Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, середа - п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Вівторок 8:00-19:00
 • Субота 9:00 – 17:00
 • Неділя 8:00 - 16:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця Тимчасово не працює
 • Середа Тимчасово не працює
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Лікар-педіатр клініки ISIDA: «Вакцинація повинна бути безпечною»

Прагнучи огорнути свої дітей любов’ю і турботою, батьки ставлять перед собою питання про те, як уберегти малюків від інфекцій, здатних нести загрозу життю? Наука знає відповідь: найбільш надійною профілактикою є щеплення.

Імунітет дитини починає формуватися ще до народження. Після того як маля з’являється на світ, надійним помічником у боротьбі із зовнішніми загрозами стає материнське молоко. Однак така захисна стратегія має обмеження в часі. Крім того, важливо розуміти відмінність між загальними і специфічними захисними реакціями організму. Від низки страшних захворювань може вберегти лише специфічний, тобто сформований у протистоянні з конкретними збудниками, імунітет. Гарантувати надійний захист від найнебезпечніших хвороб може лише вакцинація.

«Почервоніння в місці уколу, слабкість або, навпаки, надмірна активність, незначне підвищення температури тіла – це природні поствакцинальні реакції, адже організму потрібно «перехворіти», щоб напрацювати імунітет. Якщо дитина здорова, а препарат – якісний, особливих ускладнень виникнути не може.

РОЗУМНА СХЕМА

Графік щеплень укладено з урахуванням ступеня небезпеки, яку становлять інфекційні захворювання, а також віку малюка. Всі найважливіші щеплення мають бути зроблені до того, як дитина почне відвідувати садочок, де вона проходить перший серйозний етап активної соціалізації. А перед школою проводиться ревакцинація.

МІНІМУМ УСКЛАДНЕНЬ

Один із аргументів, який наводять ті, хто проти вакцинації, – мовляв, навіть прищеплені діти знайомих підхоплювали інфекцію! На жаль, щеплення не дає 100% гарантії від захворювань – особливо після перенесених ГРВІ, коли загальний імунітет ослаблений. Однак навіть у випадку зустрічі з агресором саме вакцинація забезпечує легкий перебіг захворювання, адже в організмі вже є антитіла, які негайно вступають у боротьбу з інфекціями. Також щеплення мінімізують ризик ускладнень.

щеплення мінімізують ризик ускладнень

ПИТАННЯ ЯКОСТІ

Ще один аргумент, який подекуди примушує батьків робити вибір на користь відмови від щеплення, – це сумнів у надійному походженні препарату та його відповідності міжнародним стандартам.

Це питання успішно вирішено клінікою ISIDA:ми впевнено гарантуємо якість використовуваних вакцин та високий ступінь захисту, який вони забезпечують. Наші спеціалісти допоможуть обрати безпечний та ефективний препарат від провідних світових виробників, який пройшов усі необхідні випробування, понад те – його якість було підтверджено багаторічним досвідом.

МОВОЮ ЦИФР

ISIDA обирає найнадійніших постачальників вакцин. Так, провідний науково-виробничий комплекс зі світовим ім’ям GlaxoSmithKline Biologicals S.A. кожну партію своєї продукції піддає щонайменше 100 перевіркам якості! Вочевидь препарати відповідають найвищим міжнародним стандартам.Вакцини, створені в лабораторіях GlaxoSmithKline Biologicals S.A., використовують для захисту своїх громадян понад 170 країн світу вже більш як 60 років.Надійність? Ось дані лише одного з нещодавніх досліджень: імунологічна ефективність комбінованої вакцини BOOSTRI, за спостереженнями науковців з Німеччини, становить 88,7%.

Ще один надійний постачальник – французька фармацевтична компанія Sanofi Pasteur, найбільший у світі виробник вакцин для людей. І знову приклад: при застосуванні вакцини Pentaxim (Sanofi Pasteur) уже за місяць після третьої дози первинної вакцинації у 100% дітей спостерігається достатній рівень антитіл до збудників дифтерії і правця. Щодо кашлюка цей показник становить 88%. А захист від вірусів поліомієліту 1, 2 і 3 типів сягає показника у 99%.

ПРОПУСК У КАЛЕНДАРІ

Якщо через нездужання дитини встановлений порядок щеплень був порушений, педіатри клініки ISIDA укладуть індивідуальний графік вакцинації. Дія препарату, введеного раніше, не припиняється, тож продовжити вакцинування для досягнення потрібного ефекту – формування стійкого імунітету – можна навіть після довгої паузи.

Перед проведенням щеплення педіатр уважно оглядає малюка. Якщо виникають сумніви у своєчасності маніпуляції, процедуру буде перенесено на інший час. А після щеплення наші спеціалісти обов’язково проконтролюють стан дитини.

У НАДІЙНИХ РУКАХ

Співробітники нашої клініки регулярно підвищують свою кваліфікацію на навчальних курсах міжнародного зразка. Найвищим стандартам відповідають усі складові безпечної вакцинації. Це і належне устаткування кабінетів щеплень, і дотримання правил транспортування і зберігання вакцин. Усе це робить вакцинацію в ISIDA надійною та ефективною для дітей будь-якого віку. Хочете, щоб Ваша дитина була здорова? Довірте спостереження за її здоров'ям і розвитком лікарям клініки ISIDA. Зателефонуйте до клініки ISIDA за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 і ми радо відповімо на всі Ваші запитання. Або поставте своє запитання за допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.

Задайте своє запитання

Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:

0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),

+38-044-455-88-11 (для міжнародних),

через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11

Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.