Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Анастасія Банцер: «Вагітність – це момент неповернення, за яким – диво»

Знижка для вагітних на первинну 60-хвилинну консультацію лікаря акушера-гінеколога, включаючи УЗД Записатися на консультацію з 90% знижкою

Анастасія Банцер, виконавчий продюсер і співвласник креативного продакшну BELOESUHOE, звикла все планувати заздалегідь. Але звістка про свою заплановану вагітність усе-таки приголомшила її. У своєму інтерв'ю вона розповідає про свої особисті переживання під час вагітності та дає поради дівчатам, які перебувають на самому початку цього щасливого шляху.

Анастасія Банцер

Як Ви дізналися про свою першу вагітність?

Про першу свою вагітність я дізналася завдяки тесту. Наша дитина була запланованою, я завагітніла одразу.

Що Ви відчули, коли тест показав позитивний результат?

Коли я побачила, що тест позитивний, я розплакалася. Тому що хоч би якою запланованою була дитина, це рано чи пізно неповернення, за яким – диво. Якщо вагітність планова і від коханого чоловіка, це величезне щастя! Тому я розридалася від щастя. Це було о 7-й ранку, мій чоловік спав, я прибігла до нього, розштовхала його і кажу: «Ось тест на вагітність і він позитивний». Відтоді він мені це часто згадує і питає: «А ти не могла це якось романтичніше сказати?».

Ви планували повідомити про це якось інакше? Щоб це був сюрприз?

Так, я планувала зробити це інакше. Я побачила в якомусь фільмі і мені це дуже сподобалося: дівчина запакувала тест у довгу оксамитову коробочку для ювелірних прикрас і подарувала чоловікові зі словами «Це тобі подарунок». Він відкриває, а там позитивний тест. І я хотіла такий романтичний сюрприз піднести, але нетерплячість і нетерпимість (мої «сильні» сторони), змусили мене о 7-й ранку повідомити чоловікові, що тест позитивний. Якими були Ваші подальші кроки після того, як Ви дізналися про свою вагітність?

Мої наступні кроки були пов'язані з організацією подальших дев’яти місяців. По-перше, я на той час мала подарунок від свого чоловіка, мрію всього свого життя – навчання в американській кіношколі. І мені треба було якось поєднати це зі своєю вагітністю. Чоловік сказав – добре, полетиш, але коли дозволить лікар. Тому мої кроки були до клініки ISIDA.

Як Ви потрапили до ISIDA?

Я загалом була налаштована проти ISIDA, хоча жодного разу навіть не заходила на сайт. Мені здавалося, що в ISIDA все дуже дорого і для мене не доступно. Але, на щастя, в мене була подружка – апологет і амбасадор ISIDA. Вона сказала: «Коли там ставлять на облік? Із 6 тижнів? От іди в 6 тижнів і ставай на облік в ISIDA.

По-перше, ти зекономиш багато грошей, якщо так зробиш. По-друге, будеш значно спокійнішою, бо, один раз заплативши за пакет спостереження вагітності в ISIDA, більше ні за що не будеш платити». Це була прекрасна порада, адже вагітним постійно треба здавати на аналіз рідини організму і за це треба весь час платити. Тому порада стати на облік раніше була доцільна.

Чоловік брав участь у виборі клініки для спостереження вагітності і пологів?

Чоловік брав участь у виборі клініки

Чоловік брав активну участь у виборі клініки. Мій чоловік узагалі дуже відповідальний. Основним питанням для нього є безпека. Він поїхав зі мною на першу консультацію до лікаря, познайомився з ним, оцінив ставлення до його дружини та майбутньої дитини і був обома руками за ISIDA, сказав: «Тільки тут!». А коли я дізналася, що вагітна вдруге, ми альтернативних варіантів навіть не розглядали: одразу прийшли до ISIDA і знову дуже рано стали на облік.

Що Ви можете порадити жінкам, які щойно дізналися про свою вагітність? Що робити, куди бігти після позитивного тесту?

Дівчатам, який отримали позитивний тест на вагітність, я раджу те саме, що мені порадила моя мудра подруга: якомога раніше ставати на облік і ставати на облік в ISIDA. Я двічі народжувала в ISIDA саме тому, що спостереження тут ідеальне. По-перше, ти можеш контролювати свій час: якщо ти записана на 10, то о 10-30 ти звільнишся.

В ISIDA прекрасні лікарі, які відповідають на всі твої запитання. А якщо ти, Боже збав, захворюєш під час вагітності, в твоєму пакеті спостереження вагітності є всі профільні лікарі: терапевт та інші, якщо якийсь фахівець потрібен.

І що ще для мене було дуже важливим: під час вагітності, особливо під час оформлення на облік, треба здавати неймовірну кількість аналізів, і робити це краще в комфортному місці в комфортному кріслі з комфортними пробірочками. А не з радянськими шприцами, які приклеюють лейкопластиром до руки, щоб він не рухався, і змінюють шприц, набираючи кров. Це все дуже неприємно. Пробірки в ISIDA вакуумні, я їх побачила тут уперше, і вони мені дуже сподобалися.

Кожен візит до ISIDA – це візит на курорт, і для вагітної це дуже важливо, тому що ти присвячуєш своїй вагітності майже рік. І ходиш ти туди раз на два тижні, а може й частіше. У підсумку виходить дуже велика кількість відвідувань, важливо, щоб вони не завдавали дискомфорту.

Як зважитися на вагітність? Сучасні дівчата, які ведуть активний спосіб життя, бояться, що все одразу зміниться. Як зважитися на вагітність і що стоїть за цим рішенням?

Зважитися на вагітність потрібно насамперед самій. І це питання не стоїть, якщо ви зустріли чоловіка, від якого захотіли дітей. Це відбувається саме по собі, на рівні гормонів. Ви його нюхаєте і хочете одразу його розмножити. Це відбувається само собою. Я не хотіла дітей, поки не зустріла свого чоловіка. Зустріла – й одразу захотіла сімох.

Перші два місяці після пологів важко всім. Усім! І всім здається, що стався поворот, за яким життя немає. А потім життя повертається: пташки знову співають, інтерес до себе повертається. І життя вже не знаходиться в одній точці – в дупі у дитини. І малюк що далі, то більше радує. У тебе з'являється друг або подружка, або кілька друзів і подружок. З ними дуже цікаво. Їм цікаво щось пояснювати. У них є своя логіка. І ось коли вона проявляється, ця логіка, і вони щось самі починають тобі розповідати, проводити час зі своїми дітьми – величезне задоволення.

час зі своїми дітьми – величезне задоволення

Крім того, це якийсь абсолютно новий пласт щастя. Раніше ти був щасливий сам по собі – ти випивав класне вино і був щасливий, зустрічався з класними друзями і був щасливий, знайомився зі своїм кумиром якимось, слухав його, відкривши рота, і був щасливий. Ось у тебе був такий пласт задоволень. А тепер у тебе з'явився додатковий пласт задоволень, у якому є маленька людина, щастя якої робить тебе ще більше щасливим. І ось ти бачиш, як твоя дитина лежить у калюжі і молотить по ній ногами – і це просто неймовірне задоволення!

знижка на спостереження вагітності та пологи

Ви вже знаєте про те, що вагітні, і шукаєте клініку, фахівцям якої можна довірити здоров'я свого малюка? Оцініть наші спеціальні пропозиції.

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

а також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.