Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Бути мамою – це вдихати щастя і видихати любов!

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Героїня обкладинки журналу ISIDA Happy Moments #11 – Ольга Подпоріна, мама трьох чарівних дівчаток. Третя донечка народилася в ISIDA. Ольга ділиться своїм досвідом і враженнями.

Бути мамою для мене, – ділиться Ольга Подпоріна, – це щохвилини вдихати щастя і видихати любов. Це безмежна вдячність життю і чоловікові за безцінний подарунок у кубі:)). Також це відповідальність. Бути для дочок прикладом і маяком, висвітлюючи їм шлях, допомагаючи відчути їхній вітер життєвого покликання. І звичайно ж, бути мамою – це невичерпне натхнення і відчуття польоту! Дочки – мої крила, що піднімають вище неба від любові». Ми розпитали Ольгу про подробиці її третіх пологів.

Podporina

Ви чудово виглядаєте, поділіться секретами краси.

Як сказав Гейне: «Єдина краса, яку я знаю, – це здоров’я». І я з ним повністю згодна. Здорове тіло, здоровий дух, здорове харчування – це наші нові стандарти життя. Вимога часу – виглядати здорово, а це потребує, перш за все, корекції думок, харчування і способу життя. Ми складаємося з того, чим наповнюємо себе кожен день. І ми є те, що ми їмо. Тому все просто. Це і є мій секрет краси та успіху! Ну і ще... щіпка позитивного настрою та віри в себе, 2 літри живої води і долонька клітинного харчування, мірна ложка активності й гарний сон, і все це полите любов’ю.

Як ви відновлювалися після пологів?

О, я досвідчена в цих питаннях). Три мої вагітності були дуже активними і здоровими, через те що я володію системою знань щодо здорового способу життя. А улюблені та найбільш затребувані теми, за якими я консультую і допомагаю досягти результатів, – це якраз корекція ваги, гармонійна вагітність і відновлення після неї, а також здоров’я дітей, тому що я – педіатр. Ось чому моє перетворення пройшло легко і швидко.

Ваші треті пологи проходили в ISIDA. Чому вибір припав на цю клініку?

Оскільки мова йшла про найбільш значущу подію в моєму житті, а в Києві ми живемо останні два роки, я довірилася досвіду і рекомендаціям своїх друзів, чудових мам, які народжували в ISIDA (і не один раз) і залишилися дуже задоволені. А ще я людина інтуїції. Тому, коли прийшла сюди, відчула, що це те саме, що я шукала.

Як все пройшло?

Все пройшло незабутньо! Так сталося, що дата пологів випала на вихідні, на яких у чоловіка було заплановано величезний захід з 900 учасниками з 10 країн світу. Тому мені довелося домовлятися з донечкою, щоб вона не поспішала і дочекалася тата (адже всіх дочок ми народжували разом). І вона-таки почула мене. Саша приїхав у пологовий будинок пізно ввечері прямо з семінару, був поруч зі мною і дуже підтримував, і о четвертій ранку він вже тримав на руках нашу милу Емі. А вранці, після душу в палаті, вирушив на продовження конференції. І весь тиждень я отримувала радісні дзвінки і чуйні СМС-повідомлення від учасників заходу та від друзів з усього світу.

Розкажіть про ваших лікарів?

Дякую всім працівникам клініки ISIDA, хто спостерігав і вів мою вагітність. Особливо – прекрасній Дубик Галині Олександрівні і лікарю УЗД В’юннику Миколі Миколайовичу, Грицько Віктору Степановичу, а також Янюті Саар Мустафаївні, яка приймала пологи і допомагала з’явитися на світ маленькому великому диву. ISIDА вражає своїм комплексним і чуйним підходом до кожного, шикарним професійним складом, неймовірним комфортом і сучасним наповненням (я їхала у пологовий будинок лише з одягом для малятка на виписку, косметичкою і телефоном). Взагалі, було настільки все атмосферно і затишно, що в мене склалося відчуття, ніби я перебуваю в санаторії. А як смачно годують, ммм))).

Podporinu_family

Як ви встигаєте стежити за здоров’ям такої великої родини?

Наша сім’я живе за принципом 1 + 1 дорівнює 11, а не 2. Ми з чоловіком дивимося в одному напрямку, дихаємо спільними мріями, слідуємо єдиним принципам, і цінність здоров’я в нашій родині, мабуть, найважливіша. Дочки вбирають ці принципи з грудним молоком, а чоловік – найбільш свідомий серед нас і задає тон щоденних трансформацій, як у фізичному плані, так і стосовно особистого розвитку. Відповідно, здоров’я в нашій родині – не мета, а спосіб життя.

Які ваші особисті рецепти і правила, які вам допомагають у житті?

Життя – це маленька кухня, на якій кожен день ми виступаємо в ролі шеф-кухарів, створюючи з різноманітної палітри інгредієнтів свій єдиний і неповторний шедевр. І для мене це безперервний процес, можливо не завжди ідеальний, але точно зі смаком Щастя!

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.