дозволеного. Тому, вибираючи жіночу консультацію, обов'язково оцініть її географічне розташування. Головні критерії при цьому – близькість до домівки або роботи, зручність транспортної розв'язки. З цього погляду хорошим варіантом є мережа приватних жіночих консультацій у Києві клініки ISIDA.

Професіоналізм лікарів

На жаль, питання професіоналізму є дуже актуальним навіть для приватних жіночих консультацій у Києві. Тому, вибираючи клініку, обов'язково уточніть рівень лікарів, яким ви збираєтеся довірити своє жіноче здоров'я. У клініці ISIDA практикується ретельний відбір лікарів акушерів-гінекологів на стадії прийняття їх на роботу, а також постійна турбота про підвищення їхнього професійного рівня: акушери-гінекологи клініки ISIDA є постійними учасниками науково-практичних конференцій як в Україні, так і за кордоном. Це дає змогу клініці ISIDA надавати весь спектр необхідних жінкам медичних послуг, відповідно до найвищих європейських стандартів.

Комплекс послуг

У кожної жінки в ідеалі повинен бути єдиний лікар-гінеколог, обраний один раз безпомилково, щоб спостерігати за її жіночим здоров'ям протягом усього життя. На жаль, не всі приватні жіночі консультації Києва можуть надати жінці в різні періоди її життя весь необхідний їй комплекс акушерсько-гінекологічних послуг.

Акушери-гінекологи клініки ISIDA готові взяти дівчинку під свою опіку буквально з її народження (в клініці є дитячий гінеколог), грамотно провести дівчину через період її статевого розвитку, допомогти з вибором методів контрацепції, простежити за її здоров'ям із погляду запальних і інфекційних захворювань у період її активного пошуку супутника життя. І, звісно ж, забезпечити медичний супровід вагітності і пологів відповідно до європейських стандартів якості.

До речі, ISIDA була першою серед приватних медичних установ України, які отримали у 2006 році сертифікат відповідності стандартам ISO 9001-2000 (LGA – InterCert, Німеччина), що був неодноразово підтверджений у рамках наглядових аудитів і приведений у відповідність з оновленими вимогами ISO 9001-2008 (TUVRheinland) у 2014 році.

Діапазон можливих досліджень

Діапазон досліджень, які можна провести в жіночій консультації, не виходячи за її межі, – ще один критерій для вибору приватної жіночої консультації в Києві. У клініці ISIDA кожній жінці гарантується індивідуальний підхід. І залежно від поточного стану її здоров'я лікар-акушер-гінеколог може призначити такі види досліджень:

 • УЗ-діагностику;

 • інструментальне обстеження: кольпоскопію, біопсію;

 • підібрати найдоречніший метод контрацепції;

 • цитологічне, біохімічне, імунологічне, цитогенетичне (хромосомний паспорт) і молекулярно-генетичне (ДНК-діагоностика) тестування;

 • мамографію;

 • кардіотокографію; електрокардіограму тощо.

Перший візит дівчинки до жіночої консультації

Перший візит до лікаря-гінеколога зазвичай асоціюється з психологічним стресом для дівчини-підлітка. Спеціальна підготовка дитячого лікаря-гінеколога в клініці ISIDA значно зменшує цю ймовірність. «Перший візит до лікаря-гінеколога повинен відбутися в 12-14 років, – вважає лікар акушер-гінеколог клініки ISIDA Олег Омелянович Данилків, завідувач відділення амбулаторної допомоги ISIDA Медмістечко. У жодному разі не можна відкладати візит до лікаря, якщо в дівчинки болісні, рясні або мізерні місячні, нерегулярний менструальний цикл».

На жаль, перші симптоми запальних захворювань жіночої статевої сфери можуть проявлятися у зовсім ще дівчаток. Вирішіть, у який саме жіночій консультації буде спостерігатися ваша дочка, адже вчасна допомога лікаря дає змогу зберегти репродуктивне здоров'я й уникнути проблем із дітонародженням.

Зверніть свою увагу на те, що в клініці ISIDA розроблений пакет медичних послуг для підлітка «Перший гінеколог» . До програми входять такі послуги:

 • консультація акушера-гінеколога первинна;

 • консультація акушера-гінеколога повторна;

 • УЗД органів малого таза;

 • бактеріоскопічне дослідження урогенітальних виділень.

Контрацепція – тільки за призначенням лікаря

На жаль, початок статевого життя не завжди асоціюється у молодих дівчат із необхідністю відвідування жіночої консультації. Методи контрацепції вибираються самостійно, на підставі не завжди достовірної інформації. Результатом стає або дуже відчутна шкода репродуктивному здоров'ю, яку приносить такий підхід до контрацепції, або позапланова вагітність.

Щоб допомогти молодим жінкам уникнути цієї небезпеки, в клініці ISIDA розроблена програма «Контрацепція». Ця програма передбачає консультації гінеколога, гінекологічний огляд і обстеження. Оцінивши стан здоров'я дівчини в комплексі, лікар підбере не тільки надійний, але й щадний для жіночого здоров'я метод контрацепції.

Дуже актуальною для цього періоду життя є також програма «Сексуальне здоров'я». Лікарі-гінекологи клініки ISIDA рекомендують цю програму для дівчат, які перебувають в активному пошуку, для своєчасного виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Жіноча консультація береже вагітність

В ідеалі вагітність повинна починатися з ретельної підготовки до неї. І деякі приватні жіночі консультації Києва пропонують жінкам, які мріють про вагітність, завчасно пройти необхідні дослідження. І клініка ISIDA – не виняток. Більше того, професіонали клініки розробили комплексні програми з підготовки до вагітності, до яких входять необхідні обстеження. Це програми:

Після зачаття та постановки на облік жінка потребує турботи з боку близьких і високого професіоналізму акушера-гінеколога. Клініка ISIDA готова взяти на себе повний супровід найщасливішого періоду в житті жінки, починаючи з оформлення необхідних документів (зокрема й видачі в разі необхідності лікарняних листів) і закінчуючи допомогою в пологах. Із цією метою в клініці ISIDA розроблено кілька програм медичного спостереження. Це:

До жіночої консультації - хоч би раз на рік

Лікарі-гінекологи настійно рекомендують жінкам відвідувати жіночу консультацію не рідше одного разу на рік. Своєчасне виявлення запальних і уповільнених, безсимптомних інфекційних захворювань та правильно призначене лікування – одна з найважливіших умов щасливого сімейного життя, впевненості у своїй жіночності.

У клініці ISIDA з цією метою розроблені програми

Вік – не причина бути нездоровою

У віці 45+ в організмі жінки відбуваються значні зміни. Щоб природні коливання гормонального фону не призвели до виникнення гінекологічних проблем і захворювань молочної залози, не позначилися на якості інтимного життя, жінці необхідне високопрофесійне спостереження лікаря-гінеколога. Саме з цією метою в клініці ISIDA розроблена програма «45+».

Цінова політика

І останній, доволі суттєвий критерій вибору приватної жіночої консультації в Києві – цінова політика клініки. Нерідко повна вартість візиту до жіночої консультації складається з першої заявленої в прайсі ціни, що зростає в багато разів після призначення всіх аналізів. Обстеження та лікування за рекомендованим лікарем-гінекологом клініки ISIDA Пакетом є оптимальним рішенням як із погляду здоров'я, так і з погляду фінансових витрат.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.